Bursaspor’a telif şoku!

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından Kocaelispor maçının ardından paylaşılan içeriklerin telif hakkı nedeniyle kaldırıldığını duyurdu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tff si mhk si yayıncı kuruluşu. Hepiniz top tan geliyorsunuz. Ama nafile . Sizlere rağmen hak ettiğimiz yere geleceğiz. Bunu böyle bilesiniz. Biz haram ı haram biliriz. Helal ıda helal biliriz. Sizler gibi aşağılık değiliz. Gün gelecek bizler kazanacağız.

  44
  5
 2. Arkadaşlar üzerimize oynayanlar ortada, bir daha ki maçta stadı fulleyip dosta düşmana gücümüzü gisterelim

  17
  4
 3. her ne olursa olsun cezada alsak hakkımızı arıyalım biz taraftar olarak yönetim olarak bursa dinemiklerinin bize faydası yok olmuycakta.bundan sonra kimse secimlerde boynuna atkı atıp halka konusma yapmasın ıstemiyoruz bu kim olursa olsun.fedarasyon cıgrından çıktı..şampiyon olduk her halde bazı kişliler ………………..da acı cıkmadı çünkü kovanlarına çomak soktuk bak anadolu takımları bizden sonra güclendi öncü kim bursasporum.daha neler yazarımda biz taraftarlar terbiyeliyiz serefliyiz biz torpil istemiyoruz adaletli yönetim istiyoruz fedarasyondan.birde mustafa çagları derhal ordan alın hiç bir işe yaramıyor.ben orda olsam türkiyeyi ayaga kaldırım ama yapamazlar k……………..birbirine baglı hepsi iş adamı.KINIYORUM. HARAM ZIKKIM OLSUN DİYORUM.

  7
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu