Bursaspor’da Freeman krizi!

Frutti Extra Bursaspor bugün Allerik Freeman ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Kulübün açıklaması şöyle;

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Keşke Galatasaray maçında gitseydi, zaten aklı fikri Çindeydi hep adam akıllı oynamıyordu. En azından yolumuzu ona göre çizerdik. Zaten işlemlere başlanmıştır, dava açılsın. Hukuki olarak haklarımız ihlal edilmiş çünkü. Daha buyout ödenmemiş, takımla sözleşmesi hala geçerli. Buyout ödenene kadar bir yere gidemez. Açın davayı alın tazminatı.

  72
  1
 2. Sezer Başkana ve menejer Nedim Yücele şeffaf oldukları için teşekkür ederim sizlere güveniyoruz keşke futbol takımını yönetenlerde böyle dürüst ve şeffaf olsalar

 3. hazır şeffaflık demişken klübün, büyük bursasporun ismini uludağ firmasına kaça sattınız..arkadaşlar kimse bu soruda art niyet aramasın lütfen..bursasporun önüne bir firmanın ismini satıyorsanız bunuda öğrenmek her bursasporlunun hakkıdır…yönetim basketbol yönetimi ısrarla bu satışın bedelini açıklamıyor…bakın görün yine açıklamaıyacaklar:))

  1
  1
 4. Bu ülke Muz cumhuriyeti olmadığı gibi Bursaspor’da alelade mahalle takımı degildir gereğinin yapılacağına eminim. Olur da parayı yatırmazlar ve oyuncu geri dönmeye kalkarsa (her ne kadar ihtiyacımız olursa olsun) sakın ola ki kabul etmeyin lütfen. “Kandırıldık” gibi bir açıklamayı kabul etmiyorum. Yönetimin şeffaflığını takdir etmemek mümkün değil, darısı futbol şubenin başına.

 5. Allstar 3 lük yarışmasına da seçilmişti yazık sonuçta paranı alıyorsun 1 maca daha çıksan ne olurdu gene de simdiye emeklerin için teşekkürler ama böyle gitmen yakışmadı…

 6. Kariyeri boyunca zaten 1 dolar fazla veren yere düşünmeden gitmiş bir oyuncuydu. 1 yıl oynasa bizde büyük iş yapmış olur diye düşünüyordum ama ha keza kaçıp gitmiş. Hukuki olarak her şey yapılmalı. Basketbol yönetimine de şeffaf ve hızlı bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu