Bursaspor’a Uludağ Elektrik desteği

Faaliyet gösterdiği bölgede sosyal projeleriyle değer yaratan Uludağ Elektrik, şehrin sembollerini de desteklemeye devam ediyor.

Bursaspor ile sponsorluk anlaşması imzalayan şirket, Bursa’ya ve spora verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. Uludağ Elektrik yöneticileri ve Bursaspor yöneticileri bir araya gelerek, sezon boyunca birtakım iş birliklerini öngören sponsorluk sözleşmesine resmiyet kazandırdılar.

Hem Uludağ Elektrik’in sponsorluk desteğiyle hem de takımı daha iyi yerlere getirmek için maddi ve manevi tüm güçlükleri göğüsleyen kulübün yeni yönetimiyle beraber Bursaspor’un elektrik borcu da bitmiş oldu.

Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, şirket yöneticileri ve Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bir araya geldi.

Yapılan görüşmede Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Bursa’ya hizmet veren bir marka olarak, Bursaspor’un, şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu biliyoruz. Yapmış olduğumuz sponsorluk çalışması kapsamında da hizmet bölgemizde yer alan Bursa’mızın bir değerini desteklemiş olduk. Şehrimizin takımının tüm enerjimizle her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un zorlu süreçlerinde her zaman destek veren, çözümcül yaklaşım sergileyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ve bu süreçte sürekli iletişim halinde olduğumuz Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz’a da teşekkür ediyorum. Sponsorluk çalışmasının tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz ise, “Birlik ve beraberliğe her zamankinden çok ihtiyacımız olan bir zamandayız. Mali açıdan elimiz kolumuz bağlanıyor. Bu sıkıntıdan çıkmanın tek yolu birlik ve beraberlik. Biz borç sorununu kökünden çözmek istiyoruz. Yönetime geldiğimizden bugüne yaklaşık 6 milyonluk elektrik borcumuzu ödedik. Birçok dalda farklı farklı borç kalemleri ile uğraşırken borçlarımızın bir kısmının bitmesinde bu destek çok önemli bir katkı sağlamış oldu. Zorlu süreçlerimizde her zaman destek veren ve tüm iletişim kanallarını açık tutarak yapıcı yaklaşan Uludağ Elektrik’e teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Uludağ Elektrik, faaliyet alanında yer alan Bursa’da 1,5 milyonu aşkın kişiye hizmet veriyor. Şirket hizmet bölgesindeki dört şehirde de sosyal çalışmalar ve şehir sembollerine yaptığı yatırımla şehir ekonomisini destekliyor.

21 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

 1. Cok bilmişler yönetimde sallamaya devam edin. Adamlar elinden geldiğince kulübe katkı koyuyorlar. Yönetime laf edeceğinize Bursa’ya destek olmayanlara bir çift lafınız olsun.
  Ayrıca tahta ara transferde açılacak bundan eminim

  75
  32
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Bilemiyorum açıkcası bursasporu bitirmek demek kendilerini bitirmeleri demektir.Bursa belediyespor 2020 yılında kapanmış şuanda aldığımız kulüp amatör kümede yavaş yavaş 1.lig çıkartmaya çalışacaklar ve yeşil bursa gibi gençleri orada oynatacaklar normalde yeşil bursayı faaliyete geçireceklerdi ama aşırı küme düşmüş ve kulübü mahvetmiş ali ay aynı diğer kapatılan takımlarımız gibi yüzme , voleybol , güreş vs basket takımımızıda kapatacaktı ama sezer sezgin izin vermedi bursaspordan para alınmıycak kendi sponsorlarıyla devam edeceğini söylemişti sezer sezgin şimdi basketbol takımımızı görüyoruz belki diğer dallardada aynısı olabilirdi ama ali ay bitirdi o yüzden yeni takım satın alındı çünkü ileriye dönük sıkıntılar olucak normalde hedef karacabey 1.lig çıksaydı bursaspor birleşicekti 5 takım nasıl birleştiyse bunu planlıyorlardı ama karacabey çıkamadı o yüzden plan tutmadı şimdi başka çareler düşünülüyor bakıcaz göreceğiz sene sonu bursaspor bitecek mi yoksa yeniden doğacak mı

   2
   3
  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Senin hayranı olduğun
   siyasi kafa
   Hayri Yazıcı ve
   TIMUR Noyanin
   önünü kesti. Sectirdigi
   kisilerlede kulubun
   içini boşalttı. 2 defa
   küme düşürdüler
   bu ligde bile
   kalmamız çok zor.
   Hala gerçekleri
   göremiyorsunuz.
   Siz BURSASPORLU
   değil belediyenin
   a ka pe nin
   corbacisiniz.

   19
   8
   1. @Efkarli yorumuna yanıt olarak

    Hayri YAZICI Dediğin Adamı Biz Çok Bilmiş Taraftarlar Olarak Kendimiz Seçmedik Engel Olduk Fenerbahçeli Olduğunu Söyleyerek Diğeri Reklamını Yapıp Gitti Alışmışsınız Çorbada Çorba Başkasına Çorbacı Derken Bide Sen Kendine Bak Bakalım Sen Kimin Çorbacıcısın Acaba Başkasına Yakıştırdığına Göre Kendinede Yakıştırdığın Çorbanı Karşılayan Birisi Vardır Heralde …
    Başkanlık Yürek İster Tıpkı Rahmetli Başkan İbrahim YAZICI Gibi…
    Öyle Ben Başkan Olucam Deyip Adını Reklam Edip Ondan Sonra Yok Ben Baskı Altındayım Yok Yapamıcam Edemicem Diye Kaçıp Giden Bi Daha Da Ortalıkta Görünmeyen Timur NOYAN lar Gibi Korkakları Gelip Burda Savunma…

    4
    2
  3. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Çok çok bilmiş,merak etme o elektrik parasini senden,benden çıkartirlar,eger birisi sana kiyak yaparsa,mutlaka senden bişet istedigi içindir..

   21
   21
  4. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Sen zannediyormusun ki Bursaspor icin salliyorlar kendi parti menfaatleri icin salliyorlar. Neredesin ey nilufer belediyesi bozbey diyen hic duydunmu veya katki bersiklerini duydunmu

   21
   28
 2. Bursasporu batıranlar belli şimdide birbirlerini öne çıkarmaya çalışıyorlar bu elektirik kurumları nasıl özelleşti sağır sultan bile biliyor acaba bursasporu başkaları yönetseydi bu yardımı yapacaklarmıydı yoksa ilk günü hemen sabah saatlerinde elektirikleri keseceklermiydi ayrıca hala birileri nilüfer belediye başkanı bozbey sanıyor turgay edem dir halkın parasının bir kuruşunu bile ziyan etmeden halka hizmet olarak döner chp li falan değilim ama siyahla beyazıda ayırmasını iyi bilirim

  9
  5
  1. @vefasız yorumuna yanıt olarak

   Turgay Erdem’in devletin arazisine kaçak ev yapıp yoluna özel asfalt attırarak gösteriyor zaten halkın parasını nelere gittiğini. Yani şu sitede siyasi yorum yapılmasın istiyorum ama böyle üç kağıtlarla sinsi sinsi yalanlarınıza başkalarında inandırmaya çalışmanıza dayanamayıp cevap vermek zorunda bıraktırıyorsunuz. Neyse Bursaspor uğrunda siyaseti bırakıp birlikte olma zamanı!

   3
   1
 3. Bbb stadyumu he !.. ulan isim hakkını satıp gelir elde edemeyen belediyeden tahtayı kaldırmasını istiyor taraftar; bunlar daha kasaya gerçek parayı getirecek projelerin önünü tıkıyorlar ah ulan ah

  5
  1
 4. Bursa Buyuksehir Belediye stadiymiş peh .
  Yapilan hizmet halka armağan amaçli olmalidir.Kendi reklamina alet etmek icin değil.Şehrin kendisini mahvettiler.Futbol takimini nasil yoneteceklerdi ki

  5
  2
 5. ulan Uludağ Elektrik, 1.5 milyon kişiye hizmet veriyor da bu kişiler adına kelle başı 50 lira koyamıyor mu 75 milyon tl ?

  not: ilk yorumu silin, matematik hatası olmuş

  2
  1
 6. ulan Uludağ Elektrik, 1.5 milyon kişiye hizmet veriyor da bu kişiler adına 50 lira koyamıyor mu 7.5 milyon tl ?

  1
  1
 7. Ne Müşkül Fesat insanlar var Aramızda
  Malesef yardım yapanda yapmayanada
  Eleştirmekten Geri Kalmıyor bu bizde Hastalık
  Haline gelmiş
  Diyelim gelecek maçta Elektrikler kesik
  Ne olacak buyurun cevap verin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu