Bursaspor’da Batalla ve Kurtuluş

Bursaspor’da yeniden göreve başlayan Mustafa Er’in teknik ekibi belli oldu.

Sezon başında teknik ekibinde yer alan Pablo Martin Batalla ile Serdar Kurtuluş bu dönemde Er‘in ekibinde yer almayacak.

Mustafa Er’in ekibinde Fatih Şen, Aykut ErdoğanDursun Genç,Murat Alkan ve analizci Emre Oğuz yer alırken bu bu isimlere Hayati Köse eklendi.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Emin Bey ve ekibi transfer yaparken Mustafa Er Tek.direktördü. Yani alınan topçuları Emin Bey le birlikte aldı. Yok Mustafa Er ‘in haberi olmadan aldılar ise daha o zaman istifa etmeliydi. Yani hiç maç oynamadan. İsin salı farklı, birileri Mustafa ya bırak dedi, o da bıraktı. Şimdi de gel dediler geldi. Şimdi öyle veya böyle fark etmez, konu Bursaspor olunca gerisi teferruh olur. Devre arası kurtarıcı diye alınan Pedro, Yusuf nerede? Enver Cenk iki yarim devre maç oynayabildi. Bifouma tamam. Demem o ki bu takım yanlışları ve doğruları ile bizim arkadaşlar. Unutmayalım, ARABA DEVRİLDİKTEN SONRA YOL GÖSTEREN ÇOK OLUR. Inşallah araba devrilmeden hedefe ulaşacak. Sakin ve sabırrr.

   13
   10
   1. @Karacatimsah yorumuna yanıt olarak

    ben ligin 3.haftasından beri yazıyorum bunlar ligde kalmaya oynar diye kardeşim. ne hainliğimiz kaldı ne yediğimiz hakaretler. biraz insan utanır. iş arabayı devirmemekte işte. devrileceği belliyken hep yalama tam yalama devrilincede ee yol gösteren çok olur. hadi ordan be. herkes müstehak olduğu şeyi yaşıyor

    5
    3
   2. @Karacatimsah yorumuna yanıt olarak

    hadi ordan be. eminciğinle pertevciğin yaptı güzel güzel transferleri. sezon başlamadan mustafa er benim istediğim transferler yapılmadı dedi. bu konuda bir sitemi olmuştu mustafa eri. gözü kapalı takip ediyorsunuz takımı

    7
    2
    1. @fff yorumuna yanıt olarak

     Tek cümle kardeş, transferler yapılırken haberi olmadı ise niye o zaman istifa etmedi? Soru bu! Şimdi de aynı kadro duruyor.Madem kadro çook kötü niye kariyerini riske ederek geliyor. Demek sorun kadro değil YÖNETIM. Bu saatten sonra takımın kümede kalması için destek olmak zorundayız. Başka yolu yok. Kısır çekişmeleri sonlandirmaliyiz çünkü yararı olmaz! Başka Bursaspor yok!

     2
     1
     1. @Karacatimsah yorumuna yanıt olarak

      Adam herşeye rapmen çalışıp başarılı kılmaya gayret etmeye niyet etti istedikleri olmasa bile aldıkları topçularla başarıyı deneyecekti ama o cümleler de söylenince dayanamadı bıraktı bunu anlayamayacak ne var ?

  2. @fff yorumuna yanıt olarak

   Mahalle yanarken saçını tarayanlar gibisin bı sus artık…!
   #hepdestektamdestek
   #baskabursasporyok
   Bu takıma sahip çıkmalıyız !!!

   14
   10
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    gencecik yiğitlerimize gelince kimse bursaspordan üstün değildir derken eminciğinle mestancığına hep yalama tam yalama demek bursasporluluk değildir.

    8
    4
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    evet susayım hep yalama tam yalamacılar konuşsun. mahalle yanıyorsa bu hep yalama tam yalamacılar yüzünden yanıyor. sen lay lay lay loy loy loy de güzel kardeşim benim

    8
    4
   3. @Eser yorumuna yanıt olarak

    takıma sahip çıkmak demek eminciğine sahip çıkmak demek değildir. sen ve senin gibi hep yalama tam yalamacılar takıma değil eminciğine ve mestancığına sahip çıktı. mestan zamanında da mestan yazacak destan diyordun ne oldu tersten okudun mu destanı

    9
    3
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      atom karınca 1 sen 2 ..atom karınca denen dangalak kadar beğeni budalası boş konuşan ve bir taraftan laik ve atatürkçü diğer taraftan dindar ve inançlı görüntüsü ile münafıklıkta ve yalamalıkta ondan iyisi olamaz..

 1. Bursaspor taraftarı şartlar yeniden oluşur ve gelebilirse Batalla yı mutlaka kulübe de görmek isteyecektir.

  37
  2
  1. @Cano yorumuna yanıt olarak

   Aynen…keşke tekrar Bursa’nın formasını giyse ne güzel olurdu.
   Ama bir hatada kendisini ısliklamaya başlayan taraftar kitlesine olduğu için katiyen, oynamasın.

   Adamı Bursaspor otobüsüne basıp korkutanlar utansın.

   16
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    onlar utanırmı kardeşim corba için babalarını satarlar hangi yöneticinin onlara para verdiğide belli ama bizim sağır görmez duymaz basınımız bir türlü yazamadı işte bu yüzden bursaspor küme düşüyormuş kapanacakmış umrumda değil böyle bir taraftara sahip kulüp tez zamanda kapansın eskiden bir yere gittiğimizde teksalımısınız diye ayağa kalkıyorlardı iyi kötü bir namımız vardı şimdi corba kasesi kasabın önündeki kemikleri gösteriyorlar

   2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Ne korkutması? Adamı resmen dövdüler. Kaleci Harun’la beraber. Şerefsiz oğlu şerefsizler. İşte bugün artık Keçiören’i falan yenmek için dua ederler, Menemen’i yener miyiz diye dört göz beklerler. Kümede kalabilirlersek de Ertuğrul Hoca’nın dediği gibi konvoy yaparlar. Bu taraftara PTT-2 bile çok. Sizin müstehakınız Amatör küme Beyaz grup ak.

    8
    1
 2. İki tane Akpınar’lı (1050 konutlar) abimizi (Fatih Şen, Dursun Genç) görünce mutlu oldum. Başarılar diliyorum

  18
  5
  1. @Kadir yorumuna yanıt olarak

   Kadir 🙂 kardeşim ben de görünce sevindim Mustafa Er’ in yardımcısi olmuş Dursun hoca Murat abinin yeğeni Fatih Şen’ de öyle hadi rastgele…

   7
   1
 3. Haydi bakalım,başarılar diliyorum.
  İşiniz ne kolay ne de zor.mesele inanmakta
  Teknik ekip ve takım inanın inanın inanın
  Herşey kolaylaşır..Başarınin ilk şartı inançtır.

  18
  3
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   nerden bu fikre kapıldın bilmiyorum ama takım ceza sahasına giremiyor önce ceza sahasına girmeyi cözsek diyorum ben şurda haklı olabilirsin rakip 9 değilde 8 veya 7 kişi kalır belki o zaman lazım olabilir diye calıştırsın derim

   4
   1
 4. fff rumuzlu kardeşim lütfen diline hakim ol.Zira içimiz yangn yeri amma yanan haneye benzin değil su ve köpük sıkma durumundayız.Bende ümidimi ve tüm şehrin yeniden küllerinden doğmasını bekliyor ve çalışmak hemde 7/24 çalışmak lazım.Basket maçlarını izliyorsanız son saniyeye kadar geride iken galip gelemk için yapılan hamleler var.Şu an tıpkı o an gibi haldeyiz.HA GAYRET.

  Ben NBA Basket maçlarını keyifle izlerim.O son saniyeye kadar mücadeler futbolda da olacağı kanatindeyim.

  9
  1
  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   hangi mücadele. bolu ve tuzlaya 9 kişi kalmış rakipler 30 dk gibi bir süre 9 kişi oynarken mi mücadele. hangi mücadeleden bahsediyorsun kardeş.

   1
   2
  2. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   benim içim şenlik değil ya kardeş. ben ligin 3.haftasından beri söylüyorum bunları. içiniz gençlerimizi ve mustafa eri ilk hafta kaybedilirken yanacaktı. geçti artık kardeş soğuk su için. hep yalama tam yalama tayfalarına söyle bunları

   1
   2
 5. Galatasaraylı olarak bursanin bu durumuna üzülüyorum
  Birzamanlar lige renk katan,büyük takımlara kök söktüren bursa ne hallerde.Biran önce toparlanmak niyetiyle hernekadar galatasarayli olsamda bursaya ayri bir gönül bagim vardir.Yeşil beyazlı renklere bayılıyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu