Bursaspor’a yeni sponsor!

Bursaspor Kulübü bir sponsorluk anlaşmasını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde imzaladı.

Sponsorluk toplantısına Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay ve FURPA Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alpaslan ile beraberindeki heyet katıldı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay imza öncesi yaptığı açıklamada ”Bursa‘nın köklü firmalarından FURPA‘ya teşekkür etmek istiyorum Bursaspor‘un yanında oldukları için, Bursaspor’a sahip çıktıkları için. Camiamız ne kadar büyükse Bursaspor‘a sahip çıkanlar sayesinde büyük.” ifadelerini kullandı.

FURPA Yönetim Kurulu başkanı Fuat Alpaslan ise ‘ Bizim için önemli olan takımımızın bulunduğu lig ve sıralama değil yeşil-beyaz renkler ve Bursaspor ismidir. Biz yıllardır bu kulübün ne kadar değerli olduğunu dile getirdik. Bugün de elimizden geldiğinde Bursaspor‘un yanında olduğumuzu göstermek için buradayız. Allah nasip ederse başkanımızın da içinde olduğu başka bir çalışmayla karşınızda olacağız. Bursaspor bu ülkenin en önemli markalarından biri. Bu markayı ayakta tutabilmek için nasıl herkesin elini taşın altına koyması gerekiyorsa biz de FURPA ailesi olarak elinizi taşın altına koyduk. bu desteklerimiz inşallah devam edecek. Biz şampiyon bir takımız, Dünya‘ya örnek olmuş bir taraftarımız var. Bir Bursaspor taraftarı olarak tüm Bursa iş insanlarını desteğe davet ediyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

10 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

 1. Bu yoklukta yaptığınız katkı çok değerli. Allah size fazlasıyla versin. Onur ve Furpa Bursa’ya il dışından gelip Bursa’yı sahiplendiniz, herkese örnek olsun.

 2. Teşekkürler Furpa👏👏
  2 ö emli perakende firması
  Sponsorumuz olduguna göre
  Marketlerinde Bursaspor köşesi yapılıp
  Orada ufak hediyelik eşyalar satılabilir
  Kulübe ekstra gelir kaynagı olur

 3. Zenginlere kopeklik edip ses cikarmayanlar burada da üç beş demeden kulübü ayakta tutmaya çalışanlara fındık kadar beyin ve haysiyetleriyle sözde küçümseyerek eleştiride bulunuyor.

  Azıcık delikanlı ve Bursasporlu olsaydınız, başkanı küçümsemek yerine onun gibi kulübü bu hale getirenlere hesap sormaya çalışırdınız. Ama sizin serefiniz cebinize koydukları para kadar. Zengine laf edecek karakter yok, burada kendi halinde adam çıkıp kulübü kapanmaktan kurtarmaya çalışırken ona ses ediyorsunuz.

 4. Hatçe Recep hemen dona sarılmış. Bravo. Eski boksörlerden olan Muşlu Fuat abim sahibi olduğu Furpa’nın reklamı için Hatçe’ye kaç para ödemiş? Kulüp açıklama yapmıyor mu?

  11
   1. @Soner75 yorumuna yanıt olarak

    Seyhanlar marketin akrabasıdır. Seyhanlar 1050 konutlara ilk büyük marketlerini açtıkları zaman orda duruyordu. Sonradan öğrendim ki Furpa’yı kurmuş. Allah daha çok versin.

  1. @Meraklı yorumuna yanıt olarak

   Her şeye kulp bulun olur mu böyle! Aynen devam. Size ne yapılsa yaranılmaz. Kulübü borca batıran insanlara tek kelime edilmedi bugüne kadar, bu borçtan çıkarmak için karınca kararınca uğraşanlara demediğini bırakmadınız. Madem öyle siz ortaya çıkın da elinizi taşın altına koyun.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu