Bursaspor’da Emin Adanur istifa etti!

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Emin Adanur görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Emin Adanur‘un açıklaması şöyle;

“Temiz bir yola çıkmıştık.
Amacımız Bursaspor‘u hayatta tutmaktı.
Özellikle son birkaç yıldır içerisinde bulunduğu durum hepimizi çok üzmüştü ve Bursaspor’u hayatta tutmak için elimizden ne geliyorsa yapacağımıza söz vermiştik. Herkesin sorumluluktan kaçtığı, insanların gelişen olaylar ve durumlar karşısında sadece yorum yaptığı, Bursaspor ve ülke ekonomisinin zorluğunun en yüksek olduğu dönemde göreve talip olduk. Göreve talip olurken seçilmemiz durumunda kesinlikle Bursaspor’dan maddi hiçbir kazanç elde etmeyeceğimizin, gayri resmi yollarla kulübümüze zarar vermeyeceğimizin ve bizim dönemimizde kulübümüzün hayatta kalması, Süper Lig’e çıkması için gerekli tüm adımları atacağımızın sözünü verdik. Genel Kurulda büyük çoğunluğun oylarıyla seçildik. Hemen çalışmaya başladık. Kurumlarla iletişime geçtik. Yetkililerle masaya oturduk, pazarlık ve taksitlerle UEDAŞ+Bursagaz‘a olan toplam 5.074.000 borcu ödedik. Bu bir marifet değil, asli görevim, kendi dönemimde yaktığımı öderken övünecek değilim, fakat bunlar GEÇMİŞ DÖNEM borcuydu. Ardından, Bursaspor‘un kapalı olan Transfer Tahtası‘nı açmak için yola koyulduk, sadece 6 ay geriye dönmenizi ve bütün şehrin Transfer Tahtasını açtığımız sürede verilen emeği düşünmesini rica ediyorum. Önümüzde FIFA‘nın asla açamayacağımızı iddia ettiği 45 dosya, 155.000.000 tahta borcu ile dünyanın çok farklı ülkelerinde yaşayan ve kulübümüzle uzun yıllardır sorun yaşayan ki bunların içerisinde 2010 yılından kalan dosyalar var, bütün mesaimizi harcamaya başladık. Yaptığımız görüşmeler ve pazarlıklar sonucu 52.000.000 lira bedelle tahtayı açtık. Başta ailem, yönetici arkadaşlarım ve yola çıktığım insanlar, ardından bütün şehir Transfer Tahtası’nın açılması için maddi-manevi neler yaptığımızı gördüler o yüzden tekrar vaktinizi almayacağım. Transfer Tahtası sorunu o kadar büyüktü ki ligimizin başlamasına 1 hafta kala gibi bir sürede açtık ve neredeyse birçok transferi de yine bu süre zarfında yapmaya çalıştık. Yapılan transferlerin birçoğuna tek tek baktığınızda Süper Lig seviyesinde oyuncu olduğunu hepimiz söyledik fakat takımımızı oturtamadık, takım olmayı başaramadık. Adanaspor maçı ligin ve başkanlık dönemimizin ilk maçıydı, farklı bir sonuç beklerken beni çok üzdü ve o anki heyecan ile hatalı bir tweet attım, Teknik Ekip ile yollarımız ayrıldı, bu ayrılmanın sebebi muhtemelen o tweet değildi, fakat yine de atmamalıydım.

2.hafta Erzurumspor maçına Ali Hocamızla çıktık, hızlı karar verip yanlış bir teknik ekiple yola çıkmak istemedik. Penaltı kaçırdık.  85. dakikada biz karşı karşıya atamadık ve karşı atakla gol yiyerek 2-1 mağlup olduk, işte o gün “Yönetim İstifa” sesleri duyulmaya başlandı.

Teknik Direktörlük anlaşması için başta Tamer Tuna Hocamız olmak üzere birçok isimle görüşme yaptık. Teklimizi yalnızca Fatih Tekke hocamız kabul etti.
Ardından gittiğimiz henüz 3. maç olan Altınordu maçında bir tık yükselerek “Toplayın Bavulu Defolun gidin” sloganları atılmaya başlandı.  Bugün bize “Sportif başarı olmadığı için istifa etmenizi istiyoruz” diyenler, 2.haftadan yönetim istifa diye bağırmaya başlayanları unuttular sanırım.

Ardından 21.haftaya kadar bu sesler şiddeti daha da artarak çoğaldı ve demokratik bir istifa çağrısının dışına çıkılarak, kulüp başkanımızın evinin basılacağı tehdidi yapıldı. İstanbul’da deplasmandayken ve kendisinin evde olmadığını bilmelerine rağmen evinin önünde eylem yapıldı, eşi ve çocukları rahatsız edildi. Bu hiçbir vicdana sığmayacak kepazeliğe tüm şehir göz yumdu.

Seçim günü, ahlaksızca Türk-Kürt polemiği yapıldı, bu polemiği yapanlar ile 2.hafta bağırmaya başlayanlar maalesef aynı ekipti, bu ekip soyguncu başkanların güzellemelerini en iyi yapan gruptu ve 20 yıldır Bursaspor’u yok eden asıl zihniyet buydu. Avanta para alacağım diye, başkan seçip başkan deviren bu zihniyete, ne yaptığını bilmesine ve görmesine rağmen kimse ses çıkarmadı, aksine savunuldu ve bugünlere gelinmesine göz yumuldu.
Gelelim bu zihniyeti kullananlara!
En iyi Teknik Direktör geldiğinde bile “Senin gelmene çok şaşırdım, gelmeden önce beni arayıp sorsaydın, sana gelme derdim” diyebilecek kadar düşmanlar.
Divan Kurulu Başkanımıza “O koltukta O oturduğu sürece Bursaspor’a asla destek olmam” diyecek kadar düşmanlar.
Yönetici kardeşlerimin ve büyüklerimin hepsine kefilim.
Hiçbir yanlışa imza atmadılar, Bursaspor’u zarara uğratacak hiçbir eylemin içerisinde bulunmadılar. Hatalarımız oldu ama asla art niyetli olmadık, tüm emekleri için kendilerine, ailelerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum, onlarla yol yürümek benim için şerefti.

Bu yola beraber çıktığım, Bursaspor Başkanlığı gibi kutsal bir görevi kabul eden ve ailesinden, işinden, sağlığından feragat ederek Bursaspor için taşın altına elini koyan, bu yolda bana ve yönetim kurulu arkadaşlarıma yoldaşlık, ağabeylik yapan Hayrettin Gülgüler başkanıma ve ailesine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Yine bu süreçte bizleri kırmayarak göreve gelen başta Tamer Tuna olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Kendisi Bursaspor için çok güzel bir fırsattı ama benimle olmadı maalesef.

Kulüp Genel Müdürümüz Nihal Ferik ve ailesi başta olmak üzere, tüm emekçi arkadaşlarımıza ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Sizlerle vakit geçirmek ve aynı davada yürümek benim için onurdu, hepinize minnettarım. Lütfen haklarınızı helal edin.

Bizlere güvenip oy veren üyelerimize, bugüne kadar desteğini hiç esirgemeyen Bursaspor taraftarına, Amatör kulüplerimizin yöneticilerine, destek kampanyamıza maddi-manevi destek veren herkese teşekkür ederim.

Gelinen 6 aylık süreçte;
Bursaspor Futbol Okullarımız tekrar kulüp bünyemize geçti ve aylık ciddi bir gelir elde etmeye başladı.
Stadyum İsim hakkımız tarihinde ilk defa satıldı.
Yine Stadyum altı dükkânların kiralama işlemleri yapıldı.
Transfer Tahtası açıldı.
Kurumlara olan borçlar kapatıldı.
Büyük Bursaspor’un kıymetli emekçilerinin hakları ödendi.
Amatör Branşlarda faaliyetler başladı.

3 yıllık görev süremizin 6. ayına kadar, bugüne kadar olmamış tüm baskıları üzerimizde hissettik. Bu baskıları kuranların Bursaspor camiasına uzun yıllardır verdiği zararı hepimiz biliyoruz. Bursaspor çok büyük bir camiadır. Bize gelene kadar nice başarılar elde etmiştir ve bizden sonra da mutlaka edecektir. Fakat milyonlarca insanın gönül verdiği, yüzbinlerce insanın takip ettiği, on binlerce insanın peşinden koştuğu ve binlerce insanın hayatı olan Bursaspor, birkaç kişinin egosu yüzünden bu duruma geldi.

Vakıfköy‘’den Teksas’a, oradan da başkanlığa kadar gelen bu yolda şunu gördüm;
Bursaspor bu şehirde bir avuç insan dışında hiç kimsenin umurunda değil ve hatta birçoğu tamamen kendi menfaatleri doğrultusunda hareket ediyorlar. Aksine kesinlikle inanmayın.

Bizim görev süremizce bırakın maddi destek vermeyi, tek bir maça dahi gelmeyen, ben buradayım diye destek vermeyen şehrimizin dinamiklerini ve istifa etmem için elinden geleni yapanları Bursaspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum.”

174 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İstifa etsin diyenler . Mutlu musunuz. ? Kara günler BURSASPOR u bekliyor. Farkında mısınız. ? En erken 2.Ay sonra kongre olacak . Sabır dedik SAAAABIIIIIIIRR. Ama çorba cılar çorba peşinde oldukları için takımı düşünmediler. KINA YAKIN KINAAA.

  308
  95
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Evet mutluyuz birader. Emin Adanur yönetiminin Ali ay dan farkı yok. Çünkü yönetimin yönetimi aynı ailenin elinde. Sen Ali ay dan memnun muydun? Para koyan kendini kulübün sahibi ilan ediyor. Kendisinin yaptıklarını anlatmaya çalışmış? Demedik mi sosyal medyadan kulüp yönetilmez diye. Karakterinden şüphe duymadıklarımız yanlarından ayrılmadı mı? Kulüp ne kader borç yüküne girdi; mali genel kurulda açıklasınlar görüşürüz. Not: bu istifanın mali genel kurul öncesi gelmesi tesadüf değil

   1
   3
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Geri dön başkan sen bunun bi şaka olduğunu söyle gerçeksede vaz geç geri dön 150 bin yuroyu bulup tahtayı açıp borca transferler yap şu kulüpte satılmıycak futbolcu yok başka takımlara giden yıldız oluyo bize yaramasada satıp bize iyi gelenleri bulup alalım borca transfer yapalım para olmasada

   19
   14
  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   istifa çok geç kalmış bir gereklilikti. istanbul mağlubiyetinin gecesinde istifaedilmeliydi. emin ve yandaşları takımı sabote edip bıraktılar. o zamandan bu güne çok kan kaybettik. toparlamak kolay olmayacak umarım transfer paraları hiç edilmemiştir. zaten borç çoktu yanlışlar sayesinde dahada arttı. eminin de maksadı klübü paravan olarak kullanmaktı zaten.

   20
   44
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Şimdi sıra asalak çorbacı yandaşçı taraftar lara geldi. Bakalım sizler ne düşeceksiniz klübün yakasından. Selime de söylersin artık başkanlığa hazır mı ? Diye.

    39
    11
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     selimi falan tanımam sıradab bir taraftarım kardeşim. tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma. bu yönetimi seçilmeden önce bende destekledim. 3.haftadan itibaren eleştiriyorum. bunlar başarılı oldular da ben ve benim gibileri mi istemedi eleştirdi. şuan ligde ilk 4 ün de olsaydık en çok ben başkanı desteklerdim gerekirse elini ayağını öperdim. lig bitiyor sondan 2.sıradayız. neyine destek verecem. bor desen 2 ye katlanmış 20 tane çöp transferlere milyonlrca euro dökülmüş. neyine destek verek söyle.

     10
     13
     1. @fff yorumuna yanıt olarak

      İşte sizler başarı taraftarısınız bu adam tamam sportif yönden sınıfta kaldı ama kimsenin aday olmadığı zaman aday oldu yaptığı olumlu şeyleri görmezden geldiniz çorbacı selim ve yine çorbacı enes(ali ay) bakalım ne bulup getirecekler de sizler gibi başarı taraftarlarını memnun edecekler kendi ceplerini de doldurmaya devam edecekler bekleyip göreceğiz

      11
      1
   1. @Cebk yorumuna yanıt olarak

    satip kulübe sacma sapan yatirdigi paralari geri aldi, ve öyle kacti. sen olsan batan gemide aynisini yapmaz miydin?

   2. @Cebk yorumuna yanıt olarak

    istifa ettin ama yalan söylemekten hala vazgeçemedin emincim. 2.haftadan istifaya falan çağıran olmadı birde utanmadan kürt kozunu ortaya atmışsın o zaman nasıl seçildin yalancı emin???

    19
    18
  4. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Yuhh … ! Hangi sabirdan bahsediyorsun ? 3 tane pirlantani satmış defolmus gitmiş sen kalkmış sabır dedik diyorsun ? Geçen hafta istifa neden etmedi de paraları alınca gitti. ?

   26
   44
   1. @ibOo yorumuna yanıt olarak

    Madem dün gece yarısı kaçacaksın, o guzelim 3 oyuncuyu neden bir once satıyorsun be şerefsiz? Madem ertesi gün kaçacaksın, birak bunun kararını gelecek yonetim versin. Ama kötü niyetlisin. Hırsızsın. Tü Allah belanı versin. Hain. Gerçek hain sensin. Volkan Şen, Sercan falan değil.

    12
    16
   2. @ibOo yorumuna yanıt olarak

    pırlanta ????
    O pırlantanın veremediği paslar ve atamadığı goller sayesinde buralardayız geri zekalı. Son Eyüp maçında veremediğ pas kalemize go olarak geri döndü….
    Ama bunlar önemli değil Emin gitsin, Selim abinizin ve sizin ARPALARINIZ geri dönsün de ne olursa olsun. Önemli olan bu değil mi sizin için….

    15
    4
   3. @ibOo yorumuna yanıt olarak

    Ne pırlantası ya yuh batuhanmi pırlanta tamamı pırlanta yuh sen hangi topcuyu seyrediyon.kerem tamam ona lafım yok.

    16
    9
   4. @ibOo yorumuna yanıt olarak

    Ne pırlantası Allah aşkına? 1 senedir gol atsın diye beklediğimiz ama pas dahi atamayan Batuhan mı? Yoksa sahada saatli bomba gibi dolanan Taha mı? Bir mal ederini bulunca satacaksın. Batuhan’ı keşke sezon başı sataymışız, piyasası düştü daha da düşecek. Ne eminciyim ne başka birini desteklerim ama bahsettiğin gibi parayı alıp gitme derdi olsa o parayı 10 taksitte değil peşin alırdı. Sence kesin olarak alabileceği 10 milyon için mi sattı pırlantaları? Hataları oldu; mesela sezona hiç Mustafa erle başlamayacaktı. Fatih tekke, bizati, menejer… Ama emin ol bu saatten sonra tribünden başka kimse başkan adayı olmaz bu klübe. Hoşgeldin 3.lig ve devamında bu borçla amatör…

    25
    7
    1. @x on the beach yorumuna yanıt olarak

     sen zannediyor musun 29 milyon aldığımızı alttan bişey dönüp para aklayabilirler trabzon vergi vermemek için böyle yapıldı cukkaladı emin efendi

     4
     16
    2. @x on the beach yorumuna yanıt olarak

     Peki Emin…Adama sormazlar mı borç içinde yüzerken 17 tane oyuncu niye alınır..3-4 tane iş yapacak oyuncu alınamazmıydı..Neredeyse bedavaya gelecek olan Volkan ŞEN için niye onat ettin..Gol kralı Ozan SOL u niye gönderdin.. Tahtayı açtın eyvallah ,ama sonrasında bir çuval inciri berbat ettin.Bence istifa yetmez..Bursa yı terk et bence..İnşaatların git başka yerde yap..
     .

     8
     7
   1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

    Ve adam kankasi Adanademirspor a gitti .dd yahu bütün şehri keriz yapmış adama biraz sabredemediniz diyorsunuz bin kere yüz kere yuhhh

    18
    25
  5. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Şimdi ne olacak istifa istifa diye bağıran klavye başkanları Levent abi bizi kurtar Hayri abi sen gel yalakalanmalarona başlayacaklar.korkmaya gerek yok bizde başkan teknik adam messiler çok.hepsi yazmaya bayılıyor kar.

   27
   2
  6. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hala savunma aşamasındasınız adam biraz vakit kazanıp gençleri satarak verdiği parayı kurtarma derdindeydi yaptıda adam uyanık cin gib içarpıyor ben adamın hal hareketlerinden ve surat ifadesinden anlayabiliyorum adam başarılı olamadı olamazda zaten 17 yeni transfer yapmakla bu işler çözülseydi fener şuana kadar 2-3 defa şampiyon olurdu taraftar sabırsız küfür edip duruyorlar gençler bu yüzden kaçıyor başkan adayı bu yüzden çıkmıyor sen zamanında levent kızıl gibi bir kişiye küfür edersen gelmez diğer iyi kişilerde gelmez, ertuğrul hocaya demediğini bırakmadı taraftar ağlayarak gitti gelir mi sence bakın ilk önce kendimizi değiştirmemiz lazım futbol bu kazanmakta var kaybetmekte önemli olan takımı borç batağına sürüklemeden yol almak ama bu zor erkan körüstandan emin adanura kadar 9 senede 138 transfer yapılmış en çokta ali ay zamanında 64 tane teknik direktör olarakta tamer hoca dahil 20 tane iyi bir yapılanma şart bursasporu kimse yalnız bırakmaz ama şunu anlamalısınız kimse babasının hayrına birşey vermiyor ve paralı kişiler hep başarısız oluyor hataları yüzünden

   28
   42
   1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

    Aynen Ali ay gibi… gören yok…da better olduke.

    Tahtayı açmış neye yaradı…

    Mustafa er ile , önceden kötü günleri atmaya geride bırakmaya sarf edilmesi lazımdı!

    8
    5
    1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

     Gerçekler hoşunuza gitmiyor. Gitmezde zaten bu çirkef taraftara karşı oynanmaz 22 eksi basılmış hangi zihniyetle bastınız bilemem lakin siz yönetimleri pohpohlarsanız yanlışa yanlış demezseniz ha böyle düşmemeye oynarız ali ay 1 lige düşürdü şimdide emin adanur baktı olmayacak düşecek takım kaçtı soyduğu paralarla devam edin siz böyleleri müstehaksınız 9 yılda 138 transfer yapmışız düşünün aklınızı kullanın bunlara bazılarına bonservis ödendi ve para verildi maaş kulübümüz böyle batağa düştü

     8
     3
     1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

      Her zaman derim bu takımın el freni taraftarıdır .bir tane insan evladı çıkmaz mı bu takıma gönülden sahip çıkacak Allah belanızı versin

  7. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   O kisi başı 50 şer bin alıp ali ayı istifaya davet ettirmeyen . Çorba alamadığı için emini istifa ettiren maraton teksas ? Hangisinde maç izlicez ?

   28
  8. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Maalesef korktuğumuz başımıza geldi. Emin başkan daha fazla dayanamadı bu baskılara. 2 maç yenil “ooooo teknik direktör istifaaaa istifaa istifaaa” 3 maç yenil “yönetim istifa, yönetim istifa, yönetim istifa” bu nedir arkadaş?. Ertuğrul hocayı hozyaslarina boğup gönderen insanlar bugün Emin Adanur gibi bir başkanı da gönderdi. Sanki bakkaldan ciklet alır gibi teknik direktör ve başkan bulabiliyorsunuz da gelen insanları hemen harcayın böyle. Bakın istanbul takımlarında bile ki çok büyük gelirleri var ama o kadar borçlular ki misal bugün Ali Koç bıraksın yerine başkan zor bulunur. Cebinden kulübe para yatırmak her babayiğidin harcı değil. Emin başkan bunu gerçekleştirdi ama küfürle de gönderiliyor. Biz süperlig filan haketmiyoruz. Bursa’lı nin bursaspor’a verdiği zararı kimse vermemiştir. Kulübe kilit vuralım. Bu tabloyla acı çekmeyelim. Amatör branşlarda oynayalım. Bitti gitti.

   29
   3
  9. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Sayın emin ADANUR bugüne kadar yapmış olduğun hizmetler için kendi adıma çok teşekkür ederim siz sizin için atıp tutanları boş verin bu genç yaşta bunca ağır sorumluluğun altına girdiniz kimsenin cesaret bile edemediği dönemde transfer tahtasını açtınız ama olmayınca olmuyor hakkınızda vede BURSASPORUMUN hakkında hayırlı olsun elbet bu KOCA ÇINAR BURSASPORUM ayağa kalkıp tekrar eski güzel günlerine geri dönecektir ALLAH’IN izniyle , bir sözümde çok değerli BURSASPORLU TARAFTAR KARDEŞLERİME ( BİZ HEPİMİZ KARDEŞİZ ) SAYGILARIMLA

   29
   5
  10. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Teksas veya maraton a para verir biri çorba yapar geçer başa aşkış yaparlar merak etmeyin biz zaten bittik şampiyon olunca Ertuğrul hocayı küstürünce daum şerefsizini getirince başkanlıktan anlamayan ayı getirince körüstanlar bölükbaşılar gerçek kesitte oynayan bursasporuma başkan oluyo kuyumcusu matbacisi baskan oluyo niye ? Tribün yüzünden niye büyük adam gelmiyo anasına avradına küfür yeyip kendini kücültmemek için.

   30
   6
   1. @Tabi yorumuna yanıt olarak

    Tam da en doğru şekilde açıklamasınız Bursaspor’u sadece yönetimler değil en büyük zararı taraftar görünümlü çıkar çeteleri veriyor

    17
   2. @Tabi yorumuna yanıt olarak

    Bölükbaşı takımı 5.ci Türkiye kupası final oynatıyor istifa istifa Bursaspor tarihinin en centilmen takımı, en değerli takımı, en iyi oynayan takımı olarak tarihe geçti gereksiz bi arastir bitmedi bursapor düşmanlığınız. Selim ve selim gibi gereksiz alkolik muptezal tarftar olduğu sürece sizin gibi ,,,, bursapor biryerlere gelemez.

    18
    1
  11. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   İstifa etsin diyenler vallahi billahi tehlikenin farkında değiller.türbün lideri Mesut ALLAH seni bildiği gibi yapsın. Seni kınıyorum.bu vebali sen kaldiramiycaksin.ALLAHTA.senin canını kolay almayacak bedduhan çook.gör bak.bu kulübe başkan bulamiycaksiniz.bulunsada, laylaylom başkan olur.sebeb olanları ALLAH gün yüzü göstermesin.amin ecmain.mesut sen kimi desteklersen ben karşı tarafa oy vermem kazansın kazanmasın böyle düşünen 600 kişi var.

   32
   10
    1. @Gokko16 yorumuna yanıt olarak

     Kardeş 1.lige düşürenenleri bu kadar üstüne gitmediniz taraftarsiniz degilmi bakalım göreceğiz daha ala farkında değilsiniz bak lider sizi

     10
     1
     1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

      iste o yuzden ustune gidiliyor iste takim dusmesin diye daha die bu yapilanlarin hepsinde herkes hakli dusme potasindasin ve bilirsinki ligin ikinci yarilar cok ama cok zor gecer

  12. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hadi bakalım amigo Selim ve tayfası.Hiç kimseyi aramayın bu işe siz soyunun.
   Takımın bu hallere gelmesinde en büyük suçlu sizlersiniz

   39
   1
   1. @Aaaa yorumuna yanıt olarak

    Aynen amigo Selim ve tayfası haydi göreve artık Başkan filan aramayın başkanlığa siz soyunun Bursaspor başkanlığı amigo Selime çok yakışır

  13. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Şimdi bittik işte…yazıklar olsun .daha da ne maça gelirim ne destek olurum..artık uzaktan uzaktan takip edicem…o Selim denen amigo başı çıksın da ödesin 25 milyonu da tahtayı açtırıp transferleri yapsın..şimdi bütün futbolcular serbest kalacak.doğalgaz elektrik borçları yüzünden hacizler gelecek,sonra baş üstü ikinci lige gidicez..aptal sürüsü yüzünden kaybeden Bursaspor oldu..yazık oldu.bakin görün nasıl felaketler yaşıyacağız..ufak bı ümidim vardı,o da gitti…istifa istifa alın lan istifayı görün şimdi.1060lilar rahat durmadı ve amacına ulaştı..darbeciler!!!!

   42
   7
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Ne diyorsun sen sizin gibi herşeye şak şaklayak mı insanlara bide 1060 çı darbeciler diyor bide yorumu beğenmişler ya nediyim daha Allah akıl fikir versin kendi düşüncelerini satanlardan hayır gelmez illa başkan adayı çıkıp ödediği zaman ne halt yiyecwksiniz merak ediyorum yakında borçta açıklanır bakalım emininiz ne borç yapmış

    5
    12
  14. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Gittikleri için daha fazla zarar ettiremeyecekleri için mutluyum, bugüne kadar ettirdikleri zarar için ve 3 alt yapı oyuncusunu satıp gittikleri için üzgünüm.

   47
   103
     1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

      Temenni anlamam ben. Düz adamım. Ben yıllardır bu sitede yazıyorum. Sezon sonunda ben yine burada olacağım. ALLAH izin verirse. Umarım sende burada olursun kardeşim.

      31
      17
       1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

        Ah be kardeşim. Senin yaşın 25. Benim yaşım 57. Senin yaşından çok gittim BURSASPOR un maçlarına. Hem içerde hem de deplasmanda. Sırtıma ellerime çok jop lar yedim. BURSASPOR umun uğruna. Şimdi Kalkmış sın bana ( senin peşinde gittiğin adam bu hale getirdi ) diyorsun. Bak gözüm ben hiç kimsenin peşinde gitmedim. Gitmem de ister en büyük siyasi olsun. İster en büyük sanatçı olsun. Benim peşinde gittiğim BURSASPOR dur. Ben ne başkanlar gördüm senin yaşından çok. Ne zaman dere geçilirken at değiştiril di işler daha kötüye gitti. BURSASPOR birkaç yıldan beri başına ne geldiyse siyasi lerin kukla sı olmuş başkanlardan geldi. Şimdi daha zor zamanlar bizleri bekliyor .Anladın mı.

        70
        15
        1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

         Eğer doğruysa, yaşına hürmet ederim fakat yönetim hakkındaki fikriniz konusunda olarak sizinle aynı fikir de değilim; geçmiş başkanların hataları bu sezonki yönetimin yaptığı hataları haklayamaz, takdir edersiniz ki ligin en pahalı kadrosuyla (1.lig) düşme hattındayız bu pahalı kadroyu kuranlar geçmiş yöneticiler değildi! 550-600m TL olan borcu yarım sezon da 1b TL yapanlar da onlar değildi! (Kurla falan açıklamaya çalışsa da sorumluluk ondaydı istese, borcu yapılandırır gelecek oyuncularla TL üzerinden anlaşabilirdi ve 20 transfer yapmak yerine gerekli olan 6-7 transferi yapabilirdi.) Bundan sonraki süreçteki sürecin seyrini de gelecek olan yönetim belirleyecek ben şahsen, kim gelirse gelsin, bunlardan daha kötü yönetilebileceğini düşünmüyorum.

         19
         37
          1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

           Evet çok geç oldu. Yarın devam ederiz. ( Niye yaşımı yalan yazayım be kardeşim.) Sokakta kulağımda radyo da Dinamo Kiev maçını dinledim o zaman daha çocuktum. İyi geceler kardeşim.

           17
           6
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Şu ana kadar çok mu mutluydun ?? Çöplerini topladın gitsin yeter para edecekleri satıp kaçandan ne fayda gelecekti Bursaspor’a. Zaten en kötüyü yaşıyoruz geldiklerinden beri. Borçları azaltma yok sadece öteleme var . Transfer yapmayıp kadroyu korusalar daha iyiydi bu kadar beceriksizlik olmaz.

     19
     29
     1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Sonuna kadar katılıyorum atom karınca hem istifa istifa diye bağırıyor lar başkan istifa ediyor ve bırakıp kaçtı diyorlar bursaspora en büyük zararı veren geri zekalı insanlar alın şimdi g…nüze kına yakın bundan sonra bursasporu amatör ligte seyredersiniz.

      22
      7
      1. @Altıparmaklı yorumuna yanıt olarak

       Kim diyor kaçtı diye? Bu yönetim bizi düşme hattına sokmadı mı hem de aldıkları 20 oyuncuyla, sürekli umut satıyor sizde olamayan paranızla satın alıyorsunuz. Ne bekliyorlardı ki bu hataların cezası daha çok destek mi olacaktı, eğer dediğin gibi amatöre düşülecekse bunun en büyük sorumlusu istifa eden başkandır. Şimdi inşallah daha akıllı ve futbol bilen bir yönetici gelir de bir daha bu durumlara düşmeyiz.
       Kaldığı süre boyunca oluşturduğu kaos yetmiyormuş gibi giderken de Türk-Kürt ayrıştırması yapıldı gibi bir şeyler saçmalamış bu güne kadar bu yaptıklarını düşünerek (isteyerek) yapmadığını düşünüyordum ama gördüm ki öyle değilmiş. Oyuncuların satılmasından hemen sonra istifa etmesi de bunu kanıtlıyor.

       1
       1
 2. Verdiğin zararı karşıla, alacağını kulübe bırakmayacağını söyledin. Alacaklarından vazgeçtiğini açıkla!! Doldurduğun çöpleri de al git.

  87
  136
  1. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

   Haydi ikile başka kapıya istifa diye bağırın ondan sonra akacaklarını kulube bırak diyon ulan adam buraya 3 yıllığına geldi 3 yıl kaldımı yok adamı 6 ayda aforoz ettiniz bundan sonra selimi getirin o çok biliyor kurtarsın bursasporu.

   12
   2
   1. @Altıparmaklı yorumuna yanıt olarak

    Çok mu başarılı oldu da arkasından iyi diye yazıyorsunuz.. Verdiği sözleri tuttu mu kardeşim. Yapılan hatalar az mı. Bu kadar hatadan sonra olacağı buydu. Bursaspor artık Allah’a emanet.

  2. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

   6 Uzun Ay Sonuçları 2’ci Lig 17’ci Düşme Potasında, 17 Tane Vasat Transfer, Burak Kapacak ,Kaptan Emirhan, İsmail ,Batuhan ,Kerem, Taha vs 15-20 Bursaspor’un Özü Satıldı , Bedava Gitti veya Kiralandı Belki Bir Daha Geri Dönmiyecek Şekilde, Borç Başta 400 Milyon Dendi Sonra 1 Milyar’a Çıktı Ama Dün Yeniden Yok İtiraz Yok Anlaşma Yok Yuvarlak Rakkamlar Yani Ne Olduğu Nedense Hep Meçhul , Eski Yönetimlere Dava Açıldımı Oda Yok , İki Şirket Mali Rapor Hazılıyor Dendi Oda Yok , Benzinlik Elden Gidiyor Deniyor Ama Onada Cevap Yok – Yani Say Say Daha Sayabilinir Ama Bitci Token 150 Milyon Satış Web Sitesinde 1.53 Olarak Fiyat ve Satış Tamamlandı Gözüküyor Burada Ne Oldu Durum Meçhul! , Bitci Arena Burada Ne Oldu? Reklam Gelirleri, Futbolcu Transfer Gelirleri Ne Oldu Burak Bedavaya Gitmedi FB’ye Ali Akman Vs Vs Ne Oldu Pralara ve Hala 12 Milyon TL Borç varmış Futbolculara ve Bu 62 Milyon Verdik Diyorlar Burada 2+2= 4 Yerine 10 Çıkıyor! – Böyle Vekaletname İle Başkanlık Ve Mali Bakımdan Meçhul Durumlar Hiç ve Hiç Dernek Yönetimine Tamamiyle Uyuşmayan Durum – Eyüp, Altınordu, Ankaragücü, Boluspor, vs Zaten Çok Zor Maçlar Bu Kadro İle İşin İçinden Çıkması Mucize Zaten 4 Puan Kazanmamız Lazım Üstekilerde Kaybetmesi Lazım Eyüp Maçındaki 1-0 Maça Mağlup Çıkmak Gibi Onun İçin Bütün Sorunları Ekledinmi Neden İstifa Etti vs Sormaya Gerek Yok Derhal Bursa Şehrinden 4/5 Tane Bursaspor’lu Görevlendirerek Hedef Kümede Kalmak Çünkü Bunlar Bizi 3’cü Kümeye Düşürecek!

   14
   6
   1. @@topal yorumuna yanıt olarak

    Kına lazım mı sizde beyin varmı başarısız ise gider ama aday mı var ne olucak her şeyi çok bilen taraftar bozuntulari

    24
    8
    1. @Timsan yorumuna yanıt olarak

     Siz herşeyi çok iyi biliyorsunuz kardeşim sonuç meydanda puan cetveline bir bakıver bekle bizi super lig geliyoruz hep destek tam destek,açtık dediğiniz tahta ara transfere bile yetmedi fener burak kapacağa talip olmasa onuda açamayacaktınız bırakın biz taraftar bozuntusu olarak kalalım siz taraftar olun hiç olmazsa paralı yorumcu değiliz

     7
     6
   1. @Gökmen yorumuna yanıt olarak

    Alinuru hic sevmem hic oy vermedim,ama adanur olmadi be kardes bursaspora zarar veriyordu onceligim bursaspor bu nedenle siyasi gorusu ne olursa olsum adanurun gitmesi gerekiyordu ,ayrica adam muteaahit bunlarinki cikar catismasidir,merak etme sever onlar birbirlerini,bunlarin hepsi eski mucahit.

    4
    3
  3. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

   Doğru karar aldın başkan. Mustafa Er gibi diplomasız öğrenciyle başlayarak ilk düğmeyi yanlış ilikledin, 2 3 imza vermeyen topçusunu ikna etti diye perteve mecbur kaldın daha çok kazıklandın, diplomasız öğrenci Mustafa Er kabul etmezdi ama o gittiği gibi Sportif Ditektör getirmedin, velhasıl ilk yanlış düğme buralara kadar getirdi. Ama Allah var, iyi niyetliydin, cumhurbaşkanı açamaz denen tahtayı açtın, eksi 15 puandan kurtardın, rezillik olan elektrik ve doğalgazı açtın, çorbacıların partisine savaş açtın, stad isim hakkını ilk kez sen sattın, 10 yıldır temizlenmeyen dükkanları temizletip satışa hazır hale getirdin, yönetim binasını stadyuma taşımaya başladın, diplomalı Tamer Tuna hocayı getirdin, geç de olsa hatandan dönüp yıllardır getirimeyen Sportif Direktörü getirdin, yıllardır çıkmayan dergiyi çıkardın. Yaptıkların için de Allah razı olsun. Ama daha kongrede oy vermeye gittiğimizde bu Muşlu buna mı oy vereceksiniz dediler. Şehrin koltuğunda oturup da Bursaspor’a sahip çıkmayanlar ve onların beslediği iş verdiği tribünün önde gelenleri ve de kendini gazeteci sanan tribün eskileri seni ilk günden beri çocuk gördüler, yabancı gördüler, mamaları kesildi ve seni bitirmeye and içtiler. Halbuki Bursaspor’u bitirdiler. Sen kurtuldun bak dalgana, yeni gelen düşünsün. Bunlar Efsane Yazıcı, Şampiyon Sağlam, Levent Kızıl’ı yemiş adamlar, mamaları için Körüstan’ı başkan yapıp koca Hayri Yazıcı’ya koydukmu diye bağıran adamlar, bak sırf mamaları için bu takımı Amatöre bile gönderir bunlar.

   37
   5
  4. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

   Bursa Büyükşehir Belediye Spor hayırlı olsun…!
   Ortalikta ne zamandır gözükmeyen Sayın Alinur Aktaş’ i bol bol görürüz artık sahnede…

   84
   33
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Alinur Aktaş diksin ananızı. Adam hic olmazsa Bursalı. Kulübü Muşlular düşürdü, Bursalıar çıkarır. S**tir olun gidin. Bu kent sizi unutmayacak. Bi daha Bursa’,da inşaat da yapamayacaksiniz.

    10
    51
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Paralı bir başkan gelsin teksas ı beslicek çalışmayan adamlara dükkan acı ak başkan gerekiyor gelecek aday ilk önce teksas a bir uğrasın sonra aday olsun herkes bilsin ki bursasporu bitiren teksas ta yönetimi kemiren adamlardır.

    19
    2
    1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor u deneme tahtasına çevirdiniz , menajerlerin oyun alanına döndürdünüz, şehrin ve kulübün futbol aşkını katlettiniz ve şimdi misyonu tamamlayıp gidiyorsunuz…Görev tamamdır… En berbat yönetim olarak hatırlanmak size nasipmiş….

     5
     16
 3. oyuncusunu peskes çektin. Daha ilk günden siyaset yaptın. Sanamı kaldı siyaset. Güzelim altyapı canları dururken 17 futbocu( 13 ü çöp) aldın. Sportif Basarı nerde yok. O zaman sanada burda yer yok. Bursasporun adını en diplere yazdırdın. Hakkım haram olsun.

  73
  99
  1. @Serkan yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten okurken ağladım sayın adanur (!) Olumlu bir tek hareketin yokken herşeyi taraftardan bilemezsin.Sattınız oyuncuları aldınız paraları gittiniz bu kadar basit…

   9
   13
  2. @Serkan yorumuna yanıt olarak

   Daha devre arasında defolup gitmeleri lazımdı. Genç takımın anasını ağlatttılar çöplerini de bırakıp kaçtı beceriksizler. Hee kulübün içine etmekte çok başarılı oldular gerçi haklarını yememek lazım.

   10
   26
  3. @Serkan yorumuna yanıt olarak

   17 transfer Mustafa erin çöpleri git Mustafa ere hömkür bu adam ne istedilerse aldım diyor bir daha böyle başkan zor gelir yazık oldu

   14
   8
  4. @Serkan yorumuna yanıt olarak

   Tabi parasını kurtarmak için gençlerin sattı… baktı işin altında cıkamıcak…

   G…tünü kurtarmak …Ali ay döneminden beter olduk…
   Mustafa er gibi adamı kaçırdın…

   30
   49
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Bu arada Trabzon’a neden oyuncu satıldığını da şimdi daha iyi gördük, zaten belliydi de , en azından göremeyenler için iyi oldu… Sonuç olarak sermayeyi kurtardı, gelsin yeni konut projeleri….

    12
    11
 4. Takımın anasını belledikten sonra gidin. Geçen seneki başarılı gençlerin hepsi dağıtıldı yerlerine hic bir boka yaramayan yanlış transferler yapıldı ve belki borç 2 ye katlanacak. Nerdeyse küme düşeceğiz. Şimdi kaçıp gidin. Sıçtığınız b.ku temizleseydiniz bari.

  71
  62
 5. Dün istifa isteyenler, bugün kaçtı diyecekler. İstedikleri ne çıksın ne düşsün ben bize muhtaç olsun. Maalesef yine amaçlarına ulaştılar. Herkes gelir geçer yine BURSASPOR kalır.

  69
  27
  1. @WQ1q@N yorumuna yanıt olarak

   Maalesef kalmayacak… bi kaç sene sonra mavi beyaz belediye diye bağırırlar artık… yazık oldu çocukluk aşkımıza

   12
   5
  2. @WQ1q@N yorumuna yanıt olarak

   Şükürler olsun zararın neresinden dönersek kârdır birde bunlara itimat eden taraftarlar bırakıp gitse ah bir gitseler…

   14
   11
 6. 7 tane kaliteli altyapı oyuncusunu peskes çektin. Daha ilk günden siyaset yaptın. Sanamı kaldı siyaset. Güzelim altyapı canları dururken 17 futbocu( 13 ü çöp) aldın. Sportif Basarı nerde yok. O zaman sanada burda yer yok. Bursasporun adını en diplere yazdırdın. Hakkım haram olsun.

  47
  65
  1. @Caner yorumuna yanıt olarak

   Maalesef yine klube doldurlan çöplerle katlanan borçlarla dibe vuran bir takımla yani kaderimizle başbaşa kaldık yaptığın çöp transfer leremi yanalım peşkeş cektiğin gençleremi yanalım sportif bir başarı yok onamı yanalım ya nereainden tutarsan elimde kalan her gecen gün bir tık daha batan bursaapora zarar veren bir kişi daha cekti gitti kim ne derse desin levent kızol gelmeden bu takımı düştüğü durumdan cıkartmak maalesef imkansız onuda nasıl gönderdğimizi hatırlayınca başa gelmesi imkansız gibi duruyor ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

   4
   4
  1. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   Bana göre gelmiş geçmiş en kotu başkan bu adamdır yazıklar olsun genç vs dedik ama buda üç kağıtçı çıktı reklamini yaptı şimdi verdiğinin iki katını aldı gidiyor çöpleri doldurdu takıma tüm altyapıyı sattı ve bastı gitti

   8
   10
 7. Selim abiniz gelsin bakalım kurtarsın takım bukadar kötü iken başkan da gitti bukadar borcu olan klube kim gelir Tamer hocada ıstıfa ederse şaşırmayın paşa selim ve ahalisi mutlumusunuz alın size kaos.

  20
  5
 8. Ben bu adama inanıyordum erkan körüstanla recep bölükbaşı takımın basını yerken kimse bu kadar sesini çıkartmadı bu takım bölükbaşı zamanında çökmüştür onu bursada tutuyorsak ayıp bizde 6 aylık adam birçok şeyi yaptı anlasılan corbacılara ekmek vermedi ondan tepkileri bu kadar 3 tane oyuncuda bahsediyorlar kerem cok mu iyi vrbalı gibi öyle topçu olmaz orda bi tahaya üzüldüm bölükbaşı zamanında volkan şen 2.5 milyon euro bakam bu 8 milyon euro fernandao civelli belluschi bunlar satıldı bunların hesabını kimse sormadı neden sormadı çünkü çorbacılara ekmek veriyordu o yüzden eminin dediği gibi bursaspor gerçelten seven cok nadir insanlar diğerleri kan emici buna teksas ta dahil tsc varken tribün tribündü duka ne zaman bıraktı tribünü o tribün. Bitti

  20
  5
 9. Botlar dolmuş buraya, istifa diye çığırtkanlık yapan selim efendi ve saz arkadaşlarını meydana bekliyoruz hadi bakalım selim bey görelim Başkan adayınızı, abileriniz emrettiği için bu süreçte elini taşın altına koymuş başkanı istifa ettirmek için imza bile toplayacak kadar küçüldünüz madem bu kadar istediniz istifa etti kurtarın bakalım BURSASPOR u içinde bulunduğu durumdan hadi yine iyisiniz kavuşacaksınız beleş kombine ve biletlere senin bu takıma zerre faydan olmadığını sana yakın çevrelerinden çok defa duydum aksine zararın var bir an önce gönül verdiğin 8taş tebasına gitmen dileğiyle çoğu kesim tarafından istenmiyorsun artık

  19
  4
 10. Bu kadar uzuuuun uzun yazmanız gerekmezdi.
  Sadece; ” iyi niyetle geldik, ilk etapta başarılı işler yaptık.
  Fakat sonra bir menajerin oyuncağı olup çocukça işler yaptık.
  Bu iş bizim boyumuzu aştı.
  Kulübü uçurumun eşiğine getirip mahvettik.
  Herkesten özür dileriz” diye açıklama yeterliydi.

  16
  5
 11. Ben demiştim.Bunlar para yapacakları pazarladilar.Paralari cebe indirdiler şimdi kaciyorlar.Sezon başı alınan 20 futbolcudan BOŞ oldukları belliydi.Amator kümeye düşündünüz hızlandı.

  13
  6
 12. Selim kimi getiriyor merak ettik. Koskoca Bursaspor amigonun oyuncağı olduysa burada dil dökmeye gerek yok . Futbol Bursa için bitmiştir

  12
  3
 13. Yorumlara bak çoğu tek ağızdan yazılmış. Üç beş kişi yüzünden takımın geldiği hale bak. Bu gitmesine sevinenler, 2.haftadan beri istifaya çağıranlar tasmanız kimin elinde söyleyin. Asıl siz toplayın bavulu DEFOLUN GİDİN !!!

  11
  3
 14. Başkan istanbuldayken evini basmak nedir? Bunu yapan insanmıdır? Sonra kimse aday olmuyor olmaz tabi selim abinizi Başkan yaparsınız artık hatta ardilesi yapın Başkan

  10
  5
 15. “Cehenneme giden yol iyi niyet taşları ile doludur” diye güzel bir söz vardır. Sn. Adanur da yaptıkları ile bana bu sözü hatırlattı. İyi niyetle çıkılan yolda yapılan bir çok işin yanında yapılan en büyük yanlış, geçen sene tüm Türkiye’nin sempatisini kazanan takımı bozup, bir sürü transfer yapması oldu. Bunun üstüne otoriter bir lider olma hayali ile gereksiz beyanatlar, gereksiz twitler derken maalesef bugünkü sona gelindi. Keşke biraz daha akıllı hareket edilip, geçen seneki takıma bir iki takviye yapılıp, yola devam edilseydi. İşte Altınordu örneği tam da bu iken, Emin Adanur maalesef kendine üç büyükleri örnek aldı ve Bursaspor artık battı.

  10
 16. Kına yakın gitti adamlar sonunda .Baba oğluna 5 kuruş vermediği dönemde biri çıkıyor diyorki ben yardım edicem.Fakat olabilir yanlış hatalar sonucunda takım sıralamada bu duruma geliyor,olabilir.sanki herşey güllük gülistanlıktıda bu adamlar takımı bu hale getirdi.Ulan ali ay 3 kere takımı düşürme tehlikesine soktu Teksas son maça kadar yönetim istifa demedi.Şimdi bakıyorum da Çorbası kesilenler daha 2. Yarının başında istifa diye bağırıyor.MEsele bursaspor değil taraftar içi ranta dönmüş .Bundan sonra TEKSAS istifa !!

  10
  5
 17. İstifa et diyenler şimdi istifa etti diye yerden yere vuruyor nasıl iştir bu yaa 3 oyuncuyu sattı parasını aldı kaçtı deniyor bu para 12 taksit halinde ödenmicekmi kulübe

  9
  4
 18. emin adanur başarısız olmuştur evet kendi cebinden koyduğu paralarla tahtayı açmıştır mali anlamda bir başarı elde etmiştir fakat futbol aklıma olmaması sportif tecrübesi olmaması dolayısıyla sportif açıdan başarısız olmuştur o kesin fakat zarar verme konusunda dibine kadar haklı. bu takım ilk yarıda 4 hoca değiştirdiyse bunun en büyük sebebi ota boka her şeye yuhlayan hiç bir şeyi beğenmeyen her şeye burun sokan başta teksas olmak üzere taraftardır. Şampiyonluktan sonra çıtayı öyle bir yükselttiler ki sanki başarısız olma lüksümüz sıfırmış gibi en ufak bir başarısızlıkta yuhlamalar istifaya çağırmalar yapıldı. Bu durumda bursasporu git gide çamura batırdı. kimse kusura bakmasın. yönetimler ne kadar zarar verdiyse teksas da o kadar zarar vermiştir. Adam gibi istikrarlı şekilde detek olmayı bilmiyosunuz. Batalla yı bile ıslıkladınız yuhladınız siz. Emin başarısızdır eline yüzüne bulaştırmıştır evet ama söylediklerinde sonuna kadar haklıdır arkadaşım

 19. Gece 00:01 itibarı ile kına fiyatları yeniden düzenlenmiştir…Herkese yetsin diye 100 gramlık paketler halinde tedarik edebilirsiniz 😁😁

  9
  6
 20. Evet sportif başarı olmadı bu sene eyvallah ama bu klübün 2. Lige düşmeyeceğini zaten herkes biliyor ilk sene hata yapıldı Başkan bile bunu hep söyledi hatasının farkındaydı seneye çok başka bir takım olabilirdi ama şimdi Selim Paşa Hazretleri bir Başkan adayı bulsun da kurtarsın taraftar taraftar gibi olacak takıma o gelsin bu gitsin derse bu iş olmaz amigoda istifa etsin artık yeter texaxda kapansın gitsin onların yüzünden bu haldeyiz bedel sırası sizde cok bilmişler kolsuz selim akayınız 5 para etmezsiniz

  9
  2
 21. Bursasporun en büyük düşmanı taraftarıdır. Çorba kesildiği zaman yönetimi istifaya davet ederler maça bedava girerler emin bu gibi üç kuruşluk adamlar yüzünden takımı ne hale getirdiler.

  9
  4
 22. topçuları sattıktan 1 gün sonra bıraktı görevi aşağılık herif. BÜTÜN CAMİA SATMA DEDİ ADAMA delirtecek herkesi, ulan madem bırakacaksın SATMA ÖKUZ HERİF SATMA kimse istemedi ucuza peşkeş çekmeni, et istifanı gör ne halin varsa niye son gün peşkeş çekiyorsun yüzsüz aşağılık herif. Sadece Matavzla ofosuya verilecek tazminat için Taha’yla Kerem gitti değer mi gerçekten.

  8
  11
 23. Yine Ali Ay a kaldı kulüp desenize Amaçlarına ulasanlar gözünüz aydın!!! Bursasporumun üzerinden rant yapmaya ve burayı gelir kapısı olarak görenlere sesleniyorum , bu kulüp bu ligden de düşsün hepinize büyük beddua edeceğim!!!

  8
  3
 24. İstifa isteyenler şimdi neden kaçtı diyor ? Zaten istediğiniz oldu, iyi veya kötü savunmuyorum ama şu varki sadece başkan ile olacak iş değil bu iş önce zihniyetin değişmesi lazım, şu taraftar grubu vs işlerinin temizlenmesi gerek (çorbacı asalakları vs.) Şirketleşmek ve şu dernek işlerini bırakmak gerek artık, dernekmi kaldı bu zamanda futbol bir endüstri olmuşken, Batuhan gitmişmiş Trabzonluyum demişmiş, lan anlayamadınızmı 61 nolu formayı giyerken, çocuk bizim çocuk değil işte bu kadar basit, bide tepki veriyosunuz buna yazık, yani kafa değişmeden bişey değişmez..

  8
  1
 25. İyi niyet kötü niyet diyenler Levent KIZIL zamanında nasıl çıktık bu garip ligten onu incelesinler
  Hem de o zaman bu ligte çok daha iyi takımlar vardı ki şimdi yarısı Süperligte bu takımların..
  Transfer yapmak kumar oynamak değildir bu ligi bilen kalbur üstü 4-5 oyuncu alırsın bizim gençler zaten
  Her zaman iyi ….ve bir ay önceden çıkmayı garantilersin !

  8
  1
 26. Alın size emin kongre istiyordun hadi bakalım kim alacak enkazı ben sana söyleyeyim kayyum sen ve senin gibiler bu kulübe her zaman zarar verdi bu seyirci bu medya bu belediye başkanı bu sanayiciler her şey sahte hiç biri bu takımı desteklemedi alın size transfer

  8
  1
 27. İyisi kötüsü tartışılır lakin Benin bildiğim şu bundan öncekiler neler yaptı neler kimsenin çıtı çıkmadı buda beceremedi eyvallah bundan sonra gelecek olan tabiki kimse gelirse daha akıllı hareket edip en üst seviyede sportif başarı yakalaması lazım yoksa oda yolcu olur şöyle bir gerçek var bu takımda amigo diye bir şey olmayacak kardeşim herkes yerini bilecek amigo işini yapacak topçu işini yapacak yönetici işini yapacak dilerim Allah dan daha kötü günler bizi beklemez

  8
  1
 28. Ya arkadaş bu taraftar ne kadar nankör🙌Adam geldiği günden beri işini gücünü Bıraktı şehrimizin Takımını düştüğü yerden kaldırmak içim olmazları başardı.. dünyanın parasını harcadı en küçük bir sıkıntıda edilmeyen küfür kalmadı. İlk zaman omuzlarda gezdirenler çıkarları karşılanmayınca bütün tribünü gaza getirmeye başladı. Adam şehrin en büyük inşaat firmalarından birinin sahibi paraya mı ihtiyacı vardı?? Ailesini çoluk çocuğunu bıraktı. Nerde Bursalı iş adamları tribüncüleri alttan alttan şişirenler nerde?? Niye bir Allah’ın kulu çıkıp ben talibim demiyor. Bursa spor Emin Adanurdan sonra bitmiştir.. şimdi kına yakabilirsiniz 🙌

  8
  7
 29. Bıraksın hikayeyi. Dün basın toplantisinda ne dedi. Daha süremiz dolmadan gidersek maddi yönden vereceklerini alacakları şeklinde konuştu. Şimdi başarı gelmeyecegimi bildiği için. Şimdiden gitti. Bunların hepsi melek görünümlü şeytan!!!

  7
  5
 30. Selim koysun başkanlığa adaylığını nasılsa çok biliyor, imza topluyordu.
  Bakalım aday çıkacakmı !!!!!
  Kim anasına karısına çocuğuna küfür ettirmek için gelir ki ?
  Yaktınız bu takımın başını çorbacılar.
  İstifaya çanak tutan basın daki ler Selim olmazsa siz başkan olun, nasılsa her şeyi cok biliyorsunuz
  Adam parayı çalıp kaçacak miş, şaka mısınız siz ya, para taksitle gelecekbbunun bile farkında değilsiniz Adanur parayı alıp kaçacak diyorsunuz
  Yazıklar olsun

  7
  2
 31. Bu ekonomik gerçekleri okuyamayan vasat taraftar olduğu sürece gelen gideni her zaman aratacaktır. Ben bu taraftarın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum artık. Giden de, gelen de umurumda değil fakat istikrar olup sabırlı olunmadığı sürece takım 1 yıl içinde belediyespor olur.

  6
  1
 32. Bursaspor u değil kendi çıkarını düşünen takımı yiyip bitiren leşçiler size gün doğdu yiyin efendiler iyice kemirin zaten Bursaspor bir deri bir kemik kalmış kulubün kapısına kilit vurdurana Bursaspor ismini yok edene kadar yiyin bitirin. nasılsa ibra olmasada paçayı kurtarıyonuz. inş. namuslu dürüst biri gelirde kulubü bu duruma düşürenlerden Bursasporu mahvedenlerden hesabını hukuk önnde sorar.

  6
  2
 33. Bursaspor’un yönetimine giremeyecek ergenler başkan oldu keşke tahtayı acmasaydiniz sayenizde ligden düşüp yok oluyoruz.2-3 sene gençlerle yola devam edip üst liglere cikabilir oyuncu satabilirdik.Sanirim Bursaspor yok oldu ben buradan toparlanacagini sanmıyorum.Bence Ali ay çıkıp bu klubu nasil batirdiysa tekrar çıkartmalı.

  6
  5
 34. Yazıklar olsun kimseye.birşey olmuyor
  Olan Gene Bursaspora Oluyor
  Ayıkla Pirincin Taşını şimdi ayıklaya’bilirsen
  Ak sakallı Bursasporlu Eski oyuncular işte size fırsat
  Buyurun Taşın altına Ellerinizi koyunda Görelim.

 35. Öncelikle yaptıklarına yapmadı diyemeyiz, tahta açıldı, eskiden gelen bazı borçlar ödendi yada uzun vadeye yayıldı, buraya kadar hiç sorun yok. Lig başlamadan önce Mustafa Er ve Batalla ekibi doğru tercihti fakat bu ikili çok çabuk karalandı ve itibar suikastine uğratılmaya çalışıldı ve bu bizzat yönetim tarafından yapıldı. Şimdi Emin Adanur diyor ki bize daha ilk haftadan tepkiler başladı, kusura bakma ama sende daha lig başlamadan Özlücede yönetici sıfatlı ne idüğü belirsiz adamlarla Mustafa Er ve ekibine ağalık taslamadın mı? Hoca transferden anlamaz, bu ne biçim liste demedin mi? Transferleri hocaya bırakmamak için apar topar o malum menajere transferde tam yetki vermedin mi? Bu da yetmezmiş gibi ilk hafta berabere kaldı diye hocayı asıp kesmedin mi twitter da? İlk hafta dünya devi takımların maçlarına bakın, 5 yemişlikleri vardır, ama sen ne yaptın hocaya ve ekibe itibar suikasti yaptın. Kusura bakma da Bursasporun en bitik zamanında para önemli değil diyip gelmiş adama ve çocuklarla takımı bir önceki sene play off mücadelesinde tutmuş adama Ağalık yapmaya kalkarsan Hoca da gider ta Arjantinden ailesini bırakıp 3 kuruşa imza atıp gelmiş Pablo da gider. Daha lig başlamadan size twitter da o malum menajer hakkında ne dedi futbolun içinden gelen adamlar? O menajerin elinin değdiği kulüp amatöre batıyor demediler mi? Karabük örneğini vermediler mi? Malum menajerin içerden kişilerle birlik olup 20 küsur transferle Karabüğü nasıl yokedip vurgun yaptığını delillerle önünüze koymadılar mı? Siz ne yaptınız? İnadına o adamla iş tutup 17 transfer yaptınız, maça çıkmadan imza atıp 1 ay sonra gönderilen transferleri yedik mi biz? Satmaaam deyip apar topar satılan futbolcuları, ads ile olan ilginç ilişki ağınızı, kadro dışı ayaklarına yatırılıp bedelsiz gitmiş gibi gösterilen transferleri yedik mi sizce biz? Gerçekten giden oyuncular bedelsiz mi gitti yoksa hayali anlaşmazlıklar gösterilip bedelsiz gitmiş gibi mi gösterildi? Bu 6 aylık tiyatroyu yedik mi biz? Yiyene afiyet olsun da çoğu kişi yemedi ondan da haberiniz olsun.

  6
  1
 36. Evet başkan adayı veya adayları görelim bakalım çünkü vaktimiz yok BABAYİĞİT ler evet bekliyoruz hemen açıklayın adayınızı veya adaylarını..istifa istifa işte oldu gözümüz aydın geçmiş geçmişte kaldı önümüze bakacağız başka ne çaremiz var nede vaktimiz inşallah güçlü herkesin güvendiği inandığı tek bir aday çıkar nokta

  6
  3
 37. 6 ayda gönderilenler İsmail çokçalış, Emirhan, Taha,Batuhan, kerem, kaleciler, Burak kapacak,.. vb..

  5
  3
 38. sattı topçuları kaptı parayı gitti 29 milyon resmi rakam bide gayri resmi rakamıda var bu işin, ulan geldiler yapmayız dedikleri herşeyi yaptılar satmayız dediler sattılar içine sıçıp gittiler. şimdi o yaptığı gereksiz 17 transferde girdi

  5
  4
 39. İlk maçta yaptığı hatalı açıklama ve devamında gelen hatalar zinciri kendi başını yerken bursasporuda açıkta bıraktı.
  Çocuklara takım emanet edilmez..

  5
  2
 40. vicdanen rahatım ayilede iki oy vardı buna vermedim icin huzurluyum giderken bile klübüme kazık atan calışmaya devam etmiyeceksen neden oyuncu satıp o getirdiniz hurdaya para verip gönderdiniz doğruysa tabi bukadar zarar verene gitiği icin zararın neresinden dönersek kağrdır mustafayı göndermek bursaspora ihanetir mustafaya inanmadık buna inandık haketik şimdi sonuclara katlanılacak zaten sonuc deyşmeyecek ti ki

  4
  10
 41. Selim gibilerin avanta alamadığı için Bursaspor bal ligine gidiyor . Başkan çok güzel özetlemiş . Bir avuç insanın başkan getirip başkan göndermesiyle Bursaspor bu duruma geldi . Selim destek veren ergen tayfası hepiniz kına yakın . Bu saatten sonra Bursaspor diye bir takım kalmayacak .

  4
  1
 42. Uyanık Olun Bu Takım Çok Kötü Zamanlar Yaşasa da Sahipsiz Kalmaz Merak Etmeyin Emin Adanur Hayatımda Gördüğüm En Sığ Başkan Sadece Sosyal Medya ya Angaje Olup Amatör Hatalar Kararlar Alırsan Ceremesini Çekersin Gider Ayak Trabzona Güzellemeni de Yaptın 30 Milyona 300 Milyonluk Topçu Sattın Tahta Açılmasın Değerine Sahip Çık Çöplerle Takımı Doldurdun Sosyal Medyadan Takım Yönetmeye Kalkarsan İşte Böyle Rezil Rüsva Olursun.

  2
  7
 43. Hata ettigi noktalar oldu ama ornek olacağı noktalarda oldu, bundan sonra gelen yönetimlere de hem iyi hem kötü yönde örnek olacak, kıstas olacak. Bundan sonra taraftar olarak göreceğiz bu arkadaşları.

 44. Sonunda m… sonunda.. Cenki de al yanına ömrünün sonuna kadsr mekanlarda gezmeye devam edin Bir daha Bursasporun yanından geçme , Topculardan gelem parayı da alıp gitmek…

 45. Arkadaşlar sadece emin adanur ( yönetim kurulundan 1 kişi) istifa etti diye anlıyorum. Sonuçta yönetim komple istifa etmedi ki!!! Bu yüzden seçim falan yok anlayacağınız.

  1
  1
 46. İNŞAALLAH LİG DE KALIRIZ YOKSA KİLDİ VURUCAKLAR BURSAPORUMUZUN KAPISINA AÇIK VE NET BU SENE LİGDE KALIRSAK ÖNÜMÜZ AÇILIR ÖYLE YADA BÖYLE BORÇ BATAĞINDA DA OLSAK 17-18 YAŞINDA ÇOCUKARDA OLSA BAŞA DÖNER ÖZE DÖNER ÖYLE BÖYLE BURSASPORUMUZ YAŞAMINA DEVAM EDER YOKSA AMATÖRE KADAR YOLU VAR BU YOLUN DUURMLAR SIKINTILI EMİN EFENDİ VE SAZ ARKADAŞLARI YİNE MEYDANA ÇIKTILR HER MEYDANA ÇIKTIKLARINDA ORTALIĞI BERBT ETTİLER ŞİMDİDE KALKMIŞ ELEKTRİK BORCU ÖDEDİM ONU YAPTIM BUNU YAPTIM BURAYA SEÇİLDİYSEN ONLARI YAPMAYA MECBURSUN AMA MUSTAFA HOCAYI KÜSTÜRÜP BATALLAYI HOCAYLA GÖNDERİP FUTOLCYULARI TEKER TEKER SATIP 1 SEZONDA 5 TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞTİRMEKLE BU İŞLER OLMUYOR SIRF KENDİ EGONDAN KISKANÇLIĞINDAN MUSTAFA HOCA VE BATALLA YI GÖNDERDİN AMA ŞUNU UNUTMA SEN KARA BİR LEKE OLARAK KALACAKSIN MAZİDE ONLAR HEP BİİZMLE OLUCAK YÜZÜMÜZE BAKICAKLAR SEN YÜZÜNÜ BAŞINI YERDEN KALDIRAMAYACAKSIN 6. AYDA GETİRDİĞİN DURUM BU REZİLSİNİZ REZİL OLUN REZİL KALIN

  1
  4
 47. ulan madem 2 gun sonra istifa edeceksin, topculari neden satip gidiyorsun serefsiz. birak o karari sonraki baskan versin. hadi yallah.

  1
  1
 48. OTOBÜS BASANLAR, KULÜBE YARARDAN ÇOK ZARAR VERENLER, SİNAYİLCİLER, FİLMCİLER, BURSASPOR SAYESİNDE BELEDİYELERDE ÇALIŞIYOR GİBİ GÖZÜKENLER, TRİBÜN LİDERİYİM DİYE GEÇİNENLER, TESİS BASANLAR, OTOBÜSLERE TAŞA ATANLAR, DEPLASMANA VE MAÇA GİTMEYİ SAVAŞ OLARAK GÖRENLER….
  İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA………………

 49. Kimisine belki garip kimisine mantıklı gelicek ama bir zengin bu kulübü satın alsın şirketlessin bu kulüp bu saatten sonra bukadar çok taraftarı olan bir kulüp e sahip olmak isteyen zenginler vardir
  İngiltere A.Ş. Kulüp kaynıyor ülkemizde de basaksehir örnek bence

  Birde şu atomkarinca gereksizi boş konuşuyor yine yazmadan gecmiyeyim dedim onuda

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu