Bursaspor’da Emre Belözoğlu iddiası

Bursaspor teknik direktör sorununu çözüyor.

Listenin ilk sırasında Emre Belözoğlu var. Fatih Tekke de görüşülen diğer isim.

Yönetimin hedefi bugün öğlene kadar iki isimden biriyle el sıkışmak…

Vedat Yücebaş

95 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Emre Bey’in hangi tecrübesine ya da başarısına dayanarak bu takımı kendisine emanet ediyorsunuz? Mustafa Er’den daha mı tecrübeli? Kendisini nerede kanıtlamış?

  Aynı şekilde Fatih Tekke hangi deneyim ve başarısına dayanılarak getirilmek isteniyor? Oyun felsefesinin hangi bölümü yönetimi cezbetmiş ki, milyonlarca lira ve o kadar emekle kurulan takım bu beyefendiye emanet ediliyor?

  Barut depomuz yok artık, son kurşunumuz!

  150
  41
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Burada çıkan her haberi yorumlamaya gerek yok arkadaşlar , çünkü her haber doğruluk taşımıyor , bu yüzden zamanınıza ve moralinize yazık etmeyin ne olur .

  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Mustafa er in çok tecrübesi var batalla yı ekibine katıp ali cengiz oyunları ile bursasporun başına geçti mustafa er gitsin 3.lig 2.lig te takım çalıştırsın oyunu okumasını öğrensin tecrübe kazansın sonra gelsin bursasporun başına geçsin

   2
   1
  3. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Emre’nin avantajı sezon başında olurdu çünkü takım kurulmamus yani yeni transferler gelmeden olsaydı onun ismine ve hatrina çok iyi adamlar gelebilirdi ve deneyim bile olmasa o Kadro bizi ucururdu. Simdi yapılan transferler yine iyi ama bize yarar mı bilemem

   15
   33
  4. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   peki beyfendi siz hangi teknik adamı önerirsiniz. 2.ligde olan bir takım için. E.sağlam ve O.buruk 2. ligde takım çalıştırmıyacaklarını beyan ettiler. bilginize..

   26
   7
   1. @babe yorumuna yanıt olarak

    Bu alt ligde takım çalıştırmam diyenlerede bende şunu derim, alt lige değil üst ligin gerçek şampiyonuna gelceksin yetmezmi ama istemeyen gelmez kimsenin nazini çekemeyiz.

   2. @babe yorumuna yanıt olarak

    Estağfurullah beyefendi. Binainaleyh benim naçisane önerimi soracak olursanız ben yine de Bursalı bir hocaya güvenilmesini tavsiye ederim. Şöyleki; şu anda Bursaspor’umuz PTT’de oynadığına ve mutlaka lige çıkması gerektiğine göre, oyuncusundan hocasına kadar bu konuyu kendine dert edinecek ve namus meselesi yapacak insanlar lazım efenim. Velhasıl mes’ela Serdar Özkan ve Özer Hurmacı gibi aidiyetsiz oyuncular ve İbrahim Üzülmez, Mes’ut Bakkal gibi sadece maaşını düşünen ve Bursaspor’u doğal olarak kafaya takmayacak olan aidiyetsiz hocalar yerine, bir maç kaybettiğinde uykuları kaçacak, hırstan battaniyeyi ısıracak ve ekibini kamçı/sopa potaya sokan bir jokey gibi takımının üzerinde olacak bir Bursalı lazım derim efenim. Filakika isim sorarsanız da İsmail Ertekin derim. Her ne kadar bazı çorbacı arkadaşlarımız eksi’leyecek olsalar da, biraz mantıklı düşünürlerse bana hak vereceklerdir efenim. En derin saygılarımın kabulü ricasıyla herkese mutlu, sağlıklı yarınlar diliyorum efenim.

  5. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Yurtdışında oynadığı takımlardaki hocalarından herhalde bir şey öğrenmiştir diye düşünüyorum. Başarıya da aç bir teknik direktör adayı. O yüzden iyi bir tercih olabilir. Okan Buruk örneği de var. Yurtdışı üst seviye takımlarda oynayan futbolculardan iyi teknik direktör çıkıyor.

   26
   14
   1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

    Ama işte, o 5 galibiyeti alacak olan adamı arıyoz biz de işte. Yoksa bu çoluk çocukla işimiz gene yaş. NAmık mamık ortada yok. Bi tek Ofosu’yla nereye kadar. Herif ilk maçında karşı kaleye gidemedi amk. Rakip de, Real Madrit falan değil, kümede kalması şüpheli olan Adanaspor’du.

  6. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   EMRE BELEZOĞLUNUN BAŞARISI NEDİRKİ BURSASPORUMA LAYIK GÖRÜLÜYOR , SAYIN YÖNETİM BUNCA EMEĞİNİZE GAYRETİNİZE ÇABALARINIZA YAZIK OLUYOR , BİZLERE TEKNİK DİREKTÖR LAZIM STEYJER DEĞİL ,HEDEFE VİZYONU OLANLA VARILIR DÜŞÜNCESİNDEYİM ,, MESELA HAMZAOĞLU ,AYKUT KOCAMAN , BİZDEN İÇİİZDEN OLAN İSMAİL ERTEKİN HOCAM,,,SAYIN YÖNETİM TARAFTARIN SESİNE ,DE KULAK VERİN LÜTFEN MACERA ARAMAYIN

   27
   22
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Bahsedilen kişi Bursaspor u mun başına getirilir ve teknik direktör yapılırsa ayrılana gidene kadar ben artık yokum arkadaş.
    Bu yokluğumun da çok kısa süreceğini düşünüyorum.
    Başkanların böyle bir hataya düşeceklerine de inanmıyorum.
    Oldu olacak Vakıfköy ve Özlüce nin kapılarına da fb ve gfb yazın tam olsun.
    Bu haber hiç çıkmamış gibi davranacagım.
    Çünkü uyduruk haber.
    İçimizde ki fb liler uydurmuş.
    Bu haberi ateş olmayan yerden duman çıkmaz atasözünü unutmadan yok sayıyorum.
    Benim gibi düşünen binlerce taraftar olduğuna inaniyorum.
    Bakalım Bursaspor hikayem sonlanacak mı.

  7. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   ya, anlamıyorum bu yeni yönetimin fenerle bu kadar yakınlaşmasını ve aşkını!
   yetişmiş oyuncumuzu sudan ucuza ver.
   alt yapı oyuncularını yetiştirmek için kadroya kat!
   elbette mühür yönetimde. dolayısıyla sultan onlar ama, bu ülkenin en itici adamını bursaya getirirlerse camia darmadağın olur.
   benden hatırlatması…

   28
   24
   1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

    Doğru karar olur takıma o hırsıyla top oynatır ve illa başarı teknik adam getirmek meziyet değildir belkide cevher onda bende onda olduğuna inanıyorum illaki başarılı olmak için bütün topçulara ayar vericek karakter 👍

  8. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Ezbere konuşmayın ! Hırs lazım hırs ! Emre’ nin hirsini bilmeyen yoktur herhalde… Belki Bursaspor” la basari hikâyesi yazacak, belki onun için de milat olacak !? Nerden biliyorsunuz !?
   Ertuğrul sağlam’ in ne başarısı vardı !? Aksine Beşiktaş’ la Avrupa’ da fark yedi, rezil oldu bize geldi ! Ya sonrası ?? Sonrası Bursaspor’ da tarihi başarı ! O da hirsliydi zaten hırsı kazandırdı !
   Şu kafayı değiştirin ! İşi yönetime bırakın, siz sadece takımıniza destek olun !

   80
   26
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser.
    Kardeşim.
    Deme öyle.
    Bu kişide ki hırs çok farklı.
    O tip hırs bizim takıma fayda yerine müthiş zarar getirir.
    Tff ye ceza ödemeye doyarız.
    Hırs güzeldir fakat kontrollü olanı.
    Bakma bu kişi fb de olduğu için herkese saydırıyor fakat görmezden geliniyordu.
    Birinci lig o tip hırsı kaldırmaz.
    Her hafta kırmızı görüp tribünlere giderek takımı yalnız bırakır.
    Aman derim kardeşim.
    İyi akşamlar.

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Emre’nin karısı Bursalıdır. Bursa’nın damadıdır. O yüzden en azından yarı Bursalı olarak bu sene bir aidiyet gösterebilir.

     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Ertuğrul Hoca’nın Avrupa kupaları sonuçları felakettir. Beşiktaş’ın başında Liverpool’dan 8 tane yedi. O geceki 3 golü de, şimdi GS’de oynayan pembe saçlı Babel attı. Hoca daha sonra Bursaspor’un başında gitti Valencia’dan da 6 tane yedi geldi. Ama bi ara Finlandiya takımı Kuopio Kups’a da Bursa’da 6 tane attı. Bu maçta Ozan Tufan da sonradan oyna girip 1 dk sonra attığı golle Bursaspor’daki ilk golünü atmış oldu. Aynı maçta N’Diaye de 25 metreden topun gelişine bi koymuştu, ta çatala amk. O da güzel goldü. Hayatta unutmam.

 2. Vay anasını bi twetin açtığı durumlara bak.
  Neler hayal ederken
  Nelerle uğraşıyoruz
  Ben Mustafa Er 4 4 luk hoca demiyorum.
  Emre Belezoglu na gelince genç tecrübe yok ama %100 hırs vardır

  47
  11
  1. @Mehmet1326 yorumuna yanıt olarak

   Çözdü. Geri geri. Aradan bi hafta geçti, daha tık yok amk. Erzurum’a hocasız gidiyoz, gene gitti 3 puan. Namık mamık zaten ortada yok

  2. @Mehmet1326 yorumuna yanıt olarak

   Emre ve Fatih konusunda duygusal taşra mantığı ile hareket etmek çok doğru değil. İbrahim üzülmez e gelince onda haklısınız. Emre nin karakter profilini bir yana koyarsak; İnter Newcastle gibi üst düzey liglerin üst düzey takımlarında kariyer yapmış, çok tecrübeli td ler ile çalışmış, td. Lük İçin eksik tecrübesine rağmen liderlik özelliği olan, yabancı oyuncularla iletişimi birebir kurabilecek özelliğe sahip. Oynadığı takımlar genel olarak dominant ekiplerdi. Bu yüzden mantaliteside bu şekilde gelişti. Profosyonelce düşünecek olursak fayda sağlayacağı kanaatindeyim.

   26
   4
 3. Emre Belözoğlu nu sevmem ama hırsına laf edemem.. italya İspanya İngiltere de oynadı taktik teknik olarak yeterli olduğu düşüncesindeyim ama risk mi evet risk … Bakalım yönetim risk alacak mı .. ben olsam risk alırdım

  36
  6
 4. Olmaması çok daha iyi olurdu. Futbolcuyken Bursaspor düşmanlıkları ile ünlüleri kapımızdan içeri sokmayı çok iyi beceriyoruz. Şimdi, yav Bursaspor menfaati için katlanacaz katlanmalıyız diyenler türeyebilir ama ben yinede söyleyeyim gecen sene i.üzülmez denen fasulyeyi de getirdiklerinde olmaz demiştim birsürü eksilme hatta yanlış yaptığımı düşünen kardeşler olmuştu, keşke haklı çıkmasayaydim ama görünen köy kılavuz istemez. Bu yüzden emre denen, daha hocalığın ‘H’ sinden bihaber stajyerden de olmaz. Kaç gündür diyorum. İsmail Ertekin gibi kendini alt liglerde ispat etmiş bir hoca var oyle ki Mustafa er olmazsa eger Er’den öncede gelmesini savunanlardanım. Yinede hayırlısı olsun yönetim kurulumuzunda yanında ki futbol danışmanlarının da emrenin olmayacağını belirtecegini düşünüyorum.

  32
  22
 5. Arkadaşlar her iyi futbolcu iyi teknik direktör olamaz ama yinede risk alınır. Emreyi zerre sevmem ama Mustafa erle kıyaslanamaz bile zira Mustafa Emrenin kramponu bile olamaz. Eğer emre şimdi değilde biraz daha erken gelseydi emin olun Burağa karşılık fbden 2 tane çöp değil 2 tane sağlam kiralık adam gelirdi. Avrupa görmüş geçirmiş birisi Emre hem gençlerimize hem futbolumuza muhakkak birşeyler katacaktır bence bu risk alınır

  26
  8
 6. Kendisini sevelim veya sevmeyelim emre belözoğlu Türk futbolunda önemli bir figür. Her ne kadar tecrübesi olmasa da Bursaspor’a gelmesi halinde isminin ağırlığıyla futbolcular üzerinde otorite kuracağını ve başarılı olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe’de yarım sezon görev yapmış olsa da takıma ciddi etkisi oldu. Hatta şampiyon bile olabilirlerdi. Bursaspor’a gelsin veya gelmesin Emre Belözoğlu’nun ileri de önemli bir teknik direktör olacağını düşünüyorum.

  24
  7
  1. @metin yorumuna yanıt olarak

   Doğru tespit. Biri bu yorumu Beytullah Suat’a okutsun. O da başkana söylesin. Alsınlar Emre’yi. Çok doğru teşhisler. Ama para yok, nası alıcan o da ayrı bi konu.

  2. @metin yorumuna yanıt olarak

   Futbolculuğuna lafım olmaz, ancak davranışları tartışılır.
   Agrasifiği hırsından kaynaklı olsa da şu bir gerçek ki futbolda tahrik eden değil, tahrike kapılan ceza alıyor.
   Eksileri,
   beşeri ilişkileri zayıf. Öfke kontrolü yok. Tecrübesi eksik. Hangi stada gitse sevmeyeni % 90.
   Bunları boşuna yazdığımı biliyorum. Yönetim onu getirecek kadar cahil olamaz. Belki de Emre kabul etmez. Ama gelirse yönetimin bu sonu olur.

 7. Emre FB den ilk ayrıldığında adı Bursaspor ile anılmıştı, çok bilmiş taraftarlar Emre yaslandi işi bitti bize ne katacak dendi adam üzerine kaç sene top oynadı.
  Biz her şeyi çok biliyoruz bu şekil devam edin

  18
  7
 8. Eleştirmek yerine mantıklı olmaya davet ediyorum herkesi, sürekli bir endişe hakim arkadaşlar biraz güvenelim lütfen isimlere değil takıma…
  Emre Belözoğlunu da komple düşünmek lazım hakemin bile üstünde baskı kuracak bir isim hayırlısı olsun diyelim kim gelirse gelsin…
  Yıkıcı olmak yerine yapıcı olalım.

  16
  6
 9. hiç olmadı hakem karar verirken kenarda duran emre belözoğlu baskısı hisseder bence ama bu konuda bilemeyiz hayırlısı ile olsun hayırsız ise olmasın ne diyelim artık bu hafta en geç hafta içi bir hocayla anlaşmak lazım.

  14
  5
  1. @neobea yorumuna yanıt olarak

   Birgün bürokratları zamanın İngiltere devlet başkanı çörçili ilk defa maça götürmüşler.
   Adam dikkatle izlemiş ve maçın sonlarına doğru hakem üçlüsünü kastederek bu siyah kıyafetliler kim? sormuş.
   Ben bu ülkede kimsye bu kadar yetki vermedim. Bu yetkiyi onlara kim verdi? demiş.
   Yani emreden korkan hakem, hakem makem değildir. Korkacaksa O arkadaş hemen düdüğünü duvara assın.

 10. ARKADAŞLAR BAKIN BU ADAMIN KARIYERİNE GELEN TOPCULAR BUNLARA ÖNCELİK VERİR BİRDE TEKNİK ADAM OLARAK KARİYER YAPMAK İÇİN BURSA BİÇİLMİŞ KAFTAN BİRDE BU AÇIDAN BAKIN

  10
  1
 11. 1.lig tecrübesinin olması, pas oyunu (topa sahip olma) oynatması, eski bir forvet olması hasebiyle hücum oyununu sevmesi, takım oyununu öne çıkarması, Anadolu kulüplerinde geçmişinin olması gibi sebeplerden ötürü Fatih Tekke diyorum…

  10
  7
 12. Yücel Ildız,Mehmet Altıparmak, Hüseyin Kalpar gibi bu ligin kurt hocaları dururken boşuna macera arıyorsunuz…Yazık, Deli İboda olduğu gibi hayaller başka bahara kalacak…Adı geçen iki kişide başarılı olamaz Bursaspor’da…Olacaksa en kotu şartlarda Taner Tuna olsun bari

  8
  9
 13. Gündemde bu isimden hic basedilmyor . Ayağı kafa atan adam ALİ TANDOĞAN bu adam BURSASPOR için herşeyimi verir. Şampiyon olduğumuz sene Sercanı ve Volkanı yola getiren adamıdır. YONETİM BUNU BİR DEGERLENDİR.

  8
  7
  1. @Recep yorumuna yanıt olarak

   Blody Merry içiyoz kardeşim. Türkçesi Kanlı Merry demek. Tamek domates suyu dökücen bir bardak.. İçine bir duble votka. Karıştır, bol buz at, üzerine de az miktarda kara biber ek. Kokusu yeter. İç bak 3 bardak nooluyo amk. Jose Morinyo’yu bile arar, kaç para lan seninn maaşın diye sorarsın.😂

 14. Yanı mustafa eri kovupta emre belözoğlunu getirmek nedir yani yücel ildiz gelsin 10 puan fark atarak şampiyon oluruz

  6
  15
 15. Emin bey fenerin pilot takımı olmaya mı karar verdik acaba?? fenerin alt yapı topçularını kiralık alıp en iyi topçumuzu verdik şimdide fenerin gelecekteki hocasına tecrübe mi olacağız??

  6
  15
 16. Madem adam akilli bi hoca bulamayacaktiniz mustafa er e niye artislik uaptiniz getirin ali tandoganla batalla yı bu takim zaten cikar lige

  5
  12
 17. Yok artık Fenerbahçe’ye bi’de
  Antrenör’mi yetişdireceğiz
  Bence iki adayda olmaz Flaş biri lağzım
  Bu hafda zaten geçti acelesi yok

  5
  10
 18. Yok hatta hagıyı getrınde 2.lıg B grubuna düselım.. kabul edin baskanımız cok ıyı nıyetlı ama cok genc oldugu ıcın cok hatalar yapıyor. bırakıp gıdecek dıyede kımse agzını acmıyor..

  2
  9
 19. Emrenin lobisi sağlamdır onun acun abisi var şaka bıryana emre gelirse bursaspor çok konuşulur unutmayalım bizim şampiyon olduğumuzu herkes unuttu

 20. Emre Belözoğlu Süper Lig seviyesinin de üzerinde. Geçen sene top oynamayan Fenerbahçe’yi sezon sonunda getirdiği nokta ortada. 10 maçta 23 puan topladı. Bi galibiyet daha alsa şu an başka bi şey konuşuyorduk. Bence Bursaspor için çok çok iyi bir seçim olur, sadece ismi için bile gelecek pek çok oyuncu var. Mayısta şampiyonluğu kutlar

 21. Bu Emre den oldum olası nefret ettim fakat hayat sürprizlerle dolu, bakarsın Bursaspor’a gelir büyük başarılar kazanır ve seversin.
  Hayat işte.

 22. Emre’nin futbolculuğuna laf yok fakat takım çalıştırma konusunda ne kadar ne katabilir bize sorgulamak lazım. Lobisi kuvvetli sözü geçen bir isim Emre. Faydalı olabilir düşüncesindeyim.

 23. Fatih tekke bey BURSASPOR un iddaasi varsa gelebilirim diye açıklama yapmış. Herhalde BURSASPOR u bilmiyor. Timsah bulunduğu her kulvarda şampiyonluğun en büyük adayıdır

 24. Hırsı ile Emre Belözoğlu iyi bir seçim olabilir. Genç futbolcuları yetiştirebilir. Oynadığımız lig taktikten çok sert dayanıklılık azim ve hırs gerektiriyor bunlar fazlasıyla Emre Belözoğlunda var

 25. Biz Bursaspor muyuz? Yoksa Mustafa Er e tapınanlar kulubü mü?
  Birde Emre nin yada Fatih in tecrübesini soran olmuş 🙂 gerçekten komiksiniz ya arkadaşlar Mustafa Er morinyodan sonra en tecrubeli kişi futbolda . ister Emre ister Fatih gelsin hepsi Bizim Mustafa er den tecrübelidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu