Bursaspor’da devreye prim girdi

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, “Kalan maçlarda için paket prim sistemini uygulamayı düşünüyoruz” dedi.

Futbolculara mental desteğin yanı sıra maddi anlamda da ekstra destekler verdiklerini belirten Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Erkan Öncel,

“Kalan maçlarda için paket prim sistemini uygulamayı düşünüyoruz. Adıyaman maçının primi normalde 20 bin TL idi. Maçın ardından önce 25 bin, sonra 30 bin yaptık.

Çocukları motive tutmaya çalışıyoruz. Bize duydukları güven var. Biz de onlara hep sevgi gösteriyoruz. Bu duruma gelinmesinde onların suçu yok. Çok travmalar yaşamışlar” dedi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ligde kalma primi koyun. 3 maç kazanacaklar yine düşeceğiz ceplerini dolduracaklar. Gerek yok. Ligde kalma primi koyun kalırsak toplu alsınlar

  20
 2. Abi 30 bin tl prim mi olur
  Recep amca da böyle primlerle
  Şımarttı çocukları sonra da ne
  Maaşlarını ödedi ne de -3 puan
  Cezası gelmemesi için bi çalışma
  Yaptı, sonuçta bu kulübün 2 milyar tl
  Borcu var ayda 3 maç kazan 60 bin tl
  30-40 bin tl de maaşı var desen
  20 yaşında bebeler 80-100 bin tl maaş
  Alacak kim veriyor bu paraları 2.ligde
  Anlamış degilim olmayan parayı
  Bırakın artık vermeyi

  6
  3
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Lan boş boş konuşmayın amk. Noolmuş yani? Bu takıma pimi 30 değil, 130 bin lira desen bile o maçları kazanıp ligde kalacak güç yok bunlarda. Neyin şımarması amk? Son cümlene çok güldüm. Bırakın artık vermeyi. Tamam. Vermeyelim. Hep alalım. Ala ala buraya kadar geldik, daha da gidiyoz. Ptt 3,BAL ligi falan devam. Aman siz para vermeyin. Şımarmasınlar. Dee mi?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu