Bursaspor’da 5 anlaşma tamam!

Transfer tahtasının açılabilmesi için 44 kurum ve kişi ile anlaşma sağlaması gereken Bursaspor Kulübü geçtiğimiz günlerde 4 kişi ve kurumla el anlaşmaya vardığı açıklanmıştı, bugün bu sayı 9'a çıktı.

Twitter hesabından açıklamada bulunan Bursaspor Kulübü 2. Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Emin Adanur “5 kişi/kurum ile anlaşma sağlandı. Kalan: 35” ifadelerinin kullandı.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @@dead_scraam16 yorumuna yanıt olarak

    henüz anlaşma yapılmayan diğer 35 kişi ile yapılan pazarlıklarda elini göstermemek için hepsi anlaşılmadan açıklanmaz benim tahminim

    21
    5
   2. @@dead_scraam16 yorumuna yanıt olarak

    Şimdi size farklı bir içimden geleni paylaşmak istedim Onur market haberini okuyunca…..

    Şimdi başkanımız nereli bilmem ama yaptığı işler bursamiza güneşli günleri hisswetmemize srbeb olmaya başladı gibi….Onur market firması Bursalı degil ama doydugu yere ait bir spor kulübünü içtenlikle destekliyo sagolsunlar….

    Şimdi geleyim asıl meseleye rahmetli başkan hariç bu takımın en önemli başkanı kimdi. Cavit Çağlar yıllarca medyası ile istediği gibi takıma hükmetti mi hükmetti..ve Bursaspor üzerinden ününe un kattım mi kattı…acaba bu Bursaspor’un durumunda masaya elini vurup olay medya evladimsa bursaaporumuza göz bebegim dese nolurdu…yada su genc başkana destek verse hemde ciddi ciddi….ama sahi oda göçmen öz Bursalı degil bursa onun için sadece fabrika ve kazançtan ibaret değil mi….

    Bı öz elestirede kendimize olsun lenen kızıl bey ile ilgili en ufak menfaatim yok varsa üstüme bursa çöksün…Bursaspor’a yürekten destek verenlere küfür edip kusturmeyiz bedelidir bugünkü durumun ufakta olsa pay sahibiyiz ..

    Demem o ki bu başkan sportif başarısız olsada lütfen küfür etmeyin ettirmeyin…şimdiki seffaligi ve uğraşması ile….yıllarca Bursaspor’da faydalanan yönetimlerden daha onurlu aynı Onur market sahipleri gibi….

    35
    4
  1. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   Sen Bugüne kadar neredeydin be Başkanım
   8 ay ağzını açmayanlara inat iyi ki varsın Başkanım.
   Güzel haberlerinin devamını bekliyoruz.
   Şeffaflığın için ayrıca teşekkürler…

   104
   5
  2. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun Başkan kongre üyesiyim yaşım 54 yapılan işleri hemen Şeffaf olarak öğreniyoruz bugüne kadar böyle birşey yoktu İNŞALLAH Bu şekilde devam eder Emin Başkanın işi zor bir sürü borç var eğer bu borçları azaltıp birde Süperlige Çıkarsak heykelini dikmek lâzım ALLAH Yar ve Yardımcıları Olsun

   132
   5
  1. @şemsettin yorumuna yanıt olarak

   Açıklasın da birilerine küfür edip diğerlerine de adamsın, adamlık, adam adam edebiyatı yapıp rahatlayın, tek bildiğiniz bu zaten.

   10
   5
  1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

   Sevgili yönetim loca satabiliyorsak. Temsili kombine de satabiliriz 2 gün kafa patlatsak her şeyine karar veririz. Gerçekten kulübe yardım etmek isteyen 20 bin insan 500 TL lik kombine yi alır. 10 milyon ile çorbada tuzumuz olur

   18
   4
 1. İyi ki siz ler seçilmişsiniz. Güzel olacağı Battala nın gelmesi ile belli olmuştu. Çok güzel gelişme ler yaşanıyor. ALLAH YÜZÜNÜ ZÜ VE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRSÜN.

  39
  5
 2. Aynı hızla giderse tahtanın bir daha geriye gelme şansı olmadan kırılıp parçalanmasına dokuz gün kaldı.
  Kıralım kıralım ki bir daha tahtası kapalı kulüp olmayalım.
  Bir arkadaşımız
  gelmesi gereken geliyor diye
  Yazmış.
  Çok doğru.
  Gelmesi gereken geliyor.
  O da önce şampiyonluk ve sonrasında başarılı bir grafik ile Avrupa.

  24
  4
 3. Yemin ederim kalbimde heyecan ve gözümde yaş var …. Başkan iyi ki varsın .. çocuklar gibi mutlu ettin bizi

  24
  4
 4. Arkadaş yeri değil ama; şu formaları da bir an önce açıklayın. Yeni forma tedarikçisi kim olacak, nasıl olacak vs. Hem kasaya para girer, hem de taraftarın da sofrada tuzu bulunur. Store’dan şu an alınacak hiçbir şey yok, kurumsallaşma adına bu işe el atın. Kulübe para lazım, tek kaynağı store ve aciliyet gerektiriyor.

  12
  4
 5. Alakasız olacak belki ama , tahta açıldığında İbrahim Öztürk ve Sercan Yıldırım abilik yapsınlar diye takıma kazandırılamaz mı?

  11
  16
 6. Soluk bir ay dolanıyor
  Kentin üstünde her gece
  Her gece bilge bir gezgin
  Tavrıyla adımlıyor yolunu.
  Güz yanığı
  Bir durgun sessizlikle örtülü her şey
  Ve yırtılmış bir tül gibi
  Savrulup duruyor zaman
  Suların sesini dinle şimdi
  Ormanın fısıldayışlarını
  Yarılıyor dağların göğsü
  Bir aşkı dinlendirmek için
  Ve gözlerin uzak yamaçlarda
  Aranıp dururken bir şeyleri
  Sessiz ve sakin beklemekte
  Bekledikçe bileylenen yürek
  Belli ki dağların, denizlerin
  Ve göllerin üzerinden
  Sıyrılıp gelmektedir seher
  Belli ki yakındır
  Belli ki yakındır doğayı
  Ve hayatı sarsacak saat
  Belli ki tekrar dalgalanacak boğazda yeşil-beyaz bayrak.

  11
  4
 7. Helal olsun başkan lafta değil icraatle yürütüyorsun işi bu sene olmasada ilerleyen dönemlerde şampiyon kadrodan boşta olanlarıda kulübe kazandırırsak başarılarımız daim olur ve tam bir sistem takımına döneriz

  4
  4
 8. kimle ne şekilde anlaşıldı açıkça bilelim ? şimdi sen adama dersen seneye faiziyle öderiz vs. bunun hiçbir önemi kalmaz

  3
  6
 9. Başkan forma atkı tişört sweet kombine ne varsa çıkartmak lazım bir an evvel store ye el atılmalı para akışını hizlandiralim kulübe bağış magis olmaz kimse kimseyi kandırmasın acil taraftarın alış veriş yapacağı birşeyler olmalı bence

  3
  4
 10. Başkan isimleri açıklamalısın.bilelimki gardımızı alalım. Çünkü stadyumlar açılınca. Göreceğiz eğlenceleri sende keyifle izlersin.. Ama satılmışlar var ama onunda çaresi bulunacak.. Trübününün satılmışları Geçtiğimiz yıllarda her şeyi yalayıp yutanlar..recebin şakşakçı maaşlı satılmışları..sizi gidi sizi.. Unutmadık.. Göreceğiz… Bakalım..

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu