Bursaspor’a TFF’den ihtar!

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden PFDK kararlarını duyurdu.

Yapılan açıklamada Bursaspor Kulübü‘ne ihtar verildiği duyuruldu.

TFF‘nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

Bursaspor Kulübü‘nün, 02.09.2023 tarihinde oynanan Karacabey Belediyespor A.Ş.-Bursaspor TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

Karacabey Belediyespor A.Ş.’nin, 02.09.2023 tarihinde oynanan Karacabey Belediyespor A.Ş.-Bursaspor TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ayıp be kardeşim
  Düşün artık şu kulübün
  Yakasından yetmedi mi
  Bu kulübe verdiginiz zararlar
  Ya adam gibi destek vermeye gelin
  Ya da evinizde mahallenizde
  İzleyin şu takımı

 2. kulüp şu sırtında ki ”taraftar kamburundan!” bir kurtulsa..!
  arkasında bir de medyasından!..
  işte o zaman hepimiz (gerçek ve bilinçli Bursasporlular) için KARA GÖRÜNDÜ demektir…
  aksi halde yandı gülüm keten helva…
  ACI AMA GERÇEK…

  7
  1
 3. Şimdilik ihtarla kurtulmuşuz. Şimdilik diyorum, bazı taraftarlar maçları futbol izlemek değil de başkan ve yönetimi istifaya ve kötü propagandaya davet fırsatı olarak görüyor. Şüphesiz, bu hafta da öyle olacak. Takım galip gelse dahi bu tür bagirimalar devam edecek. Sonra da kendilerini Bursaspor un gerçek sahibi ve görevlerini en iyi yapmış edasıyla evlerine dönecekler. Onların derdi, takımın başarısı, hocanın kim olduğu önemli değil. Dertleri başkan ve yönetimin hala görevde olması. Sindiremediler yani. Marketlerde Uludağ maden suyu satılmakta alıp içmelerini, tavsiye ederim. Sindirim için faydalı olur. Geçen hafta almadığımız ceza, bu hafta gelir. İnşallah yanılırım.

  1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

   Birbirine küfür yok. İki kulübün taraftarları birlik olup, Recep Günay’ı istifaya davet etme var. PFDK hep sapla samanı karıştırıyor. Bunun bir adım sonrası para cezası. Taraftar kime küfretmiş? Başkana. Peki para cezasını kim ödeyecek? Kulüp başkanı olarak Recep Günay.. Küfredilen Günay, cezayı ödeyen Günay olacak. Böyle saçma şey mi olur?

   2
   2
 4. yorum yapan gerizekalılara söylüyorum. karacabey ile bursaspor arasında küfürleşme olmadı. bursaspor taraftarı kendi başkanlarına küfür ettiği için bu ihtarı aldı. bilip bilmeden konuşan dangalaklar.
  OKADARRRR

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu