Bursaspor’da bir seçim daha var!

Bursaspor'da Olağan Genel Kurul geride kalırken gözler bu kez Divan Başkanlık Kurulu seçimine çevrildi.

Tüzük gereği yeşil beyazlılarda, Olağan Kongre‘nin yapılmasının ardından 1 ay içerisinde Divan Başkanlık Kurulu, seçime gitmek zorunda. Divan Başkanlık kurulu Başkanlık seçiminde Mevcut Başkan İdris Sevinç’in tekrar aday olması bekleniyor. Seçim, 26 Haziran salı günü Bursa Büyükşehir Belediye Stadı‘nda yapılacak.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @adil yorumuna yanıt olarak

    – Çorbacı Adil Usta’nın Yeri’ne hoşgeldiniz. Ne arzu edersiniz efendim?

    + Biz mercimek çorbası ve yanına da yörük ayranı alalım.

    – Tabi efendim.

    ????

    4
    2
      1. @adil yorumuna yanıt olarak

       Sen hainsin çünkü. İçimizdeki İrlandalısın. Kazandığımız her maçtan sonra suni teneffüs/reklam arası yazan sensin çünkü, ben değilim.

 1. İdris Seviç yeter artık. Bence Divan Başkanı, şampiyon Başkanımızın kardeşi Serdar YAzıcı olmalı. O soyadı Bursasporun içinde bir yerlerde hep bulunmalı. İdris Seviç’in siyasi ağızla parti kongresine çevirdiği dvan toplantıları kabak tadı verdi. Biraz spor kulübü gibi yoplanalım. Burası Rahmetli Demirel’in Adalet Partisi değil İdris Bey

  3
  12
 2. eğer iç denetim gerçekten iş başı yaptıysa ali ay ve takım arkadaşlarının delegeleri nasıl satın alıp bursaspor darbe yaptıklarını araştırsınlar kangrem kolu kesip atmak lazım iç denetim burdan başlayın kayyum atayın bu klube bu secimler şaibeli .

  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu