Bursaspor’da 20 oyuncu…

Bursaspor Kulübü 2022-2023 sezonu kadrosunda yer alan oyuncularını Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Bursaspor‘un kadrosunda yer alan ve lisansı çıkan 20 kişilik oyuncu grubu şöyle;

Abdullah Tazgel

Berat Altındiş

Bilal Güney

Canberk Yurdakul

Deniz Aydın

Emir Kayacık

Enver Cenk Şahin

Eren Güler

Eren Tunalı

Ertuğrul kurtuluş

Furkan Emre Ünver

Hamza Baran Arıkan

Hasan Ayaroğlu

Hasan Sabri Karaca

Kerem Kök

Kubilay Sönmez

Ozan İsmail Koç

Ömer Turan Görgüç

Talha Yakın

Yiğit Fidan

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Kadro çok kısıtlı 20 Kişi ! Pozisyonlara 2’ci Futbolcu Tek Kalede Var Gibi Birkaç Sakatlık Olacaktırda Çok Zorlanacak Antrenör Sahaya Takım Çıkarmakta- Bu Sene Fazla Birşey Beklemek Rüya Gibi – Böyle Seneleri Boşa Harcamaktansa Amatör Süper Ligden Yeni Bir Kulüp İle Başlamak Daha İyi Çünkü 1.2-1.5 Milyar TL Borç İle Bu Kümede Bile Birşey Yapamayız – Asıl Sorun Eski Başkanlar ve Yönetimler Yöneticiler Borçlarını Hala Silmiyorlar Hala 500-600 Milyon TL’yi Bir Şekilde Alacaklarını Sanıyor Rüyalarındalar Bu Borçlar Bağış Olarak Hibe Edilmezse Makbuz Karşlığında Belki 4’cü Lige Düşecek Kulüp!

   8
   33
   1. @Kestane Filozofu yorumuna yanıt olarak

    hiç kimse borcunu silmez. çünkü burası Türkiye oldugunu ve üzerinden yıllar geçse de birgün gelip siyasilerin el atacağını, belediye kaynaklarını aktaracaklarını biliyorlar. kocaelispor a 2-3 yıldır belediye seçim geliyor diye el attı evet küme düştüler yine ama hiçkimseye borç bırakmadılar, hatta şimdilerde bile yok efendim 2001 yılında bi anlaşmamız vardı şu kadar borcu var kulubün diye çıkanlarla bile hemen anlaşıp paralarını ödüyorlar. Belediyenin iştiraklerini reklam vs adı altında paraları aktarıyorlar ve bunun olacağını bilenler 20yıl sonra bile faiziyle paralarını alıyorlar. Bursa daki olayda aynı olacak, sadece olan genç nesil biraz daha orta yaş olduğu vakit aynı eski seviyeleri görebilecekler.

    12
    1. @ali yorumuna yanıt olarak

     Her nedense 1.2 Milyar parayı uçuran Yöneticiler ve Yönetimler aynı Gaziantep, Ordu , Karabük, Eskişehirspor vs vs ama nedense son 10 Senedir ülke ileri gitsede her kötü şeyi mevcut yönetime yüklemek bir alışkanlık hale geldi karışık karma muhalefetlik yaptığı sananlardan! Arkadaş Bursaspor’un İçini Boşaltıp Borç Uçurumuna Yuvarlıyanlar Hala Bursa’da elini kolunu sallayıp yaşıyor iş yapıyor nedense ayda bir burada kıyıdan köşeden adları geçiyor nedense belki en fazla yardım yapan Belediye Devlet suçlanıyor ya yeni stadyumları kim yaptı senin yönetim başkanları 1 TL’mi ödedi? Özlüce kimin? Bildim Bileli Her Gelen Yönetim Özlüceyi Ele Geçirip Satmaya Kalktı Cepleri İçin! Ne Oldu Bursaspor Lisesi Üniversitesi vs Hepsi Yalancı Yönetim Hikayeleri Aynen BunTip İnsanlar Türkiye’yi yönetecekler diye bir sürü sülük peşlerine takıldı!

 1. Alt yapi oyunculari daha sonra da kadroya dahil edilebiliyo sanirim. O yuzden kadro bu kadar az olabilir. Basarilar cocuklar. Siz sahada savasin yeter. Tribundeki ayilari bize birakin.

  12
  29

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu