Bursaspor’da 4 anlaşma tamam!

Transfer tahtasının açılabilmesi için 44 kurum ve kişi ile anlaşma sağlaması gereken Bursaspor Kulübü'nün 4 kişi ve kurumla el anlaşmaya vardığı açıklandı.

Twitter hesabından açıklamada bulunan Bursaspor Kulübü 2. Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Emin Adanur “4 kişi/kurum ile anlaşma sağlandı. 4 gitti 40 kaldı.” ifadelerinin kullandı.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İstediğimiz bu,böyle şeffaf olun yeter ki. güzel transferlerin yanında kadrodaki kemik futbolcularıda tutmayı başarırsak bu seneden ümitliyim.

  125
  3
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Tamam. O kalan 40 dosya da önümüzdeki Ekim Kasım aylarına kadar aydınlığa kavuşur. Mecburen ara transferde tahtamız açılır. Ama ligin ilk yarısı bittiğinde Bursaspor bu kadrosuyla yine 10’uncu sıralarda olacağından, o saatten sonra tahta açmak ve lige çıkmak yine hayal olur.

  1. @C## yorumuna yanıt olarak

   Başkanım biz bu kadar çok güzel haberlere alışık değiliz
   Alıştıra alıştıra söyle.
   4 kişi yada kuruma teşekkür ederiz

   81
   2
 2. Emin başkan, son dönemlerde hiç olmadığı kadar bir destek var sana gerek camia gerekse taraftardan. Tek temennimiz verdiğin sözleri yerine getirip kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmen. BAŞARILAR…

  96
  1
 3. tahtanın açılabilmesi için şu şu şu yapılmalı deyip icraata geçiyor ne kadar başarılı olur bilemem ama en azından deniyor ve kafasındaki düşünceleri hayata geçirmeye çabalıyor. önceki başkan adayları seçim öncesi en büyük bursaspor deyip slogan atmaktan başka bir şey sunmadılar ve böyle boş demeçlerle başkan oldular. gerçekçi olmak lazım artık alanya gibi küçük kasaba takımları bile nasıl transfer yapılacağını nasıl alıp satacağını biliyor. yok kent dinamikleri, yok destekleyin birlik olalım, yok vizyon yok misyon, diye diye yokları oynadık her sene eriyip bittik. her transfer dönemi medine dilencisi gibi ağlaşan başkan bozuntuları çatır çatır maaş aldılar ama tek aklı başında gelir kaynağı üretmediler. ucuz popülist sloganlarla gazladıla cahil cühela takımını. çoğu kez de başarılı oldular en azından kendileri açısından. ali ay gibi adam iki kez seçildi dahası var mı? bırakalım nereli olursa olsun iş yapan gerçekten sevgisini yüreğini ortaya koyan aklı başında adamları destekleyelim. zararlı biz çıkarız yoksa.

  54
  1
 4. Çok güzel bir haber. İlk günden -4 olması İnsallah kısa zamanda bu işin üstesinden gelebilecekleri algısı oluşturuyor ve İnsallah öylede olur.

  21
 5. Haydi BÜYÜK BURSA, nın iş insanları … Bu adam 30 yaşında büyük yükün altına girdi helal olsun … ancak bu adama destek olmanız ve biz taraftar olarak olmamız gerek… lafta destek olmaz. canlıları görelim. ve yönetim yapsın bir kampanya en az 50 tl olmak üzere bağış kampanyası… iş insanlarıda en az50 bin tl olacak şekilde… Haydi BURSA .

 6. Güzel haberler devam ediyor değerli yöneticilerimiz , emeğinizden Allah razı olsun , Bu takımı sevdamız Bursaspor u düzlüğe çıkartırsanız bu şehir sizi bağrına basar , karşılığını hayat boyu maddi manevi görürsünüz. Sizlerden isteğimiz , Konbineleri ve storelerde yeni forma , ürünleri çıkartın , kampanya başlatılsın 10 milyon tl bile toplansa çok büyük yararı olur şu kritik zamanda , şu önümüzdeki iki ay çok önemli eğer transferi doğru yapamazsak , süperlige çıkamazsak seneye haziranda yine bu dosyaları yapılandırmak için , borçları ertelemek için uğraşır dururuz . Mutlaka tahta hemen açılıp takım ağustosa kadar hazır durumda olmalı.

 7. Bursasporumuz adına güzel günler yakında bence bursasporun simgesi olacak bir ürün gibi bişey çıkarın 30tl 40tl gibi bir meblağa koyun gerçek bursaspor sevdalıları ve bursaspor severler alsa çok güzel gelir elde edilir bursasporun bir youtube hesabı olsa oradan da güzel gelir gelebilir bunun için bursaspor seven tecrübeli youtuberlerdan yardım alınabilir.

 8. Cok guzel tebrik ederim.. seffaf olarak anlastigin kisi ve kurumların ismini paylaşırsan bizde o kisileri ve kurumları görmüş olalim. ona göre degerlendiririz..

  1. @BEVLER yorumuna yanıt olarak

   isim açıklarsa diğer alacaklılar bu kişilere ulaşıp nasıl anlaştınız diye sorup kendi elini zayıflatabilir bence o yüzden açıklamıyorlar tüm kurumlarla anlaşınca belki açıklarlar

 9. Seneler önce (şampiyon olduğumuz) sene bir öneri getirmiş ve oldukça iyi bir mesafe kat etmiştim. Bursa da üretim yapan Golf Dondurma ile yöneticileri buluşturup, yeşil beyaz şampiyon Bursaspor dondurması. Bundan tek kuruş menfaatim yoktu. Ancak bundan nemalanmak isteyenler olunca proje iptal olmuştu. Hâlâ içimde bir yaradır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu