Bursaspor’da FIFA krizi atlatıldı!

Bursaspor yönetimi FIFA'daki bir dosyayı daha çözdü.

400 bin Euro’luk alacağı için FIFA’ya giden Sloven oyuncuya gerekli ödeme yapılarak, 3 dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezasının önüne geçildi.

Transfer tahtasını açtırmak için önemli yol kateden ve bu hafta için içi işi resmiyete dökmeye hazırlanan Başkan Mesut Mestan yönetimi, kapıdaki en büyük tehlikeyi de dün atlatmış oldu… UÇK’da bulunan dosyaların dışında FIFA’daki dosyalarla da mücadele veren yeşil beyazlı yönetim, Başkan Ali Ay döneminde transfer edilen ve forma şansı bulamadığı gerekçesiyle sözleşmesi tek taraflı feshedilen Sloven sağ bek Boban Jovic’in de parasını ödedi.

İmzayı aldılar

Yeşil beyazlı yönetim, 400 bin Euro’luk alacağı için Bursaspor’u FIFA’ya şikayet eden Jovic’e gerekli ödemeyi yaparak 3 dönem transfer yasağı ve 6 puan sime cezasının önüne geçti. Mestan yönetimi, Sloven oyuncunun alacağı 400 bin Euro’nun bir kısmını ödemek şartıyla Boban Jovic’ten gerekli imzayı alarak rahatladı…

Nefes aldılar

28 yaşındaki Sloven oyuncu, Bursaspor formasını 6 karşılaşmada 396 dakika giyme fırsatı buldu… Şuan bonservisi elinde olan Boban Jovic, geçtiğimiz sezon hiç bir kulüpte forma giymedi. Bu sorunu hallederek derin bir nefes alan yeşil beyazlı yönetimin transfer tahtasını açmak için bir kaç gün içerisinde küçük prüzleri halledip yeni transferlere Eskişehirspor karşılaşması öncesinde imza attırması bekleniyor…

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali ay Sen Kime Ödeme Yaptın acaba Futbolculara değil Çalışanlara değil Eliketirk su değil Allah belanı versin ail ay….

  126
   1. @Bursa16 yorumuna yanıt olarak

    Bi bir kaç gün hiç bitmedi zaten sorunlar çözülüyor anladık ama bir kaç gün diye diye transfer haftası sona ericek

  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Aynen renktaşım…
   Buara mesut Mestanı övmek istiyorum..

   Şuan sakin sakın gemiyi limana yanaştırmaya gayret ediyor.

   Bravo ve maşallah, Allah’tan kendisine sabır ve kuvvet vermesini diliyorum.

   12
  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Kimlere yaptığı belli değilmi..
   Getirdiği teknik direktör ve menajerlere..
   Fakat futbolculara ve alınan kulüplere para yok..
   Bırak personelin parasını bile vermemişler..
   Bir laf var minareyi çalan kılıfı uydurur

   19
  3. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   3.5 senede verdim ???????????? Dediği 140 milyonuda artı hanesine yazarsak satılanlar beinsport Tff reklamlar sponsorluklar kombineler hasılatlar forma satışları 1 liraya alınıp 5 liraya satılan arsalar vs.dersek kasaya aşağı yukarı 700-750 milyon tl.para girmiş ! Karşılığına bakıyorsun,bonservissiz ucuz ucuz çöp futbolcular,hiçbiryere bir çivi çakılmamış,bakkala çakkala manava kasaba pastacıya borç,maaşlar 4 ay geriden,elektrik 8 ay geriden o ucuz dediğimiz topçulara bile ödeme yapılmamış ve karşılığı 500 milyon borç ! 50 milyon eurolardan 5 milyon eurolara düşen takım değeri ! Kapanan tv kapanan pilot takım kapanan voleybol ve 2.lige düşen Bursaspor ! EY ALİ AYCI Ünitimsah,Maraton,Radikalciler sizce bütün bunların sebebi geçmişte iddia ettiğiniz gibi sadece KUR ARTIŞIMI ?

   32
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   60.000 euroya oynarken 400.000 euroya geldi tabiki oynamıcak acıkınca gider oynar bir yerlerde Bursaspor sağolsun bakarsın döner gelir ileride …

   30
 2. Önümüzdeki sene bojinov ile fifa krizi haberler çıkmaması için sözleşmeleri dikkatli yapmak lazım. Bu adamlar hep iş bilmez başkanların eseri. Dikkat!

  41
  1
 3. Bu ali ay denen ……. bu kulübü yönetmemiş resmen katletmiş her yerden pislik fışkırıyor öde öde bitmiyor peki mestan nasıl ödüyor demekki oluyor peki ali paraları ne yapmış, bakalım daha neler çıkacak.

 4. ali ay’ da suç yok, bunun yaptıklarını görmezden gelen idareciler ve taraftarlarda suç, bu adamın basiretsiz olduğunu daha yeni görüyorsunuz sadece, neymiş evini ipotek ettirmiş, neymiş cebinden 2 mil vermiş, arkadaşlar kulübü devir aldığındaki borca bakın teslim ederken borca bakın. 100 tane evini ipotek ettirse ne yazar göz boyama taktikleri, birilerininde çorbasını verince gözler hemen boyanıyor malesef. daha düne kadar erturğrul a herkes salladı adam 1 satır yazı yazdı şimdi herkes hakkını helal et vs. Bu kadar günlük yaşamayın azıcık aklınızı kullanın bunları malesef hak ettik !!!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu