Bursaspor’a taraftarsız oynama şoku!

Bu akşam oynayacağımız Bursaspor Durmazlar - Bahçeşehir karşılaşması seyircisiz oynanacak!  

İlk maçta tribünlerden yapılan “Bursalı köpekler İstanbul’u destekler!” tezahüratı nedeniyle play-off ikinci maçında seyircisiz oynama cezası verildi.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maçı izlerken televizyonda; duyduğum an o tezahüratı, salondakilere küfrettim. Kimse kusura bakmasın, geçen sene ergen gerisi sefil bir beyin yüzünden bu takım seyircisiz oynatılıp lige çıkamadı. Küfür, bela okuma sahaya bişeyler atma ne ararsan var büyük tribünümüzde. Kandil günü maç mı olur, iftar saati organizasyon mu olur diye zırlayan bu sahte ümmet özentileri yıllardır küfürden aldırdıkları cezalara bakarsa inanç temeli olan”kul hakkı”nı binlerce kez gasp etti. Ceza kurullarına bela okuyacağınıza buna sebep olanlara bela okuyun, yada kendinize bela okuyamıyorsanız kendinize çeki düzen verin.

  72
  12
  1. @curva yorumuna yanıt olarak

   Kardeş dediklerine sonuna kadar katılıyorum fakat birşey eklemek istiyorum köpekler demek küfür değil ki neyin cezası bu? Resmen doğruyorlar Bursaspor’umuzu ama bizde bunu maalesef destekliyoruz küfür ederek yabancı madde atarak zaten adamlar sebep arıyorlarken neden daha dikkatli olunmaz ki anlamak mümkün değil…

   1
   1
   1. @Bursa16 yorumuna yanıt olarak

    “Bursalı köpekler İstanbul’u destekler” diye zaten benim ebem bilmem nereden bağırdı. Daha ne diye bağırdğını bilmeden ağız açıyorsunuz. Zaten yukarıda haberde ceza sebebi cümle yazılmış ama; yine de teşekkür ederim bana gelseydin görürdün demekle tribünde beyin kapasitemizin ne kadar içler acısı olduğunu tekrardan ispatladığın için.

    10
    6
    1. @curva yorumuna yanıt olarak

     Köpek ne zaman küfür oldu kardeş senin beyin zekandanda bahsederdimde olmayan birşeyden bahsedemem kolejlisin herhalde yürü kolejine

    2. @curva yorumuna yanıt olarak

     Kardeş bak yayınlandı gözlemci raporu gir bak bir komikliğini gör bir dahada televizyondan buraya gelip konuşma

     1. @Bursa16 yorumuna yanıt olarak

      adamlar o komikliler için pusuda beklerken sizin o tongaya düşmeniz daha bi komik. Son 20 senem cezalar dışında stadtaki tüm maçlara İstanbul’dan gelmekle geçti. Yaşım 45. Hepinize saygılar sunuyorum sevgili büyüklerim.

    3. @curva yorumuna yanıt olarak

     curva sana içimden bişey demek gelmiyor ..zavallısın ..bilgiçlik taslayıp taraftara içindeki kini kusmanı ayıplıyorum…zavallısın..bak bugün 16 mayıs senin gibilerine vurulan şamarın yıldönümü..bursaspor şampiyon olarak senin gibi zavallılara kapak yaptı..acın ondan değilmi..

     1
     2
     1. @hulk yorumuna yanıt olarak

      Son 20 senem cezalar dışında stadtaki tüm maçlara İstanbul’dan gelmekle geçti. Tanıyan tanır. Yaşım 45. Hepinize saygılar sunuyorum sevgili büyüklerim. Böyle devam edin.

      1. @curva yorumuna yanıt olarak

       Son 20 senen tribünde geçtiyse bizim için İstanbul’a koy demenin ceza getirmeyeceğini her maç her yerde söylendiğini biliyorsundur herhalde o yüzden taraftarı kötüleyeceğine bize yapılan haksızlıkları dile getirmen daha hoş olurdu doğrusu saygılar

 2. 24 HAZİRAN GELECEK
  AKŞAMI ENTRİKALAR-ALAVERE-DALAVERELER
  YANDAŞA PEŞKEŞLER SON BULACAK İNŞAALLAH.

  32
  8
 3. Yönetim sen de basketbol federasyonunu çatısını başına yıkmazsan adam değilsin.Utanmadan aday falan da olma

  19
  5
 4. Adamlar pusuda bekyordu koca tribünde 1 tane adam bu tezahürat engel olamadı. Gelişmemiz.medenilesmemiz gerek.her anlamda ağız dolusu küfürlerle baketbol seyircisi olunmaz
  Biraz kitap okumak az alkol almak lazım.ama nerde soktu
  Çaktık mi geçirdik mi ya seve seve ya …biraz zeka kokan hareketler yapılmalı artik 2018 yilndayiz

  9
  3
 5. Futbolda başaramadılar, basketbol’da yıkmaya çalışıyorsunuz ama başaramayacaksınız bizi asla yıkamazsınız bu taraftar her zaman armanın peşinde ayıramazsınız.

  6
  5
 6. Dedas’ın ”Maçtan önce verdiğim röportajda bazı aksaklıklar olduğunu söylemiştim ama her şeyin düzeltildiğini gördüm.” dediği buymuş meğerse.

  5
  5

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu