Bursaspor’a yeni cezalar gelecek mi?

Günlerdir Bursaspor camiasında tedirginlikle beklediği 3 puan silme cezası TFF tarafından resmen açıklanırken, yeşil beyazlı camiada infiale yol açtı.

Oynadığı 14 maçta 3 galibiyet ve 4 beraberlikle 13 puan toplayan Bursaspor, Ulusal Lisans için gerekli şartları yerine getiremediği için 3 puandan olacak. Bursaspor, 2019-20 sezonunda Mesut Mestan döneminde de 3 puan silme cezası almıştı. Sahada zor şartlar altında kazanılan puanlardan 3’ünün Recep Günay yönetiminin basiretsizliğiyle masada kaybedilmesine tepki büyük oldu.

YENİ CEZALAR YOLDA MI?

Yeşil-beyazlı taraftarlar, “Sahada alın teri dökerek altın değerinde 3 puanı alan genç futbolcularımızın emeğine yazık olmadı mı? 3 puan gitti sizde gidin. Bursaspor’un yakasından düşün. Bu kulübü kapatmaya mı geldiniz?” diye tepki gösterdiler. Göreve gelmelerinin üzerinden 5 ay geçmesine rağmen Ulusal Kulüp Lisansı dahi almayı başaramayan yönetimin ocak ayında transfer tahtasını da açamayacağını öne süren taraftar biran önce olağanüstü kongre kararı alınmasını istiyor. En büyük endişe ise FIFA’daki dosyalardan gelecek muhtemel yeni transfer yasakları ve puan silme cezalarıyla Bursaspor’un 2.Lig’den de düşmesi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ben bu kafaları anlamıyorum.Herşeu kötü gidince tek bildiğimiz şey İSTİFA demek peki ya sonrası ? Bu kulubun bu cezaları alması ve bu hale gelmesi bu yönetimin suçu değil.Adam zaten ben emanetçiyim Düzgün bir yönetim gelsin bırakacağım diyor sadece bizi bu hale getirenlerden biri olan Ali Ay a bırakmam diyor.Eee İSTİFA var mı gelcek yönetim yok ama yine de İSTİFA 3 Kongre oldu kimse çıkmadı

  14
  30
  1. @CMC yorumuna yanıt olarak

   Recep başkan giderse, belediye almak zorunda kalacak, dert o. Çok akıllıca arkadan yönetiyorlar. Kabak Recep e patlayacak sonunda, tabi o da bu gömleği neden giydi bilinmez, yani bilinirde söylenmez !

  2. @CMC yorumuna yanıt olarak

   Kalantor görünümlü usta dolandırıcıları takımın başına gelmelerini destekleyen bu bilinç yoksunu taraftarların kelime lügat i bu kadar ya söverler ya istifa derler. Çözüm de çıt bir şey diyemezler lügat lari bu kadar

 2. Eğer bursaspor küme düşerse bu recep ve arkadaşları bursa yı terketmeleri yetmez ülkeyi terketmeleri lazım havada göremediğimiz toz kadar şerefli iseler derhâl istifa ederler yoksa işin sonu kötü

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu