Bursaspor’da endişeli bekleyiş

Eksi 3 puan cezasının gelmemesi için cuma gününe kadar belgelerin tamamlanması gerekiyor… Ulusal Kulüp Lisansı alma sürecinde büyük yol kat eden Bursaspor yönetiminin, cuma gününe kadar gerekli son belgeleri de tamamlayarak eksi 3 puan cezası alınmasının önüne geçmesi bekleniyor.

Cumartesi günü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak Bursaspor’da tüm gözler Ulusal Kulüp Lisansı alma sürecine çevrilmiş durumda. Cuma günü sona erecek süreçte büyük yol kat eden Bursaspor yönetiminin gerekli son belgeleri de tamamlayarak eksi 3 puan cezası alınmasının önüne geçmesi bekleniyor.

BAŞKENT’TE YAPILANDIRMA MESAİSİ

SGK ve vergi borçlarının yapılandırılması için Ankara’da mesai harcayan Başkan Ömer Furkan Banaz’ın mutlu sona ulaşmaya yakın olduğu öğrenilirken, Stephane Badji’nin transferinden dolayı Anderlecht kulübüne olan 511 bin Euro’luk ödeme için de Belçika temsilcisiyle uzlaşma yolu aranıyor.

BİLGİLENDİRME BEKLENİYOR

Her iki konuda da sorunların ortadan kaldırılması halinde Bursaspor, Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazanıp eksi 3 puan cezası almayacak. Yeşil-beyazlı yönetimin, resmi olarak mutlu sona ulaşmasının ardından kamuoyunu bilgilendirmesi bekleniyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O iş tamam halledildi. Devlete olan borçlar yapılandırılmış. Ancak herkes birseyi atlıyor borç ödeye ödeye biter yapılandırmak çözüm değil ! Sorunları sadece öteleyip paspasın altına supuruyoruz…!?

  20
  8
 2. Kulüp paraliyken etrafından ayrılmayan siyasiler ve yiyiciler, koca Bursa da ortada yok. Şimdi siyaset elini attı bir işe yaradiklari yok.

  16
  8
  1. @Gemlikli yorumuna yanıt olarak

   yahu kardeşim, bu kulübü bu duruma yiyiciler ve siyaset getirmedi ki.
   etimize, budumuza bakmadan hep iyi oynasın! hep kazansın! hep şampiyon olsun diyen ve isteyen sabırsız ve skorcu medya ve taraftarı getirdi.
   dünya da böyle bir kulüp var mı ki?
   bak, koskoca ingiltere, almanya, ispanya ne hallerde?
   sonra bu yiyici! dediğin yalancıları kulübün başına leylekler getirmedi ki, tahta-transfer-takviye! diye yanıp tutuşan yine bu taraftar ve medyası getirdi.
   doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğu bir ortamda ne gibi güzellikler bekliyoruz ki.
   bak,
   bu böyle gitmez! ayaklarımızı yorganımıza göre uzatmalıyız! denk bütçeye geçmeliyiz. sabırlı olmalıyız. gençlerimize güvenmeliyiz. geleceğimizi planlamalıyız. kurumsallaşmalıyız gibi futbolun bütün doğrularını söyleyen mevcut yönetimi yerden yere vurup ne hale getiriyoruz.
   vallahi ben bu şehirde yaşadıklarımdan zerre kadar bişey anlamıyorum.
   Rahmetli Yazıcıdan bu yana her gün bu kulübün içine edip durduk ama, hala GÜBRE! yok diye ağlanıyoruz.
   yahu arkadaş bir insan aynı delikten defalarca nasıl sokulur?
   yahu kardeşim, yılarca aynı hataları yapıp her seferinde nasıl farklı sonuçlar beklenir?
   vallahi pesss! diyorum başka da bişey demiyorum…diyemiyorum…

   1
   1
 3. Sevgili Bursasporlular camiamızın ricasını kırmayıp çalışmalara başlamış ünlü menejer ve eski yönetici arkadaşı YÇ tahta açılır 10 tane sözde futbolcular transfer edilir borç daha da artar en son başkanımızda amigoları ve tirbüncüleri kontrol eden YÇ olur tüm şehirde bunu izler

  5
  15
 4. 4 milyonluk şehir.
  şehrin göbeğinde 45 bin kişilik stat.
  ama 1500-2000 bin seyirci.
  neymiş? takım iyi değilmiş..!
  yahu kardeşim takım iyi iken sana ihtiyacı yok ki.
  hani nerde ”iyi günde-kötü günde! yensen de-yenilsen de! arma-forma aşkı!” atmasyonları.
  ohhh ne güzel! getir yiyeyim, ver giyeyim.
  hem 50 kuruş olsun, hem de cam kenarı!
  bir elimde cımbız, bir elimde ayna, umurumda mı dünya..!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu