Bursaspor’da Başkan adayı yok!

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu öncesi Başkan adayı çıkmadı.

İlki 22 Ekim’de, çoğunluk ağlanmaması halinde 30 Ekim’de yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulu öncesi bugün saat 17:00’ye kadar Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu‘na verilmesi gereken başkan adayları yönetim kurulu listesi için bir aday girişimde bulunmadı.

Bu durumda mevcut Bursaspor Yönetim Kurulu göreve devam edecek.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Aynen kardeşim şu an aday olacak kişiler baskılar nedeniyle aday olmadılar bence geçen sene Sayın kanat seçildiğinde Hüseyin abiye de baskı yapıp geri çektirdiler Biz de çok bilir çok taraftar taraftarlar çok biliyor taraftar başkanları çok biliyor kongre üyeleri çok biliyor onun için zaten başarılı olamıyoruz Örneğin Tahsin tam �smail hoca Mademki bursalılar neden çekip gitmiyorlar başarısızlar tazminat mı istiyorlar buradan yola çıkın Hani Bursaspor Falan diyoruz ya anam gibi seviyoruz diyoruz ya vallahi yalan çünkü insan anası gibi sevdiği takıma 8-9 Topçu parası Ceza yazdırmaz yönetime baskı yapıp istifa ettirmez Ne oldu şimdi sesleri çıkmıyor Yazık değil mi aslında emin Adanur bunlardan çekindiği için şu an aday olmadı aslında niyeti vardı Hadi çıkarsınlar bakalım 16.5 milyon lirayı versinler ha hatası var mı Ali ay ile ikisi bu takımı küme düşürdü Ama zaten düşecekti zaman aşımı oldu çok bilmiyelim arkadaşlar Ama bu iş Tahsin tam ne olmaz hangi sistemde oynattığımızı bilmiyorum anlayamadım Bence o da anlamadı yazık

 1. Nerede bursaspor sahipsiz kalmaz diyenlerr nerede istifa diye bagiranlar ? Neredesiniz ulan ? Yıllardır bu klube verdiginiz zarar bitmedi , sonunda klubu de kapattırcaksınız ! Taraftar istifa !

  48
  6
 2. Tabi aday çıkmaz herkese ayar çektiniz şu 2 haftadır.Futbolcu bozuntularına bile bildiri yayınlattınız.Aday olmak isteyenlerin gözünü korkuttunuz.Perde arkasında kim bilir neler döndü . Ne koltukmuş Bursaspor kapanacak herkese rezil oluyoruz bunlar hala koltukta koltuk . Neyse madem gidişat PaşaSelim Belediyespor’a doğru gidiyor . İçerdeki Amed maçında yapacağımızı yapıp öyle kapanırız,içimiz az da olsa rahatlar en azından.

  44
  28
  1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   İcerdeki amed maci secim öncesine denk geleceği icin %90 seyircisiz veya tarafsiz sahada olur teksas ta sabrimizi zorlamayin diye klavyeden yalandan bi rest ceker dostlar alisveriste görsün konu kapanir

   29
   6
 3. Hayırlı olsun Ancak 9 hafta galibiyeti olmayan 9 haftada sadece 2 gol atabilen takıma bugün yenildik.Bu ligte bile kalamayız transfer tahtası açılıp 3,4 oyuncu alamazsak

  18
  4
 4. Emin Adanur ikna edilmeli başka kimse bu çukurdan takımı çıkaramaz geçen sene adana yarım sezon daha sabretsek ligde kalacaktık. Ne oldu lan bb başkanınıza son hafta ankaragücünü boluya yedek kadro ile çıkarıp biz Bandırma’da 2 2 den devre arasında ne olduysa ikinci yarı 4 2 bilerek maçı verip Bursasporu bilerek küme düşenlerden hesap soracağınıza son 3 senede ilk kez tahtayı açan adamı yarım sezonda istifa ettirdiniz.

  17
  5
 5. Koç veya sabancıdan birisi çıkmamış mı vah vah çok ayıp etmişler. Oysa başarıdan başarıya koşan taraftarı muhteşem ve borçsuz bir kulübe nasıl aday çıkmaz yahu..

  8
  10
 6. amatöre doğru yol alan, borç batağından önünü göremeyen takıma kim gelir? zaten gelenler ya reklam için ya cukkaları doldurmak için geldi artık bursaspor mu kaldı? twitterda şov yapar sonra görünmezler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu