Bursaspor’a veda etti!

Antalyaspor'a transfer olan Ataberk Dadakdeniz, Bursaspor'a teşekkür ederek "şimdi veda zamanı" ifadelerini kullandı.

Ataberk Dadakdeniz sosyal medya hesaplarından Bursaspor camiasına veda etti.

Dadakdeniz açıklamasında “Vakıfköy‘ün kapısından girdiğim gün dün gibi aklımda! Dile kolay 10 sene. Bu satırları Vakıfköy’den yetişmiş olmanın gururu ile yazıyorum. İlk kez genç Milli Takımlara Vakıfköy‘den seçildim, ilk profesyonel maçımı Bursaspor‘da oynadım. Bunlar kelimeler ile ifade edilemeyecek kadar özel duygular, Bu süre zarfında bana gösterilen emeğe ve sevgiye minnettarım. Gelişimimde bana çok şey kattınız. Kulübüme, tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, Vakıfköy ve Özlüce‘deki kulüp çalışanlarına ve taraftarlarımıza teşekkür ederim.

Şimdi veda zamanı, Bursaspor‘a yeni sezonda başarılar dilerim.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Yolun açık olsun,kapıları sert kapatmamak gerekir bir daha bu kapıları açmamız gerekebilir.Mutlu ayrılıyorsunuz,BASARILAR.

   37
   9
 1. Küme düştüğümüzden beri kaçıp giden ve kulübü zor duruma düşüren kimseye hakkım helal değildir benim.

  74
  5
 2. Bu adam neyin kafasını yaşıyor. Neyin vedasi !!! O bahsettiğin alt yapıdaki sana verilen emeklerin karşılığını 1 sene kalede durarak mi verdin.
  Duyanda Avrupaya transfer oldu zanneder. Gide gi de zoraki antalya ya gitti !
  Muhteşem vizyon… Tebrikler .

  68
  12
   1. @lacivertbeyaz yorumuna yanıt olarak

    Az bilgi sahibi olda,zamanında ne yaptığını bı araştır abim boş beleş yorum yapmayın burda.Az okuyun okuyun valla bişey kaybetmezsiniz.

    12
 3. maalesef ben pek senin için başarı dilemeyeceğim çokta başarılı olacağını sanmıyorum. Ali Akman için aynı şekilde başarı dilemiyorum fakat o başarılı olur yetenekli sende pek ışık yok. Ali’nin imkanı olsa Almanya milli takımına geçer Türkiye Milli takımını dakikada satar karakter bozuk

  58
  5
 4. Bursaspor’a yamuk yapanlar ve zor gunlerde sirt cevirenlerin tahtasina yazildin. Sana sadece hayirlisi ne ise o olsun demekten baska birsey gelmiyor icimden. Saygin kalabilmek herkese nasip olmuyor.

  23
  2
 5. inşallah artık haberleri yapılmaz. Tek sevindiğim nokta bu. karakterli futbolcu olsaydı takımda kalır o zor süreçte yanımızda olurdu. Bundan sonra yolu düşmez inşallah

  15
  1
  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   İyi intibalar ile ayrılmıyorsun. Yaşadım dediğin şeylerin sen de hiçbir değeri yokmuş. İnsan da vefa denilen bir şey var. Sen de ve bazı insanlarda bu yok sanırım.

   7
   1
 6. Burada yetiştin, Milli Takıma buradan gittin, özel duyguları burada yaşadın. Bunları hatırlaman çok güzel. Kurduğun bu cümlelerin altına, bu kulübe nankörlük ettim. Sözleşme yenilemeden gidiyorum deseydin. Yine de yolun açık olsun. Şansın bol olsun.

  8
  2
 7. İyi intibalar ile ayrılmıyorsun. Bursaspor ile yaşadığını söylediğim şeylerin senin için hiçbir değeri yokmuş demekki. İnsanlık da da vefa denilen bir şey var. Sen de ve bazılarında yokmuş demekki.

  7
  1
 8. Arkadaşlar olaya profesyonel bakalım
  Lütfen herkes bi Nejat biyediç, Sedat-3
  Batalla olamaz ki bunlar genç cahil
  Çocuklar illa da gidecem diyorsa
  Zorla tutamayiz her gidenin de
  Yeri dolar elbet önemli olan
  Giderken kulübe para kazandirmasi
  Başarili olursa da gittigi camiada
  Bursaspor markasi ile anilacak
  Sonraki satışından da %50 kazandiracak
  Bence yolu açik olsun
  Başka Bursaspor yok

  6
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu