Bursaspor’da büyük şok! Tam 11 isim Covid’li!

Bursaspor Kulübü'nde Giresunspor maçı öncesi Covid-19 şoku yaşanıyor.

Yeşil-beyazlı takım tarafından yapılan açıklama şöyle;

Kulübümüz tarafından bugün tüm futbolcu, teknik heyet ve A Takım personelimize yapılan Covid-19 PCR testi sonucunda; 8 futbolcu, 1 teknik heyet ve 2 A Takım personelimiz olmak üzere toplam 11 sonucun pozitif olduğu bilgisi tespit edilmiştir.

4 futbolcumuz da sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almamaktadır.

Giresunspor kafilemize altyapımızdan 9 futbolcu dahil edilmiştir.

 

103 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Takımda disiplin yok. Takım sahasında mağlup 2 gün izin verilmiş. Sonrası bu. Ali Akman konusu, yok takıma Melih demiralı alacaktım yok şunu yok bunu alacaktım Samet aybaba kabul etmedi muhabbetleriyle uğraştık. Çocuklarla ilgilenen olmayınca sonuç bu. Tez şifa versin cenabı Allah. Genç çocuk bunlar, bunlarla devamlı ilgilenmek lazım.

   2
   12
   1. @@topal yorumuna yanıt olarak

    BAK BUGÜN FENERDE DİREKT OYNAYAN 4 FUTBOLCU ÖZBEÖZ BURSA ÇOCUĞU VE BURSASPOR ALTYAPISINDAN.GS DADA KALECİ OKAN YEDEKTE ,BUNDAN GURUR DUYACAĞIZ ALT YAPININ BAŞARISI OLARAK,ALİDE BUNDESLİGADA BİZİ TEMSİL EDECEK BELKİ DAHA İYİ YERLERE GELECEK GURUR DUYACAĞIZ YAPMAYALIM BU KADAR ÇOCUĞU AFAROZ ETMEYRLİM HATAYI YAPAN YÖNETİCİLER ALİDEN 500 MİLYON BORCTAN BİZİ KURTARACAKMISIN DİYE SÖZMÜ ALMIŞLAR İNTERNETTE OKUYORUM ESKİ YILLARDA BAYERN MUNİHTEN 2 FUTBOLCU SEZON İÇİNDE BAŞKA AVRUPA TAKIMLRI İLE ANLAŞMIŞ SON MAÇTA OYUNCULARI ÇİÇEKLERLE UĞURLAMIŞLAR BU ALMAN MENTALİTESİ,EİNTRACHTTA O MENTALİTE İLE ALİYLE SÖZLEŞME YAPMIŞTIR AMA BANA SORARSANIZ BEN YAPMAM ALMAN DEĞİLİM

    2
    149
    1. @@topal yorumuna yanıt olarak

     Peki ahlakı değerler ve aidiyet duygusu hiç mi önemli değil,vefa ,Gönül borcu ,biz Türk gibi yaşar Türk gibi hissederiz
     Alman gibi değil

     13
     1. @Murata yorumuna yanıt olarak

      güzel konuşuyorsun tamama bu değerler taraftar olarak bizde var ama geçmiş yöneticiler bu duyguları bursasporda bıraktımı,uçan kuşa borcu olan bir takımın oyunculardan bu duyguları bekleyebilirmisin?

   2. @@topal yorumuna yanıt olarak

    Herşeyi bir yerlere bağlama hastalığı bir tek bizim toplumumuzda var.
    Herşeye realist bakmayı bilmiyoruz. Şu an ki durum sadece Bursaspor’un başına gelen birşey değil başkalarıda yaşadı. Ali Akman yediği kaba tükürmüştür.
    Bununda affı olmaz bu defter açılmamak üzere kapanmıştır.

    8
    1
   3. @@topal yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim valla ben tam tersini düşündüm ..

    Oh be dedim….hayin aile ortalığı karıştırdıktan sonra, tam zamanında geldi dedim içimden.

    Takım kendisini gelmesi için tam oldu..

    9
    1
  2. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Hakan dinçtürk abimiz paylaşım yapmış

   İlk duyum;
   Burak Altıparmak
   Batuhan Kör
   İsmail Çokçalış
   Ataberk Dadakdeniz ‘in test sonuçları (Negatif)

   Eğer bu duyum doğru ise ben Giresunspor maçından hala umutluyum.

   Tüm takıma geçmiş olsun..

   Paylaşmış bence imkansız diye birşey yok tüm oyuncularımız sahada elinden geleni yapacaktır buna inanıyorum

   5
   1
  3. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Acaba diyorum paralarını almadıkları için çıkmıyorlar mı?Artık aklıma hep kötü senaryolar geliyor.Valla yazarken utandım ama.İnşallah sağlıklarına kavuşurlar.

   6
   29
  4. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Suçu hiçbir yerde değil herkese yasakken kendilerine serbest Akp kongrelerinde arayın.geçen hafta Bursada tıklım tıklım kapalı salonda binlerce kişi,diğer insanların sağlığını umursamadan toplandılar ve sonra şehire yayildilar..

   8
   5
  5. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   iptal edilmeli sene başında birçok takım bunu yaşadı iptal edildi.şimdinyönetmelik değişti ama bence hak değil.çümlü sene başından beri kendimi iyi koruyan tkımlar cezalandırılıyor.aynı takımlarda çıksa tamam ama bizde hiç çıkmadı.yoksa bizde sene başı kızamık çocuklara bulaştırılır gibi kontrollü bulaştırsaydık.geçmiş olsun bu arada.Allah şifa versin tez vakitte.

   21
   4
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Geçmiş olsun kardeşlerim.
    Acil şifalar.
    Kadroda ki diğer kardeşlerim aman ha eksikliklerini hissettirmeyin.
    Hepinize başarılar.

    18
    3
  6. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Bugüne kadar bu illetten zarar görmemiştik. Kimden ve nasıl geldiği iyice araştırılmalı. Yeneriz, yeniliriz, berabere kalırız fark etmez, önce sağlık. Unutulmamalıdır ki bu çocukların bir çoğu geçtiğimiz sezon altyapıydı. Yine çıkıp oynayacaklar, mücadele edecekler, maç sonu başlarını öne eğmeyecekler !!!

   44
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Bu bir komplodur adım gibi eminim , bu işin ardından araştırsalar futbol mafyası çıkar, isimler kim bilmiyoruz ama eğer ilk 11 in kafa adamları ise bu iddaam kesindir. Derhal bilinmeyen başka yerden tekrar gizlice test yaptırılmalı tüm futbolculara göreceksiniz hepsi negatif çıkacak bu pozitif sonucuların hepsi düzmece eminim , bu Bursaspor’a ayar verme operasyonudur. NOKTA

    21
    9
  7. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Bu bulaşım net milli takımdan kaynaklıdır Bursasporda bugüne kadar covid için herkes çok dikkatliyken almanyadan gelen yetkililer direk kampa imza alanına giriyor ve sonuç ortada başka türlü imkanı yoktur ki 8 futbolcumun pozitif çıkması

   50
   3
  8. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Amatörce yönetiliyoruz kardeşim. Takımın %95 i bekar alsana onları kampa. Ortalık zaten covitten geçilmiyor. Biraz disiplin be kardeşim biraz dikkat

   51
   45
   1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    Aptalca yorum yapma.Kötülükten beslenen sinek kapa çeneni.Belki milli takım kampında kaptılar.Adamları hiçmi dışarı salmayacaksın?Bekar diye insanları sürekli nasıl içeride tutabilirsiniz?Boş konuşma.Kaldıki bu çocuklar virüsün en yaygın olduğu zamanda bile korundu.Burada bile nefret kusuyorsun.Takıma şifa bile dilemeyip sadece eleştiri.

    23
    9
    1. @Emre yorumuna yanıt olarak

     Sitede almanlarla ilgili haber oluyor alman oluyorsun, bazen giresunlu bazen ali Akmancı bazen Adanademir li bir İNSAN OLAMIYORSUN birde BURSASPORLU..

    2. @Emre yorumuna yanıt olarak

     Milli takım kampında kaptılarsa diğer 18 kişide neden çıkmadı. Boş yorum yapmakta millete bok atmakta sınır tanımıyorsunuz artık.

     12
   2. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    Takımın %95 i Bursalı olduğundan hepsi ailesiyle,akrabalarıyla öyle veya böyle beraber olabiliyor.Dışarıdan gelmiş olsalardı dışarısıyla temas daha az olurdu.Yani topçularım Bursalı olması riski arttırıyor.Adam bekar diyede hiç kimseyi Özlüceye mahkum edemezsin.Çok saçma yorum.Rabbim hepsine şifa versin inşaAllah.

    24
    1. @Ercan yorumuna yanıt olarak

     Hapis olmasınlar da böyle zamandada çift dikkat etmeleri lazım arkadaşım. Hem profesyonellik hem sağlık yönünden. Halk arasında yine çoğaldı illet hastalık. Süperlig ve bazı 1.lig takımları uzun kamplarla bu işe çare bulmaya çalışıyor. Öyle burada bazı cahillerin yazdığı gibi gezsinler tozsunlar ne olacak demelerinden bakmamak lazım. En ufak hata çok şeylere gebe sağlık yönündende iş yönündende

    1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

     Hükmen mağlubiyet verildiğini biliyormusun. Artık ne süperligde nede 1.ligde kovitli topçu çıktığını duydun mu aylardır. Profesyonel topçu dikkat edecek yaşantısına. Eylülden beri olmuyorlar demek olmıyacak ları anlamını taşımaz. Lütfen arkadaşım bilmeden etmeden yazma.

     3
     7
    2. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

     Dingil bu bekar olan gençler fıldır fıldır dışarıdalar bunuda bilemiyecek kapasitede birimisin. Yoksa gençken hiç bir icraatı olmayan tayfadanmısın. Aklın kesmiyor hesabı

     3
     14
     1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

      Sen ne zaman kötü bir şey olsa ininden çıkan, pislikten beslenen rezilin tekisin.Burada senden başka bok atan opislik varmı?Nefretinde bığul

      6
      3
     2. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

      Ruh hastasısın sanırım evli yaşlı evde sadece bekarlar fıldır fıldır dışarda sikimsonik yorumlarınla kirletme tarikatınla birlikte lütfen kaybol burdan

      6
      3
      1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

       4 aydır liglerde kovit olan yok. Bu işleri takip edin bilmeden yazmayın. Takımlar futbolcularını kamplarda tutuyor. İşin ucunda hükmen mağlubiyet var. Bunu bilmeyen ligleri takip etmeyen bebeler burada yorumcu olmuş. Gidin az ötede oynayın :))

       4
       2
    3. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

     Eylülde olmadı ekimde olur ekimde olmaz şubatta oldu bak. Böyle saçma yorum yapma bak süperlig in 6.haftasından sonra kovit çıkmadı her takım dikkat ediyor kamplar uzadı. Hiç bir şeyi bilmeden yorum yapmayın boş konuşmayın. Her topçu kendine dikkat edecek kardeşim. Eylülde olmamışmış yoruma bak. Profesyonel topçu dikkatli olacak. Takım sporu bu kişisel spor değil. Boş konuşmayın.

     4
     5
    4. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

     İlginç değil.Bu rezil ne zaman kötü bir şey olur o zaman ortaya çıkar.Fıtratında sorun var.Bekar diye topçuyu tesise hapsedemezsin?

     9
     3
   1. @Muradiyetexas yorumuna yanıt olarak

    Ataberk, İsmail, Furkan Emre, Cüneyt Köz, Onur, Emirhan, Burak Kapacak ve Batuhan pozitif çıkmış. Özer’le Ali Akman’da bi bog yokmuş. Çok kötü oldu. Giresun’da 5 yiycez hiç yoktan yaa. Çok pis bi zamana denk geldi.

    9
    14
  1. @BRL yorumuna yanıt olarak

   Geçmiş olsun Şimdi yandık Başkan şimdi sen oynarsın geldiğinden beri hiçbirşey yapmadın oraya kendi reklamını yapmaya geldin Kovid-19 olanlara ALLAH Acil Şifalar versin

   36
   13
   1. @Bursalı Osman yorumuna yanıt olarak

    Sen de bi tarafına kına yakarsın artık. Lan millet Covid olmuş diye seviniyosun resmen. Hemen başkana salla. Sanki o hasta etti hepsini. Şimdi çıkıp o oynasın diyosun. Ne ayıp bu yaptığın yaa. Biraz adam olun.

    16
    2
    1. @Veli yorumuna yanıt olarak

     Kınayı sen yakarsın lan sen adammısın çakal kim seviniyor biz üzülüyoruz sen ilk önce takıma Geçmiş olsun de Şifalar dile sen Başkanın yalakasımısın sizin gibiler yüzünden bu takım bu hale geldi

     4
     2
 1. Önce sağlık.covid testi pozitif çıkanlara acil şifalar diliyorum.Maç oynanır biter sonuç ne olursa olsun hiçbir cana değmez.

  38
  1. @Torres yorumuna yanıt olarak

   Geldimi üst üste geliyor. Her şer de bir hayır vardır. İnşallah hayırlısı olur bir an önce aydınlığa çıkarız.

   14
   1. @Gerçek taraftar yorumuna yanıt olarak

    Yenilmemek çok önemli. Önümüzdeki 3 maçta göstereceğimiz direnç galibiyetle sonuçlanmasa bile yenilmemek sahada rakip takımın oyununu kabullenmemek güven verecektir.

 2. Adana Demir maçından sonra bas bas bağırdık burada futbolculara maskesiz sarılan yöneticiler var diye, olacağı buydu. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar..

  17
  2
 3. Biz Erkan Körüstan başkan seçildiğinde mahvolmuştuk. Covid falan mahvedemez. Oynayacak oyuncularda oynamayanlar kadar kaliteliler.

  17
  7
 4. Çıkmazsak karşılaşmaya hükmen mağlup sayılırız,sağlık herşeyin başında geliyor,maalesef bu hastalık böyle,çok geçmiş olsun kardeşlerim inşallah bi an önce sağlığınıza kavuşursunuz

  16
 5. 2 Hafta yoklar şimdi, 2 haftada maks 1 puan alırız sonrasında da takım tekrar toparlancak seri yapacak felan bu saatten sonra play off hikaye.

  13
  2
 6. Kimlerin olduğunu da bir yazsanız iyi olacak Giresun ve tuzla maçları zaten zor maçlar pek beklenti içine girmemek lazımdı asıl bizim deli gibi asılacağımız maçlar tuzla maçı sonrası başlıyor onlardan iyi ivmeyle çıkarsak play off içten değil geçmiş olsun çocuklar maalesef bu illet herkese geliyor

  12
  5
 7. zaten genclerle oynuyoz simdi bide genclerin yedekleriyle sahaya cikacaz ve liderle deplasmanda oynuyoruz yani söylenecek birsey yok..

  12
 8. İlk önce geçmiş olsun en kısa zamanda dönmeleri en büyük temennimiz asıl konu Bursaspor son günlerde ortalarda yaprak gibi dolaşıyo biri ordan bi laf söylüyo biri başka yerden yok frankfurt yok alman gazetesi yok trt yok aspor Yok yorumcular köşe yazarları amcası babası avukatları sayın erkan kamat belki buraları okuyosundur bilemem inşallah okuyosundur kamuoyu nabzı özlüce de tutulmaz çünkü biz Bursasporuz ve bize yapılan bu yorumlara tek kelime etmiyosunuz korktuğunuz birileri mi var yoksa Bursaspor a geliş amacınız diğerleri gibi takımı emmek mi şayet bu ikisi değilse oturduğunuz makama dönüp birdaha bakın siz Bursaspor u savunmadıkça biz dibe gidiyoruz bu sene çıkamamız zaten size yazıcak net olarak çünkü takım havasını bozmamak için transfer yapmadınız alın şimdi havaya bakın sıfırın altında on yaptığınız bir hatayı yukarda söyledim 2. Hatanız shehu yu takımda tutmamanuz 3. Hatanız tahtayı açmamanız 4. Hatanız pısırık olmanız 5. Hatanız ali akman ı sözleşme yenilemediği halde takımda tutmanız ( çözüm basit sezon başı ali ye teklif geldiği zaman kardeşim bak bu Trabsfer teklifi bu da uzatma teklifi deyip konuyu orada kesip atıcaktınız ) 6. Hatanız geldiğinizden beri önemli açıklama yapıcam deyip yapmamız 7. Hatanız bu kulübe başkan adayı olmanız Evet erkan bey Bursaspor un mezarına bi kürek toprak da siz attınız

  12
  3
 9. Bir an aklıma futbolculara ADS galibiyetinden sonra
  Fütursuzca sarılan yöneticiler geldi oradaki vurdumduymazlık
  Özlücede de devam ediyor demek ki bi yerde patlıcaktık o da gerçekleşti
  Geçmiş olsun herkese, Allah şifa versin.

  11
  2
 10. Bütün Bursa dünden beri biliyordu sakladı kar son teste kadar millî takım kampında kalmışlar Mustafa er hafta ortasında vakıf köyde bu yüzden u17 maçını canlı izledi geçmiş olsun hayırlısi neyse olsun,transfer yapmazsan böyle olur

  8
  2
 11. İşte en çok bundan korkuyordum. Geçen hafta çektirdiğimiz fotolardan belliydi böyle bi şey olacağı şimdi yedik mi 3-0 hükmenleri

  5
  13
 12. Eyvah yaa. Şimdi bu adamlar 2 hafta karanyinada tutulacak. Önümüzdeki2 maçı da bu yüzden kaybedersek yandık. Zaten geçen hafta bi de içerde yenildiydik. Üç maç üst üste yenilgi bizi tekrar dibe demirler. Düşmesek bâli.

  5
  3
 13. Ne yazık ki 2 hafta önce adana deplasmanında maç sonunda otel önünde taraftarla içiçe bi görüntü vardı. O zaman yazacaktım ama galibiyete gölge düşmesin dedim, korktuğum oldu.
  Bu süreçte profesyonel yönetilip profesyonelce yaşamalı.
  Malesef kötü sonuçlarını yaşayacağız.

 14. cocuklar cok ta telaş yapmayın şundan eminiz takımların coğu güclendirildi arada bazı takımlarla cidi fark var üc beş klüp süper lig gücünde bırakında gencler tecrübe yapsınlar mac tecrübesi olsun buna yapacak cok fazla bir şey yok cıkar oynarlar sonuc okadar da önemli değil bakarsın kış derken yaz olur

  4
  4
 15. Dün youtube’ ta iki tane BS.ile ilgili video seyrettim.Orda aynen 11 eksiği,fazlası yok söylüyorlardı.BS.sitelerine girip bakıyorum,hiçbir bilgi,haber yoktu.Taki biraz evvel Tv Spor programında alt yazı geçince baktım,son dakika diye yazıyor.O video larda hemen çekilip konulmamıştır.Garip değilmi?Renktaşlar.

 16. Çok geçmiş olsun. Arkadaşlar hayalleri bitirmeyelim. Evet çok kötü oldu bu. Size komik gelebilir ama istermisiniz yeni oynayacak olan çocuklar Giresunu yensin……Valla olur mu olur. Son yaşanan durumlardan sonra belki de kendilerini göstermek isteyecekler….

  2
  1
 17. BENCE BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 45000 KİŞİLİK STADIMIZ İÇİN YENİ BİR TAKIM AYARLAMAYA BAKSIN MESELA İNEGÖLSPOR MAÇLARINI BURSADA OYNASIN BURSASPORLU OLMAYAN BURSALİLARI MEMUN ETMEMİZ LAZIM

  1
  20
 18. Bir Giresunspor taraftarı olarak Bursaspor’un içine düştüğü duruma (borçlar, tahtanın kapalı olması, Ali Akman, Covit19) gerçekten üzüldüm. Rakibin bu tür sıkıntısına sevinmek ahlâklı bir davranış değildir. İlk iki sıkıntı bizde de var. Öncelikle geçmiş olsun. Yarın kimin başına ne geleceğini de Allah bilir. Giresun maçı alırdı almazdı, o ayrı bir konu.

 19. Üç puanla neden dönmeyelim oynayanlar hep genç değilmi koşan mücadele eden oynamayanlar bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyecek bu maçı alırsak kimse şaşırmasın forvette batuhan veya burak bunlardan biri olsun yeter bizim sıkıntımız gol vuruşu yapacak adam topu oraya getiriyoruz

  1
  1
 20. Öncelikle ALLAH şifalar versin gerçekten zor durumdayız futbolcu sıkıntımız var tahta zaten kapalı kendi yağımızda kavruluyoruz yönetim tffye başvurmalı yanlış hatırlamıyorsam Altay demir samsun un ertelenmiş maçları vardı bizimde ertelenmesi lazım play of iddiamız var bizimde geçen sezon pandemi nedeniyle süper ligden düşmeyen takımlar oldu bizede yazık değilmi?

 21. Sakatlık, hastalık olursa bu takım kaldıramaz dedik, açmadılar tahtayı. Bursasporu alt liglere hapsettiler. 1-2 seneye unuturuz bu sezonki performansı, zaten alt ligin gediklisi haline geleceğiz belli ki. Üst ligden düşen güçlü takımların olmadığı senede üst lige çıkmak için çok uygun diye bas bas bağırdık, yazıklar olsun.

  Bir sözüm de taraftara ve Yönetime. Takımı uğurlayan, maç dönüşü selamlayan sarılarak tebrik eden taraftar ve yönetim kurulu üyeleri, bu tablonun sebebi sizsiniz. Ulan bilim bilmez ilim irfan düşmanı adamlar… 2 hafta yok şimdi bu çocuklar, ne yapacağız?

 22. Ali nin gitmesi ile ilgili şu ayrıntı gözden kaçırılıyor sanki.Ali tabi daha iyi yerlerde olsun.Ama giderken nankörlük etmemeli idi.Seni yetiştiren kulup menfaatini değil de Alman kulüp menfaatini düşünmek ve ona göre davranmak.Oysa kendine
  güvenen kimse oyununu oynar.Gerçekten iyi oynuyor ve kendine güveni tamsa,bonservisi her ne olursa olsun parayı verip
  alacaklardı Ali yi.Ama bu çocuğun akıl hocaları var zannımca kanına girdiler ve koskoca bir camiayı karşısına almak ve hain olarak anılmak durumunda kalmıştır.Oysa kulüp bu durumda iken daha fazla yetiştiği yere vefa düşüncesi olmalıydı.Sezon sonuna kadar oynasaydı.Hem kendisini daha iyi parlatacaktı.2 yıllık ta sözleşmesini uzatsa idi ben adım gibi eminim en az 10 milyon euro para kazandırırdı takımına.kendisi de şu an aldığı para dan daha fazlasını alırdı.Gönüllerde hoş bir anı bırakır giderdi.Günün birinde belki tekrar yuvaya dönmeye yüzü olurdu.Örnek alabileceği BATALLA gibi biri varken o nelerin hesabını yaptı da bu duruma düştü bilemem.Ama aldığı paradan hayır göremez benim bakış açımdan.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu