Bursaspor’da flaş -3 puan gelişmesi

TFF Tahkim Kurulu yaptığı toplantıda aralarında Bursaspor’un da bulunduğu kulüplerin Kulip Lisans Kurulu’nun 3 puan silme cezasına yaptığı itirazı görüştü.

TFF Tahkim Kurulu yaptığı toplantıda aralarında Bursaspor’un da bulunduğu kulüplerin Kulip Lisans Kurulu’nun 3 puan silme cezasına yaptığı itirazı görüştü.

Yapılan paylaşımda, “Bursaspor Kulübü Derneği’nin Kulüp Lisans Kurulu’nun 30.11.2023 tarihli E.2023/159-K.2023/3 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; dosyada incelemenin devamına oybirliği ile karar verildi” denildi.

Bursaspor’un yanı sıra Erzurumspor, Giresunspor, Kayserispor ve Nazilli Belediyespor’un da itirazlarına ilişkin incelemelerin devamına oy birliğiyle karar verildiği belirtildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16SetbaŞlı yorumuna yanıt olarak

   Güya işte puan silme cezası gelmeyebilir bir ihtimal, atlanmış detay vardır diye taraftarı sevindiriyorlar, umutlandıriyorlar! O anlamda flaş demişler

   11
   1. @Anıl Mert yorumuna yanıt olarak

    Buraya da siyaet girdi Seçim var ya 3 Puanlar geri gelir.0/0 99.9 garanti yalnız 3 Sezon Trasfer yasakları geldi.Sağ gōsterip Sol vuracaklar.

    7
    1
    1. @EsEsli Hasan yorumuna yanıt olarak

     Seçimi yine Alinur yani Ampul kazanırsa 3 puanı silmezler. 31 mart’a kadar karar vermeden bekliyeceker. Ama yanlışlıkla Bursa’da CHP falan kazanırsa var ya. Belki de 6 puan silinir. Gör bak.

     6
     2
 1. Şu davayı bile kazansak gerisini boşver bütün dönemlerdeki başkanların borçları sahsı olarak ustlerine geçse yeter

  6
  1
  1. @CMC yorumuna yanıt olarak

   Ben en çok Recep Bölükbaşı’na girsin istiyom. Sadece Bakambu’yu satarken bile 1 milyon yuğro indirdiği söyleniyo. Villareal’e 3.750 milyon yuğraya satıp, Bursaspor kulüğ muhasebesinde 2ç750 milyon yuğroya satıldığı şeklinde gösterilmiş, 1 milyon yuğoyu kendi indirip Kurşunlu’da şu anda oturduğu o denize sıfır ve 3 katlı yeşil renkli villayı almış.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu