Bursaspor’a yeni sponsorluk anlaşması

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imza törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Talip Aynigül ile Mahir Elbir Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Elbir katıldı.

Törende konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Talip Aynigül “Bu sezon Tavuk ve tavuk ürünleri konusunda Gedik Piliç’le iş birliğinde bulunduk. Süper Lig‘e yürüyüş yolunda yanımızdalar, bu mutluluğu sezon sonu beraber yaşayacağımıza inanıyoruz. Önümüzdeki sene Süper lig için daha kapsamlı bir anlaşmaya imza atacağımızın sözünü aldık. 2020-2021 sezonu içerisinde tüm tavuk ve tavuk ürünleri ihtiyaçlarımız konusunda destek vererek yanımızda olan Sayın Mahir Elbir’e, Mahir Elbir Gıda’ya ve Gedik Piliç’e Bursaspor Kulübü adına teşekkürlerimizi iletiyorum.”

Mahir Elbir Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Elbir ise “Bursaspor şehrimizin en büyük markası. Bursaspor ile yapmış olduğumuz iş birliği için büyük mutluluk yaşıyoruz. Takımımıza güveniyoruz, sezon sonunda layık olduğumuz Süper Lige çıkacağımıza inancımız tamdır. Yapmış olduğumuz anlaşma Bursaspor ve Gedik Piliç adına bir başlangıç oldu, iş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum. Bursaspor Yönetim Kuruluna ve takımımıza başarılar diliyor, teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bursa iş adamları yeter in bizim çocuklar oynuyor haklı olduğunuz yerler var bizim çocuklar için söz sizin artık

 2. Bu nedir arkadaş bedavaya piliç yicez diye
  Anlaşma mı yapılır verirsin sponsorluk
  Bedeli 500 bin tl bizde gelen parayla
  Kendi pilicimizi kendimiz alırız

  7
  21
  1. @1616Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bırakın tavugu pilici takımlar çatır çatır transfer yapiyo adana demirspor bizi piliç çevirme yapıcak haberiniz olsun tahta bile açmayan yönetime sesleniyorum

 3. Hayatımda duyduğum en ilginç sponsorluk anlaşması! Bari, kahvaltıdaki yumurtaları da karşılayacaklar mı, o konu da vurgulansaydı! Koca Bursaspor’a sponsor olunacaksa, bunun bir ağırlığı olmalı. Kulübün geldiği nokta hakketen içler acısı. Yenilecek tavuk için bile sponsorluk anlaşması yapıp, basın lansmanı yapacak haldeyse bu kulüp, Antalya otellerinde ne işi var o zaman takımın, oturun oturduğunuz yerde öyleyse!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu