Bursaspor’da Cevdet Yıldız resmen aday

Bursaspor Kulübü'nün 29 Mayıs'ta yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesinde, kongre üyelerinden Cevdet Yıldız, kulüp başkanlığına adaylık dilekçesini Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na sundu. Bursaspor Kulübü'nün 29 Mayıs'ta yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesinde, kongre üyelerinden Cevdet Yıldız, kulüp başkanlığına adaylık dilekçesini Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na sundu.

Yıldız, tüzük gereği adaylık başvurusunun son günü olan bugün öğleden sonra Özlüce Tesisleri'ne geldi. Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ve Başkanlık Kurulu üyeleri ile bir süre görüştü. Görüşmenin ardından Yıldız adaylık başvurusunu kurula verdi. Kurul Cevdet Yıldız'ın adaylık başvurusunu kabul etti.

Başvurusunun ardından kurul üyeleri ile fotoğraf çektiren Yıldız, gazetecilere "Adaylığım Bursaspor camiasına hayırlı olsun. Yönetim kurulu listemi de ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağım" dedi. Yıldız, adaylık başvuru dilekçesini kurula sunarken "Bursaspor için adaylığımız hayırlı olsun" dedi.

Bursaspor'un Olağan Genel Kurulu 29 Mayıs salı günü Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak, çoğunluk sağlanamazsa genel kurul, 6 Haziran Çarşamba günü aynı yerde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek. Kongrede yeşil-beyazlı kulübün 3098 üyesinden 2738'i oy kullanabilecek

 

Haberler.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu