Bursaspor’da 9 profesyonel daha oldu

Bursaspor yönetiminin son olarak Ahmet Berke Ay ve Ahmet Hakan Atış ile profesyonel sözleşme imzalamasıyla son dönemde profesyonel yapılan oyuncu sayısı 9 oldu.

Yönetim, bu iki genç oyuncu öncesinde Selahattin Sevim, Ercüment Sancaklı, Enes Çalışkan, Enes Solakoğulları, Taha Karataş, Emir Aptioğlu ve Ahmet Çobanoğlu ile profesyonel sözleşme imzalamıştı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   1- para için kaçmıyorlar.
   2- medya ve taraftar baskısından kaçıyorlar.
   3- Bursa da futbol ortamı kalmadı.
   4- bu kaotik ortamda futbol oynanmayacağına inanıyorlar.
   5- bu kaosun içinde futbolcu olamayacaklarına inanıyorlar.
   6- en önemlisi artık burada gelecek görmüyorlar.
   7- daha da önemlisi camia olarak biz bunları göremiyor. yaşananlardan en küçük bir ders ve ibret alamıyor. alacak gibi de durmuyoruz…

   7
   1
 1. Hasan Sabri Karaca ne oldu iyileşmedimi hala. Çok uzun sürdü sakatlığı bilen varsa bilgilendirirmi bizleri. Çoktandır haberi çıkmadığı için aklıma geldi sakatlığı ile külüpte açıklama yapmadı.

  10
  4
 2. Sevgili Bursaspor’lular Bursa da siz saniyormusunuz ki Bursaspor a başkan olabilmek için eskiden siyasilerden kentin ileri gelenlerinin onayını alinrdi hatta başkanın yönetimine alacağı yoneticiler dahi kentin dengelerini göre olurdu peki ne oldu da bu günlere geelindi bir siyasetci herşeyi ben kontrol edeyim derken kentin dengelerini bozdu tirbunculeri kullanip tirbuncuye yetki verdi iş bilmeyen ahlak i düşük insanlar yönetici oldu velhasıl durum kentin güçlü insanları Bursaspor dan uzaklaştı meydan ahlaksizlara bilgisizlere kaldı bakın amigo nün tirbune abinin gücü tirbunde ise güzel dir lakin Bursaspor da amigolar etkin olur ise otobus basılır başkanın evinin kapısına dayanılır ise bu duruma düşersin hepimiz duruma seyirci kaldık kırk yalan RA bu durum ile gurur duysun evet şampiyonlukta yardımları çok oldu lakin diyetini çok çok acı ödüyoruz

  2
  3
 3. Sirketlesmeye gecmemiz lazim bu baskan adaylarin dan hangisi secilirse secilsin umut vermiyo avrupada kulupler sirket sitatüsündeler sirketlersirsek kim baskan olursa olsun ozaman adam sirketini batirmak istemez türkiyeda ana dol takimlarin hali ortada herkelen baskan para veriyo takimi kendine borclandiriyo bursasporun bukadar borcu var simdiye kadar baskanlik yapanlardan duynuzmu alacaklarindan vazgecen??

  2
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu