Bursaspor’da bir aday daha çekildi!

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğunu açıklayan Raşit Barışıcı'nın adaylığını geri çekmesinin ardından diğer aday Levent Dönertaş'ta adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Enes Çelik, Raşit Barışıcı ve Levent Dönertaş‘ın adaylığını açıklamasının ardından ilk olarak bugün Raşit Barışıcı ve Levent Dönertaş da aday adaylığından çekildiğini sözlü olarak bildirdi. Barışıcı ve Dönertaş‘ın yarın çekilme dilekçelerini kulübe iletmesi beklenirken Enes Çelik tek başkan adayı olarak seçime girecek.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor ateşten gömlek. bu gömlek giyeni bırak yaklaşanı bile yakar.
  isabetli kararlar.
  kaçanın anası ağlamazmış.
  Enes çelik doğru adres ancak Allah kendisine şimdiden sabırlar versin…

  26
  4
 2. Bedavadan reklaminizi yaptiniz
  Tebrikler Sayin Dönertaş
  Bu şekilde bende aday olup
  Çekilsem mi acaba bedavadan
  Tüm şehir sizi tanimiş oluyor
  Bundan sonra başkan adayligi
  Bu kadar ucuz olmamali
  Adayligini koyacak olan
  100 bin tl bagis yapma şarti getirilmeli
  Şarta uymayanin adayligi kabul edilmemeli, artik yapilmasi gereken
  19 mayis tarihinde tüm üyeler üzerine düşen sorumlulugu yerine getirip
  Bir sonraki haftayi beklemeden
  2.000-2.500 kisilik üye sayisi ile
  Birlikte oldugumuzu gösterip
  Başkanimizi ilan etmeli ve hiç
  Vakit kaybetmeden yeni sezon
  Hazirliklarina başlamaliyiz

  10
  7
 3. zaten aday bile değilmiş başkanlardan biri bağış yapınca şimdiden kevgire döndüler. sahte adaylardan bıktık. çekilin iyi oldu.

  9
  6
 4. Şaştıkmı? Sürprizmi? Son 10 senede hep ilkleri yaşadık bir sezonda 5-6-6 gol yedik bir sezonda, ilk kez 4’cü kümeye düştük , ilk kez eksi 36 gol averaj yaptık, ilk kez 20 puanlarda kaldık, yöneticilere rekor borç ile birinciyiz açık ara, her maç ceza yedik, en fazla seyircisiz oynadık, şimdide tarihlerin en genç başkanına talibiz hey koca dünya daha nelere gebesin Bursaspor için ????

  8
  6
 5. Utandı ipteler.. Enes Çelik 100 bini yatirip, bunlar bi anda Sinek 8 kalinca, kendilerune yediremediler
  Neyse bu da bi erdemlilik.. Bravo.

  6
  9
 6. Doğru dürüst aday çıktımı? Bir tanesi balkonda çay faslından direk başvuru yapmaya gelmiş yardımcısı gömlek buruş buruş fotolarda diğeri hiç duymadığım biri internetten haber bakmak lazım kim nedir kimdir vs diğeri genç çocuk yaşında biri hangi firma hangi şirket çalıştırmış yine internetten araştırmak lazım yani durumlar hiç iç açıcı değil kim eski yönetim yöneticilere gidip onlara gözüken 500 milyon TL’ yi sildirebilecek? Kim transfer tahtasını açmak için 300-500 milyon TL koyabilecek ve bir kısım futbolcu borçlarını öteleyecek? Kim banka ve diğer kurumlara olan 500 milyon TL’yi ödeyebilecek veya öteleyebilecek ? Yani bunu transfer vaktine kadar kim yapabilecek bu 2 kalan adaydan?

  4
  14
 7. Valla Gençler , ben Enes Çelik beyinde transfer tahtasını açabileceğine inanmıyorum. bak görürüz oda ikinci yarı tahtayı açmayı planlıyoruz deyip bu işi erteleyecek. sebebi belli rakam çok büyük ödenebilir yada geri dönüşü olacak bir miktar değil . En iyi ihtimalle alacaklı kişilere vade farkı verip takside bağlar , taksitleri de ödeyemez yine kapanır tahta ve borcumuz ikiye yada üçe katlanır muhtemelen.

  4
  3
 8. Zaten bunlar niye aday oldu ki ciddi aday çıkmasa Sinan kaptan tekrar aday olacaktı bunlar gene secilmeyecekti. Şu aday olma konusunda bağış meselesi getirilsin reklam için aday oluyorlar sonra adaylıktan çekilip birlik beraberlik için mesaji verip gene reklam yapıyorlar

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu