Bursaspor’a Uludağ İçecek desteği

Bursaspor Kulübü, ‘Diriliş’ kampanyasına destek veren Uludağ İçecek’e teşekkür etti.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Diriliş” kampanyamıza desteklerinden dolayı sayın Ömer Kızıl’a ve Uludağ İçecek Türk A.Ş Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadeleri yer aldı.

Uludağ İçecek’in, yeşil-beyazlı kulübe geçmiş dönemde verilen içeceklerden doğan 300 bin TL’lik alacağını sildiği ve bunun dışında 500 bin TL nakdi yardımda bulunduğu öğrenildi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takım zirvedeyken desteğini Çek.
  Kolsuz, kanatsız bırak.
  Herkesin hevesi kursağında kalsın.
  Sonra da üç kuruş yardım yapıp hava yap.
  Takımı siz yüzüstü bırakıp bu hale getirdiniz.

  27
  56
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Basketbol takımına sponsor olan firmayı ne kadar zarara uğrattı bu taraftar. Yeridir. İsterse hiç vermez. Tek maçta 180k ceza kestiler.

   20
   3
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Böyle boş haberleri yapacağınıza bir forma alıp iç işleri bakana gidin ziyaret edin forma verin adam bir sürü çeteyi çökerti tarumar etti Bursaspor için rica edin bütün Recep’in açtığı dava dosyalarını verin tüm detaylarıyla Bursaspor’u bu duruma düşürenleri araştırmasını rica edin ama yapabilecekmisiniz tabiki yapmazsınız orada milyarlarca TL konu iken siz davaları avukatlardan geri aldınız ve kulübü dibe çaktınız ama 10 bin dolarlık küçük detayları haber yaptınız

   21
   3
  3. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Senin gibi insanlar yüzünden takımı yüzüstü bıraktılar. 3 kuruş 5 kuruş hesabı yapıp beğenmemeler her maç küfürden ceza yedirmeler adamlar mecbur mu milyonlar dökmeye Eurocupda final oynadık ertesi sezon yediğimiz cezalara bak basketboldan geliri yok takımın hepsi cezaya gitmiş. İnsanlar mecbur mu yardım etmeye

   26
   4
   1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

    Ya bu taraftarları anlamak imkansız. Kardeşim kulüp başkanlarını tehdit ediyorsunuz, futbolcu satıyorlar karşı geliyorsunuz, stadda daha maç başlamadan Hakemler sahaya çıkarken ıslıklarsınız. Futbolcu isimlerinden önce duyuruyu ıslıklarsınız. Maça başlarken yemyeşilincileranananan… Küfür başlar bitene kadar devam edersiniz. Bu kulübü taraftar düşürdü bu hale nokta

   2. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim boşuna beynini ve parmaklarını yorma bu kötü kalpli, kötü düşünceli insanlar için. Empati yapmayı bilmeyen, o seviyeleri görmemiş, yaşamamış, cahil, vizyonsuz heifler anca bu kadar yorum yapabiliyor işte.Uludağfirması tam 40 yıldır daima Bursaspor’a reklam verdi, para veri, formaya yazdı, göte tazdı, başa yzdı, saha içine yazdı,kat oto parkına yazdı, sanki reklama ihtiyacı varmış gibi daima Bursaspor’a yardım etti. Basket takımına sanıyorum 3-4 sene ana sponsor oldu ve her yıl en az 10 milyon dolar, (bugünün parsıyla 350 trilyon lira) harcadı, takım kurdu, Euro Cup’ta takıma final oynattı. Daha naapsın amk? Matbaa olsa o kadar para basamazsın. Muhammed efendi kalkmış bu adamlara 3 kuruş ödediniz falan diyor. Ama işte başta da dedim ya, bu salağın bu paralardan, o seviyelerden falan haberi yok. Milyon dolarları çakıl taşı falan sanıyor, gelmiş buralarda yazıyor. Kendisine, hadi bana bi çay ısmarla desen 40 takla atar amk. Yalan mı?

    1. @Yalan mı? yorumuna yanıt olarak

     YALANMI RUMUZLU KARDES BASKETBOLA SPONSOR OLDUDA O KADAR PARA VERMEDI. BASKETBOL TANIDIK BI YONETICI VAR. TABIKI DESTEGI OLDU AMA TOPLAM TAKIMIN YILLIK BUTCESI 2.5 MILYON EURO IDI. AZ COK ULUDAGIN BUTCESI 1..5 MILYONA YAKINDIR. AMA DEDIGIN GIBI HER YIL 10 MILYON DOLARLAR FALAN YOK. ZATEN OLSA BIZI EUROLIGE ALIRLARDI. EUROLIG EN AZ 8 MILYON EURO BUTCE ISTIYOR CUNKU .HATTA NEDEN DESTEGINI CEKTIGINI BILE NET BILIYORUZ. BIZIM BASKANIN HATASI..

  4. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Maaledef burası başarısız takımın kızgın taraftarının öfke kusma kanalı olmuş…
   Bu durum kötü duygular uyandırıyor…
   Adam ne yapsın?
   Yardım etse suç, etmese suç…
   Yapılan yarımı eleştirmek çok ayıp, hele ki sen bizzat daha iyisini yapmıyorsan.
   Teşekkürler Kızıl ailesi…

   29
   2
 2. Tamam iyi de Fotoğrafda Sevimli!!! İnsan Mesut Mestan ne alaka. Hani şu kulübümüzden Altın alacağı olduğunu iddia eden arkadaş!!!

  11
 3. Sayın Kızıl biz taraftar olarak
  Forma sırtımızda ki Uludağ içecek
  Yazisina alişmiştik bu konuda ki
  Reklam sponaorluğunu çekmenizi
  Doğru bulmuyorum, zira kasımpasa
  Sponsorlugu devam ederken
  Bursaspordan uzaklaşmaniz markaniza
  Zarar vermektedir, bilginize

  10
  5
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Uludağ içecek global marka olmuş Bursaspor’dan uzaklaşınca mı marka zarar görecek siz bu adamları stadyumun etrafında bakkal mı işletiyor zannediyorsunuz?

   4
   1
   1. @bth yorumuna yanıt olarak

    Hayır arkadaşım ben kimin ne oldugunu gayet iyi biliyorum, bu sebeple 3.5 milyon nüfuslu, Bursa şehrinin markası Bursa da tepki görmek istemiyorsa alt tarafı 1 milyon tl ödeyip 1 yıllık sponsor olacak bu kadar basit

 4. Rakamlar gerçek mi 300bintl 500 bintl yazıyor…koskoca Bursa firması Uludağ gerçekten yazık birde fotoğraf çektirmişler…

  6
  19

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu