Bursaspor’da BUZ devri

Bursaspor’un yeni teknik adamı İrfan Buz oluyor.

Bursaspor‘da İbrahim Üzülmez‘in kovulmasının ardından boşalan teknik adamlık için İrfan Buz ile anlaşmaya varıldı.

Gündemde olan Metin Diyadin‘den vazgeçen Başkan Mestan‘ın İrfan Buz ile temasa geçtiği ve Bursa‘ya davet ettiği öğrenildi. İrfan Hocanın bugün Almanya‘dan Bursa‘ya geleceği ve Mestan ile yüz yüze bir görüşme gerçekleştireceği belirtildi.

121 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Yalcın hoca gönderilmeseydi şimdi çok daha kötü durumda mı olurduk? Şimdi Ibrahim hoca gönderildikten sonra şaha mı kalkacağız? Bence, kim gelirse gelsin bu saatten sonra muhtemelen play-off oynayacağız ve belki çıkacağız belki çıkamayacağız. En başta Yalcın hoca gonderilmeseydi de en kötü ihtimalle şimdiki durumda olurduk. Bir ihtimal daha iyi de olabilirdik. Kısaca şunu demek istiyorum sevgili Bursaspor taraftarı arkadaşlar; sürekli kelle almak peşinde koşmayın. Siz coştukça yönetimler uzun vadeli bir düşünceleri varsa bile (bu durumda şüpheli) kimsenin arkasında duramıyorlar. Her gönderilen hoca yeni maliyet ve muhtemelen ihmal edilebilecek seviyede fayda getiriyor.

   5
   1
   1. @Efe yorumuna yanıt olarak

    Olay bu kadar basit
    Yıllarca burada bunları yazıyorum ama kimse bizi dinlemedi.
    İnşallah seni dinlerler.

  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   En büyük kaptan ömer erdoğan gelmeli buradan mesut mestan ve ekibine cagri yapıyorum hemen kaptani takımın basına getirin gönülden bağlı biriyle yola devam edilmeli

   10
   17
   1. @Messi yorumuna yanıt olarak

    Ömer Erdoğan bu takımı çıkartır, uzun vadeli düşünüm yanına da seneye Battalla gelir antrenör sorunumuz ortadan kalkar, iyi bir Ömer Erdoğan Bursasporumuzu uçurur…

    4
    3
  3. @Koris yorumuna yanıt olarak

   BURSA ‘nın ve taraftarın değer verdiği isimler bir araya gelse, hem sportif direktörlük, hem hocalık ve hem de futbolcu izleme işini halletseler. 10 yıl ligin tozunu atarız. (irfan buz, ömer erdoğan, ali tandoğan, mustafa er, batalla.) acaba olur mu?

   12
  4. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bursasporun hocalık, muskalık işi yok.
   Camia önce şuna karar verecek.
   1- super lige mi çıkacağız?
   2- gençleri oynatıp geleceğin takımını mı hazırlayacağız?
   Madde 1 diyorsak, daha iyi takım. Bunun içinse PARA! yani pamuk eller cebe.
   Madde 2 diyorsak SABIR!
   söyleyin Allah aşkına bunlardan hangisi Bursa’da var?
   Biz bu kafada gidersek, korkarım bu kulübün kapısına kilit yakındır…

   15
   1. @Levent yorumuna yanıt olarak

    5 galibiyet 6 braberlik Karagümrük performansı kaptanı gönderdiler şaşırdım biz deli iboyo iyi tolere etmişiz bence de Ömer Erdoğan olma olasılığı daha fazla

    6
    1
   1. @TİMSAH 16 yorumuna yanıt olarak

    Büyük Bursaspor taraftarı yine iş başında sezon başında Ertuğrul Sağlama burun kıvıranlara sesleniyorum. İrfan buz sezon başı Samsunspora hiçbirşey veremedi ve kovuldu. Ertuğrul Sağlam Samsunsporu açık ara lige çıkardı irfan buz sonrası. Evet daumdan sonra bize azda olsa renk katmıştı ama hepsi o kadar. Tek başarısı Yeni Malatyayı lige çıkarmak senelerdir tek bir başarısı yok. Yine eskilerde kaldık. Metin Diyadin daha başarılı olabilecek bir Hocayı. Hiç değilse lige hakim bir hocaydı. Yine büyük bursaspor taraftarı Yalçını gönderdi iboyu getirdi şimdi de irfan buzu getirdi. Son sözüm de mesut mestana İbrahim yazıcı nasıl büyük başkan oldu. Taraftarı hiç dinlemedi. Bursaspor taraftarı malesef kulübün önüne geçti. Mesut Mestan tepki çekmemek için yine taraftarı dinledi. Umarım ben yanılırım umarım lige çıkarız irfan hoca beni mahçup eder. Tek isyanım Yalçın hoca kalsaydı Eskişehir bolu ve İstanbul maçlarından artı 7 puanımız olurdu ve açık ara lige çıkardık. Bir kaç hafta sonra yine büyük bursaspor taraftarı tepkilere başlar. İlk başta kendimizi düzeltmeliyiz nerde o eski texas eski radikal olan bize oluyor. Yinede tek yapılacak şey destek olmak play offta Allah yardımcımız olsun

    17
    30
    1. @Semih yorumuna yanıt olarak

     Nasıl bir kafa seninki irfan hocanın ne başarısı var diyorsun malatyayi superlige çıkardı Samsunspor da namağlup iken başkanla ters düştü ayrıldı..eee Metin Diyadin ne yaptı referansı ne ?

     1. @Teksaslı ibo yorumuna yanıt olarak

      Zaten tek başarısı yeni malatyayı lige çıkarmak diye belirtmiştim.Gençlerbirliğiyle hüsran yaşayıp kovulan yine İrfan buz. Samsunda başarılı olamadı o kadrodayla Manisanın 4 puan gerisinde kaldı ve kovuldu. 10 maçta 6 galibiyet alması başarı değil o kadroya yine büyük bursaspor taraftarının anlamadığı konu bu. Metin Diyadin hayranı falan da değilim ikisini kıyaslandığımda metin hocanın asaş gibi takımı lige çıkardığını göztepe yi lige çıkardığını Kasımpaşada çok başarılı bir sezon geçirdiğini biliyorum. Çünkü futbolu takip ediyorum. 7-8 sene öncesinde tt arenada kalmadım. Hayat devam ediyor ve durumumuz kötüye gidiyor. İnşallah ben yanılırım. İnşallah başarılı olur ve lige çıkarız daha ne isterim

      1
      1
     1. @Yeşil Timsah yorumuna yanıt olarak

      Evet irfan buz samsun gibi o ligin hatta bizim ligin bile üstünde kadroyla 10 maç 6 galibiyet 4 beraberlik Manisanın 4 puan gerisinde kaldığı ve bek oyuncusu Caner arıcı irfan buza laf söyleyip sende antrenör müsün dedi ve bunlar basına yansıdı ve kovuldu burun kıvırdığımız şampiyon Ertuğrul Sağlam 18 maç 17 galibiyetle uzak ara şampiyonluk yaşadı. Keşke sezon başında Ertuğrul Sağlam gelseydi uzak ara çıkardık bu ligten

      2
      1
      1. @Semih yorumuna yanıt olarak

       Ertuğrul hocama sözüm yok sezon başında bostaydi ve Mesut başkanla arası çok iyi bildiğim kadarıyla ama ne hikmetse yalçın hocayla anlaştı belki teklif etti Ertuğrul hocam kabul etmedi belki diyorum malum son galdiginde adamı ağlatarak gitmesini sağladı bu taraftar kırgınlık olabilir çünkü ADAM GİBİ ADAMLAR hassas olur.

  5. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Evet kardeşim çok haklısın.
   Yıllar sonra gerçek bir calistiricimiz oluyor.
   Sezona İrfan hoca ile baslasaydik inanın şu an en az on puanla liderlik.
   Arkadaşlar biz bu hoca yı pamuklara saralım.
   Baş tacı yapalım.
   Çünkü kendisi kulübümüz için son şans.
   İnanın bizi düzlüğe çıkaracak kişidir.
   Bu isme guvenelim arkadaşlar.
   Yensekte yenilsekte destek olalım.
   Yeterki görevi kabul etsin.
   Bakın her şey bir an da nasıl değişecek.
   Hatırlatmak isterim.
   Gelirse eğer gençlere gün doğdu.
   Hazır olun çocuklar.
   Play-off dan oradan buradan adı süper denen lige sizlerle yükselecegiz.
   İrfan hoca camia ya şimdiden hayırlı olsun.
   Kolay gelsin hocam başarılar.
   Teşekkürler sayın başkan.

   49
   2
   1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    İstanbul hava limanına giderek bir karşılama yapmak gereklidir.
    Göreceksiniz yeşil ve beyaz ağırlıklı bir giyim tercih edip boynunda BURSASPOR atkısı ile şehre özlüce ye giriş yapacaktır.
    Bu kardeşimiz bizden biridir ve Bursaspor ludur.
    Bursaspor lu olduğunu da her zaman söyleyen bir kişidir.
    Hayırlı olsun.

    40
    6
  6. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Hayırlı olsun şu dönemde ağzımıza bant çekip eleştirileri sezon sonuna kadar artık bir kenara bırakalım derim…
   İrfan hoca’ dan iyisi Şam’ da kayısı…

   49
   4
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    İrfan hoca ile anlaşacaklarını sanmıyorum Ömer erdoğan karabükten ayrıldı bence Ömer erdoğan ile anlaşacaklar. Hangi hoca gelirse gelsin işimiz çok zor tek dileğim inşaAllah bi şekilde şu süper denen lige geri döneriz???

    17
    3
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Aynen. İrfan hoca tercihi iyi olmuş. Yakışan olmuş. İsmail Ertekin ve İrfan Buz’dan başkası yalandı bu saatten sonra

    35
    1
    1. @Piğizman yorumuna yanıt olarak

     Off. Koçum İrfan hoca bu hafta yine bi çıkar sahaya kaplan gibi. O her zamanki hırsını takıma da geçirir hemen. Bak gör nası koyarız Adanaspora. Gerçi dost ve kardeş kulübüz ama, yenmemiz lazım be abi. Kusura bakmasınlar.

     12
     5
  1. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   – yönetim biraz toptan anlıyorsa, süper lige çıkmanın mücadelesini elbette versinler ama asıl hedefleri yeniden yapılanma ve kurumsallaşmak olmalı.
   – hoca ile bu doğrultuda anlaşılmalı. medya ve taraftara bu gerçekler anlatılmalı. onayları ve sabırlı olmaları istenmeli. kabul görmüyorsa ısrarla orada durmalarına hiç gerek yok. hemen ceketlerini alıp gitmeliler.

   – bugün 68 yaşında, uzun yıllar amatör ve profesyonel futbolun şöyle ya da böyle içinde bulunmuş, kurulduğundan beri bursasporla yatıp-kalkmış biri olarak bana göre Bursaspor artık bitti.
   sadece beyin ölümü (tabelanın kalkması) bekleniyor.
   not: belki 5-10 sene sonra birileri devreye girer ve farklı bir formülle profesyonel hayat yeniden başlayabilir.
   – yine bana göre bu durumun tek sorumlusu kendi medyası ve taraftarıdır.
   çünkü böyle bir medya ve taraftarın ve bunların yarattığı kaos-kargaşa. toz-duman ortamında hiç bir yönetim, teknik adam ve futbolcunun başarılı olma şansı yok.

   – az çok futboldan anladığımı sanmama.
   ancak, akıl ve mantıkla bir türlü çözemediğim.
   nerede, ne zaman ve nasıl yüreğime girdiğini bilmediğim,
   gönlümde ki sonsuz-sınırsız Bursaspor sevgisine rağmen,
   böyle bir medya ve taraftarın varlığında katrilyonlarım olsa dahi Bursaspor başkanlığına aday olma cesaretini şahsen gösteremem.
   başka da sözüm yok…

   23
   5
  2. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   buradan buraspor taraftar arkadaşlarıma dostlarıma renktaşlarıma sesleniyorum sakın ola ki irfan buz gibi iyi birine kazansada kaybetsede veya iyi futbol oynatsada oynatmasada sakın ama sakın argo kullanmayın hocayı rencide etmeyin zamanında ertuğrul sağlamı ağlatarak adamı yolladınız batalla yı otobüste dövmeye çalıştınız iyi insanları kaybetmiyelim kulüpten kaç tene teknik direktör gelip geçti unutmayın bu sadece bir oyun efendi gibi izleyelim efendi gibi yorumlar yapalım kaderimizde kulübün çöküşünü görmek varsa görürüz veya kaderimizde kulübümüzün kurtuluşu görmek varsa görürüz…

   48
   3
   1. @OKAN yorumuna yanıt olarak

    Şimdi arkadaş çok iyi dşyorsunda irfan buz sahaya ortada selcuk özer forvette Kubilay ile başlarsa takım geri çekilip durursa bir taktiğe dayalı oynamazsa pozisyona girmezse hamle yapmazsa üstüne birde çıkıp topçular oynamıyor diye açıklama yaparsa yalçından deli ibodan ne farkı var. Futbolda yenmekte yenilmekte var kabul ama oynayalım mücadele edelim yenilelim sorun yok o zaman arkasında dururuz. Yani bu açıklama çok saçma. Hoca farkını gösterisini bizde destek olalım. Önümüzde 5 Mac var vasat bir futbolla 1 galibiyet 1 beraberlik 3 yenilgi almışsın ki oynayacağımız takımlar ortada. O zamanda irfan buzu başarılı sayacakmıyız destek olacakmıyız.

    6
    6
    1. @Üsküp yorumuna yanıt olarak

     Ezbere konuşma seleznov u gördük. Hiç kendine bakmamış bu ara dönemde. Koşmuyor bile artık. Severim ama takımı yakar şuan. Kubilay ya da ali akmandan başka çare yok.

     13
     3
     1. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

      Devşirme yapsın o zaman renktaş. Ertuğrul Sağlam Ömer erdoğandan forvet yapmıştı.Bıda traorede diarra dan yapsın gerekirse hocalık burda belli oluyor. Keşke yanılsam keşke Kubilay 10 gol atsa ama gercek ortada bir tane halen var Ali Akman 88 de sokuyorsun aynısını irfan buz değil Jurgen kloop yapsın benim için başarısıdır vesselam. Böyle saçma şeyolurmu. Neden kimse Tayfura burağa sheu ya sallamıyor hep bunlara sallıyor. Olmadı hacı çok iyi topçuda olsa bursaspor da oyanayamıolar ne hikmetse. O sebeple çözüm üretceksin. Deli ibonun keçiören deki yönetimini vallahi 4 yasında oğlum o yapar. Mademki 1 tane bursaspor var onun için en iyisi sahada olacak.

 1. Oh be sonunda bundan sonra arkanıza yaslanın maçları izleyin takım nasıl oynatılır nasıl çıkarılır izleyin 2.lik şansımız bile doğdu

  75
  5
 2. haberi ve fotoyu görünce tüylerim diken diken oldu, İrfan hoca en uygunudur, Batalla’yı da yeni sezonda yanına yardımcı antrenör veya sportif direktör yapabilirsek, mükemmel olur

  53
  2
  1. @bs4ever yorumuna yanıt olarak

   Bu tercihle muhtemelen seneye olmayacak. Sportif drektör konusunda en az iki dil bilmeli. Geniş bir vizyonu ve futbolcu portföyü olmalı. Batalla çok iyi insan bizim baş tacımız fakat bu vizyonu şu anda yok. İrfan hoca konusu çok sıkıntılı. Ben yücel hoca olsun derdim. Kaç takım çıkardı ve bu ligin hocası. Sadece Malatya da bir başarısı olan hoca İrfan hoca. Sezon başı 2 lig için Barcelona bütçesi verildi Samsun da . 5 hafta da gönderildi. Ertuğrul hoca da pandemi öncesi şampiyonluğunu ilan etti.

   5
   18
 3. Sonunda takımın klubün şehrin dilinden anlayan birileri ile görüşülüyor. İnşallah yüzümüz gülecek. Buz’un bizimle yarım kalan bir hikayesi vardı. Bu sefer takımı düşmekten kurtarmayacak bu ligden çıkarmayı başaracaktır.

  37
  1
 4. Irfan buz istifa!!!

  Şaka bir yana aslında problem ne hoca da ne oyuncularda ,geçmişin yükü ve vizyonsuz yönetimsel uygulamalar tek sorunumuz.
  Beyin değişirse herşey değişir, beyin değişmezse protezlerle çabalar dururuz kaybede kaybede

  21
  2
 5. Taraftarımızın istediği hocalardan biri, hayırlı olsun.Taraftarimizin ve şehrimizin beklentilerinin ne olduğunu bilen bir isim.

  19
  1
 6. Hayırlı olsun inşaAllah bu saatten sonra kim gelirse gelsin futbolcular bu oyun anlayışını degistirmedikçe pek birşey olacağını sanmıyorum. Sezon başındaki genç kadro en azından herkesi umitlendirmisti ama sonra gelen emekli kadro takımın bütün havasını bozdu bundan sonra iş futbolcularda oynayacaklar çıkacaklar rakiplere baktığımızda bunların hepsini yenecek gücü ve kadro derinliği var

  18
  1
 7. YAZIK.. Galatasaraya 2-0 dan 4-2 maçı veren bu adamdı.. Daum’un sinsi sinsi altını oyan bu adamdır.. ASPOR’da Fatih Terim’e hayranım diyen birini bu takıma hazmedemem.. Samsunspor futbolcusundan ayar yiyen bu zat bu kadroyu havaya sokamaz.. Balıkesirspora 2 level birden atlatan İsmail Ertekin varken, akıl alır gibi değil..

  13
  54
  1. @Sepp Piontek yorumuna yanıt olarak

   4-2 link maçı bir daha izle istersen fatih hoca konusuna gelince bende hayranıyım adam karakterinin değil o yapıdaki bir adamın türk futbolunun en üst yerlerinde olmasına bu bir basaridir öyle yada böyle adam 1numara dünyada türk teknik direktör deyince hemen fatih terim diyor.

   5
   1
 8. Eyvallah da korona için 14gün karantina süresi var. Almanya dan gelecekmiş çünkü. Bunu hesaba kattılar mı acaba???

  11
  6
 9. Şu adamı yalçın’ı gönderdikten sonra getirseydiniz ya. Neden önce yanlış yapıp sonra doğruyu bulmaya çalışıyorsun yönetim. İnşallah bizi üst lige taşır.

  11
  1
 10. Tarihinin en basiretsiz en kotu yönetimlerinden olabilir baştan beri yanlış yap düzelt yap düzelt en baş olucaklar en son para zaten yok bisi yok bursa başkanlığını haketmeyen bir adam 5 dk da bir hoca değişiyor ne işler kimlere kalmış ya

  10
  3
 11. bu gün konuşma günü değil siz madem çok bursaspor seviyorsunuz neden bu gün konuşuyorsunuz bırakın bitsin sezon neyi nasıl yazacaksanız öyle yazın önce sizin gibi spor yazanlarından kurtulmalıdır bursa ve bursaspor sonra yavaş yavaş tüm zarar verenlerden eleştiri işini taraftara bırakın siz haber peşinde koşun bakın bakalım topcular sezon sonunda nereye gidiyorlar kimle rbize geliyor vs eline kalem geçiren bursaspor başkanına sallıyor o zaman geleydi bu gün reklam kokan harekerleri yapan kişiler HER KİM OLURSA OLSUN İSTERSE BURSASPOR MUHABİRİ İSTERSE BURSASPOR TARAFTARI KİM OLURSA OLSUN BURSASPOR BAŞKANINI YERDEN YERE PASPAS GİBİ VURAMAZ EVET BENDE MEMNUN DEĞİLİM EVET BENDE İSTEMİYORUM FAKAT ARMANIN BAŞKANI ŞİMDİLİK OY KİŞİYSE SAYGI DUYACAKSIN ZAMANINDA BURADAKİ ÇOĞU İNSAN HATIRLAR AYNISINI BASIN UKALALIĞIYLA İBRAHIM YAZICIYA YAPMAYA KALKTILAR ODASINDA DAYAK YİYİP GİTTİLER SONRA TÜRKİYE GAZATECİ DÖVEN BAŞKAN DİYE AYAĞA KALKTI NE OLDU HERKES AKILLI OLDU HADDİNİ BİLDİ VE BURSASPOR ŞAMPİYON OLDU ÜST ÜST TE AVRUPAYA OYNAYAN TAKIM OLDU KASASI PARA DOLDU SONRA HIZSIZ LAR GELDİ ŞATAFATLA HERKES ÇANAK TUTTU KİMSE KORKUSUNDAN AZINI AÇAMADI BURSA SPORUN HERŞEYİNİ YEDİLER BİTİRDİLER YOK ETTİLER SUSTUNUZ ÖYLE BAŞKANLARA ELEŞTİRİ YAZMAKLA OLMUYOR BU İŞLER GERÇEKLERİ YAZACAKSIN BİZDE GÖRECEĞİZ TARAFTAR TEPKİSİNİ KOYAR ÇIKARIRSIN GAZATECİLİK KİMLİĞİNİ SENDE TEPKİNİ KOYARSIN TEKRAR TAKAR YARIN İŞİNE GİDERSİN YENİDEN HABER YAPARSIN BİZLER ATATÜRK STADYUMUNDA 10 BİNLERCE YEREL GAZETE SAHAYA ATARKEN HERKESİN ELİNDE O GAZATE VARKEN VE SAHAYA FIRLATİRKEN O GÜN BURSASPOR DAN İNTİKAM ALINACAKTI İŞTE O GÜNLER BU GÜNLER BU GÜNLER İBRAHİM BAŞKANDAN İNTİKAM ALINAN GÜNLER ///// O ZAMAN TEK BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM RECEP BÖLÜKBAŞI ERKAN KÖRÜSTAN ALİ AY/// ÇIK ÇATIR ÇATIR YAZ GÖRELİM HABERCİLİK MEZİYETLERİNİ O ZAMAN BEN UTANIRIM YERİN DİBİNE GERERİM HATTA GELİRİM SENDEN BİZZAT ÖZÜR DİLERİM MADEM BİZLER BURSASPORLUYUZ MADEM ÇOK SEVİYORUZ HİÇBİR İŞ ADAMINA MİNNET ETMEDEN HANGİ LİĞ DE OLURSA OLSUN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ BİZİ SÜPER DENİLEN LİĞE ÇIKARSINLARDA KİM ÇIKARIRSA ÇIKARSIN DEMİYECEĞİZ ONURUMUZLA GURURUMUZLA O FORMAYI ATKIYI ARMAYI ÜZARİMİZDE TAŞIYACAĞIZ AMA BURSASPORUMUZU HİÇ KİMSENİN FİNANS REKLAM SİYASİ EGO İNTİKAM KAPISI YAPMAYACAĞIZ YAPMAMALIYIZ İŞTE O ZAMAN YENSEKTE BİZ YENİLSEKTE BİZ OLACAĞIZ BURSASPOR ÜZERİNDEN REKLAM VE MENFAAT ELDE ETMEK SADECE VE SADECE BURSASPOR TARAFTARI YAPACAK OMUZLARI DİK GEZECEK VE İSTEDİĞİ YERDE MAKARASINI ONURLA YAPACAK

  9
  4
 12. hele şükür. morinyo yalçından sonra ifran buz geleydi herşey çok farklı olurdu. saha kenarında hiç bir şey bilmese yapmasa bile takımı ateşlemesi saha kenarında onun heycanını gören futbolculara etki eder. bi laf anlatamadık destan yazan mestana. morinyo yalçınlarla deli ibolarla çökertti takımı. tekrar söylüyorum. irfan buz hiç bir taktik bilmese hiç bir şey bilmese bile saha kenarında onun heycanı gol sevinci bile futbolcuların üzerinde olumlu etki edecektir. i.lk 2 artık imkansız playoflarda çıkmak için hep destek tam destek İRFAN BUZ

  7
  2
 13. Aykut Kocaman’ın menajeri yönetime haber yolluyor. Anlaşabiliriz diye. Ama gözünü sevdiğimin parası olmayınca ve sürekli belediyeden gelecek işarete bakılınca olmuyor işte. Adında nur olup kendinde nur olmayan arkadaşların bu klüpten acil uzaklaştırılması gerekiyor.

  6
  4
 14. Omer erdogan özhan pulat metin korkmaz tezgahı kurmuş akşam bugün bir işler donuyor irfan buz dururken tabiki de ömer erdoğan falan olmaz eğer olursa gerçekten yazıklar olsun

  6
  2
  1. @Popow yorumuna yanıt olarak

   Anlaşma 1,5 yıllık olsun.İrfan Buz takımı çıkaramasa bile seneyede devam etsin.
   Çünkü bu takımın kimyası bozuk. Gençleri ayrı tutuyorum, geriye kalan topçuların birkaçı hariç hepsi çöp.

 15. Omer erdogan ikinci adnan örnek vakası paso kulis baksın işine şu taraftar bunlara sahip çıkacağı kadar kendi evlatlarına sahip çıksın sanki bedava kaptanlık yaptı

  6
  2
 16. Aslın da eleştirilecek bir konum da değiliz. Kim gelirse destek vermek durumundayız. Hem taraftar, hem destek, hem yönetim olarak maalesef kötü yönetilmekteyiz. Bence irfan Buz ile alt yapı sorumluluğu verip işine karışmamak gerekmekte ve burayı hem psikolojik ve sosyal anlamda alt yapı değerlendirilmelidir. Bizim alt yapıda en büyük eksiğimiz çocukların sosyal ve psikolojik anlamda yetişemeden başkalarına kaptırmaktayız. Alt yapıya önem vermeliyiz başka çaremizde kalmayacak. Hayırlı olur inşallah. Bu sene işimiz çok zor çıkamaz isek Seneye ise daha da zor olacak. Allah sonumuzu hayır etsin.

  5
  1
 17. bursa şehri birlik beraberlik cümlelerini yan yana koyarken telafüs ederken böyle birlikte karar almalı takımını seven krarlarda da azıcık katkısısı olmamalı doğru ise bugünkü haber gibi ki başarısız kalındığı zaman birazda kendimizde sucu aramalıyız özeleştiri olmalı beraber karar aldık sorumluluk hepimizin diyerek yürümeliyiz kacıncı hatalı teknik yönetim bu güne kadar yetersiz diyoruz bi bakıyoruz başımıza dikilmiş sonunda yanıldık bildimiz tandımız biri irfan buz beraber başarırsak ta beraberiz kaybetsekte beraberiz en azından ileriye umutla bakarız hayırlı olsun

  4
  1
 18. kesinlikle çok doğru bir karar,hayırlı olsun İNŞALLAH,metin diyadinin futbol bilgisi veya kişiliğini sorgulamak hadime değillakin şu şartlarda metin diyadin olmazdı, bence hatadan dönülmüştür, Başkanı tebrik ederim. Ha irfan buz geldi her şey güllük gülistanlık mı hayır tabi ki de ama şehrin bütünlüğü önemli şu durumda ,Rabbim utandırmasın

  4
  2
 19. SON DAKİKA HABERİ ÖMER ERDOĞAN FATİH KARAGÜMRÜK TD.İSTİFA ETMİŞ HAYIRDIR BİR DURUM MU VAR BİLMEDİĞİMİZ

  3
  1
 20. Buzuda yediler ??bursaspor başkanı metin korkmaz simdi taraftara göre oynayıp ilk once irfan buz sonra has adamı ömer erdoğan ve özhan pulat ikilisini getiriyormuş bizde izliyoruz sonrada maca gidip alkisliyoruz bu özhan falan mimli deilmiydi

  3
  1
 21. Şuraya bakıyorum herkes;
  Birilerini istemiş
  Birilerini yollamış
  Birilerini almış
  Birilerini satmış
  AMA
  İşin Gerçeğine geldiğimiz zaman
  Çoğu Bursaspor Taraftar Kulübün Lisanslı ürününü almaktan Kaçıyor.
  Neden diye sorduğunda pahalı gibi nedenlerin arkasına sığınıyorlar.
  Her şeyi Yönetime bırakıyorlar.
  İşine gelmediği zamanda YÖNETİM İSTİFA vs. bağırıyoruz.
  Eğer Gerçek Bursasporluyum Diyorsan Bütçen Yettiğince Lisanslı Ürün Alırsın
  Bu 1 Atkıda olur 10 Formada olur.
  taraftarıyım dersin gider işportadan takımının ürününü alırsın
  taraftarım dersin.
  En son Yapılan Karton Taraftar Uygulamasına Kaç Taraftarımız Katıldı örneğin.

  1
  5
 22. Oyuncu oynamicam dedikten sonra istersen morinho yu getir nafile oyuncular aşırı derece ruhsuz isteksiz neden böle oldu bilmiyorum..ama inşalla irfan hoca bi motive eder akılları başına gelir oynamayan oyuncuyu bırak kadro dışı U21 de saldıracak ısıracak tonla şans verilmeli bekleyen topçu var sahada yürüyen koşmayan isteksiz oyuncu bu takımda işi yok bak nasıl kuzu kuzu oluyo herkez…elimizde hala bi şans var..her maça şampiyonlar finali gibi çıkmamız lazım..

  1
  1
 23. Durun durun daha sinema bitmedi filme bak oscarlık 24 saate 3 hoca geldi gitti peh peh peh şimdide ömer erdoğan tabi taraftar ve basin pompası o ayrı ne farkı varsa dierlerinden yanında özhan pulat kulübün içinden gecenlerden oda şimdide onlar geliyor nasıl mi metin korkmaz farkı ne metin korkmaz mis be kardeşim

  1
  2
 24. Resmî anlamda hala niye açıklanmıyor hoca niye uzuyor kardeşim ikilik cikariyorsunuz ömer erdoğan falan açıklayın şu irfan hocayı

 25. Sevgili abiler kardeşler gerçekten bursaspor ve hicbiseyden haberi olmayan karşılıksız şekilde takımını seven destekleyen taraftara şu güzel şehre ve bursasporumuza o kadar üzülüyorum ki gerçekten çok yazık görmüyormusunuz ne dolaplar donuyor ne rezillikler işler çeviriliyor bursasporu kimler yönetiyor uyanın çok üzücü resmen tiyatro izliyoruz

 26. …BU SEZON BAŞI ;
  …İRFAN BUZ , SAMSUNSPOR ÜN HOCASI
  …İSMAİL ERTEKİN , MANİSA B.B. ‘NIN HOCASI
  …İLK YARI BITTİ , MANİSA B.B , SAMSUNSPOR UN 6 PUAN ÖNÜNDE LİDER BİTİRDİ
  …..
  …..SAMSUN , İRFAN BUZ UN GÖREVİNE SON VERDİ , ERTUĞRUL SAĞLAMI GETIRDİ
  ….ERTUĞRULLU SAMSUN , 6 PUAN FARKI KAPATIP , 10 PUAN DA FARK ATDI
  ….BU DEFA , MANİSA , ERTEKİNİN GÖREVİNE SON VERDİ
  …..
  …..BU HİKAYEDE ADI GEÇENLERİN HEPSİNİN BURSASPOR İLE DİREKT ALAKASI VAR
  …..
  …..YANİ DEMEM O Kİ , EĞER İRFAN BUZ İSE KONU OLAN ERTEKİN ONA SENE BAŞINDA ÜSTÜNLÜK SAĞLAMIŞTI ZATEN….ERTUĞRUL !!!! ZATEN ARTIK SAMSUNDAN HİÇBİRYERE ADIM ATMAZ
  …..
  …..İRFAN BUZ , SADECE ALMAN EKOLÜ….AMA TÜRK TOPÇUSUNA BU YETMEZ …BİREBİR….HADİ KOÇUM…HADİ ASLANIM DA LAZIM….İRFAN İSE SOYADI GİBİ BUZ !!!!O KONUDA….SAMSUNDA İDMANDA KAVGA EDEN TAKIMIN EN HAS İKİ ADAMINI O AKŞAM YÖNETİME RAPOR ETTI…TAM ALMAN …İKİSİDE KADRO DIŞI KALDI….ONLARSIZ TAKIM TAM YALPALADI …SONRA MECBUREN AFFEDİLDİLER ..BU SEFERDE İRFANIN OTORİTE YERLERDE !!!!…BU GİBİ KRIZLERDE , İDMAN ÇIKIŞI ALIRSIN YANINA KAVGA EDEN İKİ ADAMIDA, GIDERSIN BIR YERDE ÇAY KAHVE ICER BARIŞTIRIRSIN …İNEGÖL DE , SAMSUNSPOR MAÇ KAZANDI , BİR GRUP TOPÇU İÇERİ GİRDİ …DİĞERLERİ SEYİRCİYE GİTTİ…İÇERİ GİRENLERİ İRFAN HOCA DIŞARI GETİREMEDİ…KAPTAN CANER GİTTİ , BAĞIR ÇAĞIR ÇIKARTDI ONLARI DIŞARI…BİR HAFTA SONRADA İRFAN HOCANIN GÖREVİNE SON VERİLDİ
  ……
  ……MADEM ALINDI ARTIK
  …..O VAKİT TAKIM İÇİNDE Kİ OTORİTE TEŞKİLİNDE BİR YÖNETICININ HER DAİM HOCA ADINA , HOCAYI BİTİRMEDEN İŞİN BAŞINDA OLMASI LAZIM ….

 27. Irfan hocaya ilk geldiğinde en çok desdek
  Verenlerden biriyim zamanında Tesas ORG
  Çok yorum yapdım gene böyle bir iki aday vardı
  Neticede anlaşıldı Bursaspor da bi iz bırakmadan
  Gitdi geçmiş gün tam hatırlamıyorum A sopr
  Veya ATV ikisinden biri canlı yayında maçi
  Anlatan sibikerin yanında yorumculuk yapıyordu
  Ya kardeşim O ne bilgi sibikerden çok konuşuyor
  Her pozisyonda yorumda bulunuyordu sinir oldum
  Madem bu kadar bilgin var niye kimse sana
  Görev vermiyor ? Eğer gelirsen biraz az konuş
  Irfan hoca sen nekadar konuşursan konuş
  Karşı tarafın anladığı kadar selâmlar

 28. Aha da buraya yazıyorum, bırakın ilk 2’ye girmeyi, play off’a kalma şansımız bile çok düşük. Velev ki play-off’a kaldık, finale kalmadan ilk turda eleniriz…

 29. Bu neyin kafası biz adamı şutluyoruz
  Ankaragücü Alıyor herhangi başka bi
  Takıma gitse gıkım çıkmaz Yuh pes artık.

 30. Vay Anasını ne değerli hocaymış bizmi
  Kıymetini bilemedik adam bir hafda boş
  Geçmedi
  Not / Bu işde bi çapan oğlu var Bence
  Ya sizce ?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu