Bursaspor’da beklenmeyen ayrılık iddiası

Gelecek sezon güçlü bir kadro kurma uğraşında olan Gaziantep Basketbol, kadrosunu Frutti Extra Bursaspor'dan tecrübeli bir isimle güçlendirme peşinde.

Eurohoops‘un haberine göre bu sezon Frutti Extra Bursaspor hikayesinde yer alan Metin Türen’in 2022-23 sezonunda Güneydoğu temsilcisinin formasını giymesi bekleniyor.

Ayrıca İsmail Cem Ulusoy’un Petkimspor’a imza atmasının ardından Gaziantep ekibi, oyun kurucu pozisyonunu Can Korkmaz ile güçlendirmek istiyor fakat Can’ın ligden başka talipleri de bulunmakta.

Frutti Extra Bursaspor ise Metin Türen’den boşalan uzun forvet rotasyonunu, Anadolu Efes‘ten Yiğitcan Saybir ile dolduracak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. 2.07 boyunda bi adam ne pota altını kullanabiliyor ne top sürebiliyor. maçlarda 5-6 tane üçlük dener 1-2 tanesi anca girer. tamam tecrubeli ama maçlarda kacirdigi icin tribunden cok saydirdik adama. eger o gidip efesli yigitcan saybir gelirse cok daha faydali bi oyuncu. birde pota altında hayesle sozlesmeyi uzatin o adam bize cok gerekli.

    1. @Batuhan S. yorumuna yanıt olarak

      Adam i niye eksiliyorsunuz anlamış değilim. Gerçekten de rakibi tedirgin eden bir adam değildi. o güdecek ki daha kaliteli biri gelsin. gitmediği zaman transfer olmaz ve metin türeme kalırız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu