Bursaspor’da endişeli bekleyiş!

Bursaspor, 30 Kasım’a kadar kulüp lisansı için gerekli adımları atamazsa TFF tarafından 3 puanı silinecek. Adeta uçan kuşa borcu olan yeşil beyazlı kulüpte Federasyon’un eksiklerin tamamlanması için verdiği süre yaklaştıkça alacaklılarla ilgili görüşmelerde yoğunluk kazandı.

Geride bıraktığımız hafta içerisinde Ankara’ya giden Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Baraz ve 2. Başkan Sinan Topuk, Bursaspor’un 2010’daki Süper Lig şampiyonluk kupasının da sergilendiği Şut ve Gol Türk Futbol Tarihi Sergisi açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kısa bir görüşme fırsatı bulmuştu.

DEVLETE OLAN BORÇLAR SIKINTILI
Başkan Banaz ve 2. Başkan Topuk, daha sonra bir dizi görüşmeler yaparak özellikle devlete olan vergi ve sigorta borçlarının yapılandırılması veya TFF’nin bu iki kalemle ilgili borcu yoktur kağıdını istemeyi en azından ocak ayına kadar ertelemesini talep ediyor. Yeşil-beyazlı kulübün bankalara olan borçlarını üzerinde 300’ü aşkın haciz dosyası da bulunan yakın çevre yolundaki benzinlik arazisini 130 milyon liraya satarak kurtulma konusunda son aşamaya gelen yeşil beyazlı yönetim kulüp lisansın önündeki 11 dosyayla ilgili anlaşmaları 30 Kasım’a kadar tamamlamayı hedefliyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. artık bu kulüple ilgili hiç bir konuda endişe duymuyorum.
  çünkü sayesinde sevinme, endişe ve üzülme duygularımı yitirdim.
  çünkü donanımlı ve gerçek Bursasporluların başkan olarak gelmeyeceklerini.
  gelenlerin ne kadar doğru işler yaparlarsa yapsınlar yaranamayacaklarını biliyorum.
  çünkü son derece skorcu ve sabırsız, medya ve taraftarının yapılan ve yapılacak tüm doğru ve güzel hamleleri bir şekilde bozacaklarına adım gibi inanıyorum.
  kurtuluşumuza giden yolun zaman, sabır, sevgi, güven, istikrar, alt yapı, yapılanma, ve kurumsallıktan geçtiğini. bu yolun dışındaki her sapağın ”çıkmaz sokak!” olduğunu son kez hatırlatıyorum…
  keyfiyet elbette ki camianındır diyerek tıraşı!!! kesiyorum…

  16
  2
 2. siz zaten siyaset sayesinde bu hayal etseniz edemeyeceğiniz makamdasınız. bu işleri de çözemezseniz bir zahmet gidin…

  8
  7
 3. En başarılı başkanlar sıralaması 1. ibrahim yazıcı 2. ALi ay 3.cavit çağlar 4. Levent kızıl
  Şuanda tek kurtuluş ali aydır.

  3
  24
 4. Sevgili Bursasporlular Bursaspor un eski günlerine dönmesi için kentin tüm unsurları ile hareket etmeli Bursa kadim ulu bir şehirdir bunu da başarabilir Bursaspor bu kentin ortak paydasıdır Özlüce tesislerinin Bursaspor a devredilmesi ve buranın iyi bir planlana ile hem kente hemde Bursaspor a kazanç sağlanması ile işler bitmez asıl bundan sonra akılcı dürüst bilgili insanların yaptığı plan ile başarı sağlanır

  2
  1
 5. Bursa fk kurulsun artık sıkıldı insanlar millet paralari yedi biz cefasini cekiyoruz bu gidisle bu takim ebedi billah cikamaz super lige vs

  1
  1
 6. Ben benzinlik arkasının kişilere satılması taraftarı değilim devlete verilip devletten teminat alınması tarafındayım bu takım ülkenin en güzide kulüplerinden biri kan emiciler hırsızların arsızlar en ufak pisliğine kadar zavallı sahipsiz bir kulüp ki en zor zamanında bu takıma sahip çıkan Faruk Banaz i istifaya çağıranlar da tribünleri dolduran çoluk çocuktan ibaret olduğu net levent Kızıl gibi adamlar bursaspor sevgisi karşılığında küfür yedi basket takımına geçti bu bir aşk sevgi hırsızların tek sevdiği paradır kişileri söylemeyeceğim bile birde bu şehirde bir patron var herkese adres gösteren isim tanınmış neyse tahmin edersiniz heralde..Bu takım bu borçtan ancak vakifkoy arazisini satmakla kurtulur yoksa 1 adım öteye gidemez hırsızlara fırsat vermeyin.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu