Bursaspor’a TFF’den kötü haber!

Akhisarspor maçında çift sarı karttan kırmızı gören ve 3 maç ceza alan Mustafa Er için Bursaspor'un yaptığı itiraz reddedildi.

Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Bursa Spor Kulübü’nün antrenörü Mustafa Er ile ilgili PFDK’nın 04.03.2021 tarihli E.2020-2021/764 – K.2020-2021/946 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde;

– Bursa Spor Kulübü’nün antrenörü Mustafa Er’in ihraç kararına rağmen yeşil zemine girmesinden dolayı tedbire uymama eylemi nedeniyle FDT’nin 50/1-c maddesi uyarınca çift sarı kart görmesi nedeniyle yer almaması gereken müsabaka dışında ve FDT’nin13.maddesinin uygulanması suretiyle

2 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 10.000,00TL para cezası ile cezalandırılmasında, sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile,

– Erteleme talebinin reddine, oybirliği ile, karar verilmiştir.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

    pfdk bunlar kimler orada varsa hepsi allahtan korkmuyorlar başımızda cenabet ler çok 3 maçnedir ya öizgiyi geçmiş vay vay millet sahaya giriyor bursada seçim olacak duyanlara görenlere particilik böyle bir şey ?????

  1. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   TFF herhalde duydu 50,000 TL Prim Verdi Bir Kaç Kişi Hemen 10,000 TL’yi Kaptılar! – Ya Zaten Elemere Kalmamız Pamuk İpliğine Bağlı Tuzlaspor ve Altay 6-7 Sırada ve 7 Puan Önümüzdeler ve Bu Hafta Bir Birlerini Oynuyorlar – Boluspor Zor Deplasman Pazartesi Kamat Bırakmış Olabilir!

   6
   1
  2. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   Külübü şu an yönetimden ve siyasilerden daha çok savunan, hakkını arayan,savaşan gözle görülür tek gerçeği olan hocamızı sindirip yok etme çabaları.Asla başaramazsınız.Çünkü dürüst,kalbi temiz insanları kimse yıkamaz.Hesabın üstünde hesap vardır.

   8
   1
   1. @Yunus yorumuna yanıt olarak

    53 yaşındayım aynı tas aynı hamam değişen bir şey yok asmada olmaz kulüp kurulduğundan beri halkımız yine yeniyor tüm bursa baş kaldırmadıkça bu ıs düzelmez….

 1. Şu dönen şerefsizliğin haddi hesabı yoktur Bir kurum daha ne kadar fazla şerefsizlik yapabilir zamanla görücez çünkü bu takım onların canını yakmaya devam edicektir.

  22
 2. GS oyuncu kırmızı kart gördü son maçta en az üç maç ceza alacakken bir Mac verdiler. GS de konuşmayan yönetici kalmadı. Bizim yönetimde çıt yok. Mustafa hocaya sahip çıkamadılar. 47 senedir BURSA Sporun maçlarını seyrediyorum bukadar sesi soluğu çıkmayan yönetim görmedim.

 3. Tahkimi, tffsi, mhksı bizim lehimize bir karar verseydi kendimizden şüphe ederiz zaten. Biz şerefimizle yaşarız bunlar nasıl yaşarsa yaşasın bizi ilgilendirmez.

 4. Başkanı olmayan kulübün can damarı olarak kulübü sırtlamış hocasını da yok etmeye çalışıyorlar.
  Tezgâh üstüne tezgâh.
  Koskoca Bursa’daki takımı sahiplenecek bir kişi de mi yok?
  Yazıklar olsun.

 5. Ulan hakemler federasyon bütün klüpler farketmez topunuz gelin alayınıza gider hepinizi üst üste koyup araya karbon kağıdıda koymıcaz BURSASPOR OLEEEEYYY!

 6. Nihat sen bizi bırak fenerine bak yoksa bizimle uğraşırken Fenev i şampuan yapamıyacaksın feneve konsantre ol !

 7. Ne yaptı bu hoca silahı çekip adam mı vurdu? Böyle ceza mı olur? Biraz kafayı kaldıralım diyoruz takım covid belasına tutuluyor, ha o geçti kadroyu yine toparladık diyoruz hoca ceza yiyiyor. Sözün bittiği noktadayız.

 8. Serkan Kanat:Başkanım 3 penaltimizi vermedi hakem.Hocamiza bedava kırmızı kart verdi.3 maç çok fazla başkanim.
  Nahit Bozdemir:Çok konuşma indiririm şalteri.
  Serkan Kanat:Deeermisimmmm.

 9. Tüm takımlar TFF,MHK,PFDK ve tetikçi,ajan provakatör hakemlerden şikayetçi.Dün ANKARA-MENEMEN maçı sonrası iki takımında teknik adamalrı şikayetçi.Geçen gün süper ligde de benzer şikayetler vardı.Kısaca şikayetçi olmayan kulüp,hoca,oyuncu varmı ben sanmıyorum.

  Acilen TFF,MHK,PFDK lağvedilmeli,hakemlerin ve bu kurulların yerine yurtdışından ücretli futbol adamı getirtmeliyiz.YOKSA TARAFTARLARI BİRBİRİNE DÜŞMAN EDEN BU SAYDKLARIMIN YÜZÜNDEN YARIN İÇ SAVAŞDA ÇIKARSA ŞAŞIRMAYALIM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu