Bursaspor’a taraftar müjdesi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, TFF Genel Kurul Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

TFF Başkanı Nihat Özdemir “Stadyumlarda tribünlerin %50’sini, locaların tam kapasitesini seyirciye açacağız” derken “Taraftarlarımız artık statta maç izleyebilecekler. Stadyum kapasitelerinin yüzde ellisi, locaların yüzde yüzü olmak üzere taraftarlarımız bu sezon maç izleyebilecekler. Salgının seyrine göre futbol ailemiz için her türlü kolaylığı sağlayacağız. İnşallah tüm vatandaşlarımızın aşılarını olmalarıyla birlikte yüzde yüz seyirci alındığı günlere yeniden kavuşacağız.” diye konuştu.

60 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @murathour yorumuna yanıt olarak

   Şimdi doldurabilirsek stadyum işe yarayacak.Eski staddan 4 katı para kazanma şansı.45 bin değil 22500 dolduralım yeter.bu Bursaspor un bu sene ligi neredeyse tam seyircili oynaması demek.zaten ancak bu kadar doldurabildik büyük maçlar hariç.inşaallah yönetimde akıllı bir kombine ve bilet politikası uygular.yerler arasında çok fiyat farkı olmazsa stadın her yerinden faydalanabiliriz.stadın büyük olması işimize yarayacak büyük Bursaspor taraftarı doldurursa….

  2. @murathour yorumuna yanıt olarak

   TFF’ye Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor’a Kayum Atanması Şart Kişiler Bu Kulüpleri Gırtlağa Kadar Borca Soktu Ne Stadyumu Onların Nede Mal Mülk Kaldı Hepsi Batmış Bari Ne Varsa Kurtarılsın Sonra Açık Artırma İle Satılığa Çıkartılsın – Bu Böyle Yürümez Beceriksiz Kulüp Yönetimleri Mavfetti Türk Futbolunu – Başlamışken Güreş Yüzme Judo TaekWando vs Federasyonu Milyarlar Harcayıp 2 Tane Bronz Madalya İle 85 Milyon Türk Halkı İle Kafa Buluyor Herhalde Artık Tek Yerli Baş Antrenör olmaması lazım vs İle Bu İşler Yürümüyor Güreşte 16-18 kişi kotamızı bile dolduramayan Yönetimler ve Antrenör’leri Kapı Dışı Yapma vakti geldi geçiyor değişim mecburi – Kosova bile 2 Altın kazandı bu Yönetimler futbol dahil değişimesi lazım.

   17
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim amatör sporlarda Türkiyede antrenör mafyası vardır.Suyun başını birileri tutmuştur ve yıllarca oradan yararlanır.kimsenin yükselmesine kendi koltuğunu tehdit etmesinede izin vermez.böyle olunca da bir halt olmaz.gidin bakın belediyelerin amatör şube antrenörlerine,kamu kurum antrenörlerine hep aynı kişilerdir.milli takıma bir sporcu sokar yıllarca ekmeğini yer.başarı uluslararası müsabakalarda madalya olmalı.
    Sporculara gelince onlar milli takıma erişince maaş olayı başlar üniversite de spor fakültesi garantilenir.o onlara yeter.bir kamu kurumuna kapğı attı mı?gelişmesi durur.bu arada uluslararası müsabakalarda altın kazananlar ve devamlılığı daha iyi ödüllendirilebilir.önce spor mafyası temizlenmeli.okullarda yeteneklerine göre her öocuk bir spora veya sanata yönlendirilmeli .abuk subuk hocası olmayan dersler konulacağına beden eğitimi hocasının branşına yönelik dersler konulmalı.meselangüreş judo yüzme vs gibi.çocullar gün içinde 5 saat sadece tekel ders görmeli akabinde ilgilendiği spor ve sanat dalında her gün 3-4 saat antreman yapmalı.büyük spor kampüslerinşehir merkezlerine inşa edilmeli ve okullardaki beden eğitimi öğretmenleri bu kampüslerdentoplanmalı ve branşlarına göre çocuk eğitmeli.artık iki top ver koşsun dönemi bitmeli.bak ozaman olimpiyat şampiyonu yetişir bir sürü ressam müzüsyen yetişir.topla tüm resim müzik hocalarını sanat kampüsü ne.çocuk temel dersleri okulda spor sanat derslerini kampüste yapsın .belediyeler bedava taşısın kampüs öğrencisini.bak nele oluyor o zaman.iki üç tipin elinden kurtulsun spor.ödüllendir şampiyon çıkaran beden eğitimi öğretmenini yada antrenör ü.

    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     mert kardeşim aşı olan da hasta oluyor %5 kadar bölümü..Bunların da %95 ölmeden kurtuluyor..Ölen ya da bulaştıranların da ya temelde yatan ciddi kronik hastalıkları oluyor ya vücudun savunma sistemi zayıf oluyor,immun yetmezlik ve bunların da Yani %5 aşılı ve hasta olanın da %84 ü 80 yaş ve üstü..Ölenlerin ve hasta olanların %95 i ise aşısız veya tek doz aşılılar.Lütfen hurafelere inanmayın bilimsel verilere inanın ve 2 veya 3 doz aşınızı olun.Ülkemiz için,Bursa mız için Bursasporlu renkdaşlarımız için,aileniz için,canınızı kurtarmak için.

     7
     2
   1. @mert yorumuna yanıt olarak

    %95 i bulaştırmıyor ve hasta olmuyor..Hasta olursa da yine %5 i ölüyor..YETMEZ Mİ?Ayrıca bakın dostlarım tıp pozitif bir bilimdir ve KANITA DAYANIR.İşkembeden atmaz aşı karşıtı palavracılar gibi.Hani aşılar kullanılmadan önce 1.faz 2.faz 3.faz denemeler diyorlar ya.. hemen her ülkede onbinlerce denek üzerinde denenerek sonuçlar açıklanıyor.Lütfen komplo teorilerine fısıltı gazetelerine kendilerine bilim adamı diyen itilmiş kakılmış şabalaklara inanmayın AŞINIZI OLUN..

    5
    2
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Hocam.
     Bizler konuşmayalım siz konuşun.
     Tabiri caizse bilenin konuşması gereken günleri yaşıyoruz.
     Neymiş yan etkisi varmış şuymuş buymuş.
     Söyleyin sayın hocam.
     Safsata deyin.
     Hatta deyin ki virüs aşıdan bin kat daha tehlikelidir.
     Bazılarına deyin ki her ne kadar görmese nizde virüs vardır ve sizi yakaladı mı affetmez.
     Bazıları için ise ne söyleseniz nafiledir.
     İnanmaz.
     Bir örnek vereyim.
     Kişi inanmiyor çünkü virüs nedir bilmiyor.
     Öğrenmemiş ve kendisine kimse virus u anlatamıyor.
     Sakin bir yerde yaşadığı için yok öyle şey deyip hayatına devam ediyor.
     Tam da aşıların yaygınlaştığı zaman da ağabeyi ailesi ile beraber enfekte olunca anlıyor ki virüs var ve dibine kadar gelmiş durumda.
     Bir bakıyoruz yaş sınırına girince koştura koştura aşı oluyor.
     Bu kadar basit.
     Olun kardeşim aşınızı.
     Daha neyi bekliyorsunuz.

  1. @izvatli1984 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular ,gerçek Bursasporlu aldığı kombine yi sevdasına sahip çıktığı için alır ,lakin se istersen senin kombine ni ben buradan söz veriyorum sana ben öderim hemde tüm teksas in önünde

   8
   1
   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    Bi tanede yeni formalardan alırsan anlaşabiliriz. 🙂 İşin şakası bir yana ben bunu bütün futbol kulüpleri için yazmıştım … Çoğu kulüp alıyor parayı yiyor yiyor sonra borç batağında, olan taraftara oluyor .. onun için yazdım .. kombinenin Bursaspor için lafını değil kalbimden bile parasının hesabını geçirmem … Seviyorum sizi kardeşlerim

  2. @izvatli1984 yorumuna yanıt olarak

   Ne olacağını ben sana söyleyim verdiğin kombine parası Bursasporun kasasına gidecek şimdi neden başarısız olduğumuzu anladınmı aidiyet kardeşim aidiyet oda sen ve senin gibilerde yok sonrada oturup bursasporun başarısını beklersiniz yok öyle üç kuruşa beş köfte!!!

   8
   1
    1. @izvatli1984 yorumuna yanıt olarak

     Evet bursakart almamı gerektiren bi durum yok çünkü istanbulda yaşıyorum kombinemi formamı alıp hermaçına geliyorum takımımı izleyip istanbula geri dönüyorum aramızda büyük fark var yani, yorma kendini 😉

 1. aman sakın aşi vurmayın. zaten ne bok sıkdığın belli değil. üstelik yeni hindistan delta variyasyona en fazla 30% koruyor.
  burda avrupada aşıyı vurmuşlara yeniden maske ve test zorunluğu çıkacak önümüzdeki haftalarda.

  10
  44
  1. @DavutdedeliBurak yorumuna yanıt olarak

   Aşı karşıtlarını dinlemeyin. Statlara alınması yasaklansın.
   Covid olduklarında kesinlikle ücret alınsın.
   Şükür bugün 3.dozu olduk.
   (Snovak +Snovak +biontec)

   5
   3
  2. @DavutdedeliBurak yorumuna yanıt olarak

   Sağol be arkadaş kafamda ki bütün soru işaretlerini sildin. Keşke daha önce yazsaydın 2 hafta önce 3. aşıyı olduk sağlıkçılar olarak. Neyse artık yapacak birşey yok.

   5
   1
  3. @DavutdedeliBurak yorumuna yanıt olarak

   Aşı hastalığı geçirmemeni değil geçirirken daha hafif atlatmanı sağlıyor, kahvede otururken memleket kurtardınız şimdi sıra bilim adamı olmaya mı geldi.

   5
   1
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Hocam zaten sizler farklı konuştuğunuz için milletin kafası karmakarışık. Sizden kastım zatınız değil mesleğiniz yanlış anlamayın istirham ederim.

    1. @Talha yorumuna yanıt olarak

     Aynen aşı eğer vurulursa aşı vurulan kişiye kefil değil aşının bı garantisi yok aşı vurulduktan sonra tekrar yakalanabiliyorsun ölebilirsinde aşı vurulduktan sonra maske takmaya devam buluşuyor yine bulaştirabiliyorsun sürekli virüs üretiliyo her geçen gün yeni virüsler çıkıyor maksat aşı satmak

     2
     2
     1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

      Hay yaşayasın renkdaş bizim milletimiz biraz değişik adam aşı olunca virüs bulaşmayacak veya virüsü bulastirmayacagini sanıyor görüyorum sokakta aşı olanları hepsi Rambo gibi geziyor halbuki bilmiyor canlı bomba olduğunu 😉

      1
      1
 2. Arkadaşlar maçlar başlayacak tahta kapalı açıldığı Zaman uyum sorunu ilk 8 hafta rakip ler zorlu bu takım bu sene götüremez rakipler güçlendi ilk haftalarda alınacak kötü sonuçlar gelirse ortalık karışık olur biran once tahta açılması lazım bu çocuklar seyirci baskısına dayanamaz lütfen bu işi halledin en büyük Bursaspor

  5
  1
 3. Hayatında futbol topuna dokunmamış adam sadece iş adamı kimliğinden dolayı futbolu yönetmesi Türk futbolunun asla bir adım ileri gitmeyeceğinin en büyük göstergesi.

 4. Uzun bayram tatilinde görüldüğü üzere tatil yörelerini dolduran insanlarımız iç içe omuz omuza doldurdukları sahillerde isteseler de istemeseler de bir şekilde enfekte olmuş durumdalar.
  Lütfen iki doz Biontech ya da iki doz coronovac + bir doz Biontech aşı programlarımızı tamamlayalım ve maçları 50% ile değil 100% dolu stadlarda rahatça izleme şansını yakalayalım.
  Sosyal medyada az sayıda dolaşan aşı karşıtlığı safsatasını da görmezlikten gelelim.
  Uzmanların söylediği üzere.
  Bu virus aşıdan bin kat daha tehlikeli.
  Lütfen renkdaşlar ne olur çevrenizde aşı olmaktan imtina eden kişiler varsa onları ikna etmeye çalışın.
  Bir an önce tüm kentlerimizi haritada 75% nin üzerine çıkartarak mavi renge döndürmeliyiz.
  Bence an itibarı ile ülkemiz yaşayanlarının en öncelikli hatta tek vatani görevi covid19 aşı programlarını tamamlamalarıdır.
  Önce aşı oluyoruz ve özellikle maske kuralına riayet ederek zamanı geldiğinde maskelerden de kurtuluyoruz.
  Biliyoruz ki aşılar bizleri enfekte olmaktan kurtarmıyor.
  Aşının görevi sonrasında ağır vaka ya da Allah korusun vefat etmekten koruyor.
  Lütfen sayın Türk halkı.
  Aşılarınızı olun ve covid19 riskini minimuma indirin.
  Herbirinize bol antikorlu sağlıklı günler dilerim.

 5. Başkanlığa secileli 2 ay oldu neredeyse..seçimden önce tahtayı açarız ister 40 milyon ister 140 milyon olsun diyordu..tahta açılacak transfer yapılacak takıma katılacaklar kamp yapmadan..sonra başarı bekleyeceksin.polyanna sizin yanınızda karamsar kalır.cok iyi niyetli dusunuyorsunuz

  2
  1
 6. Kardeşim şöyle bilinen haberleri yeni habermiş gibi koymayın şuraya gözünüzü seveyim. Günde 80 defa siteye giriyoruz tahtadan haber var mı diye öğrenmek için, bakıyoruz Nihat Özdemirden müjde varmış! Tahta harici haber girmeyin gerekirse, boş beleş demeçleri ve zaten bilinen şeyleri okumaktan bıktık.

 7. Bursaspor ikinci liğe hiç yakışmıyor yeri daima süper liğ olmalı şampiyonluğa oynamalı süper liğde

  1
  1
 8. Tamam güzel taraftar güzel futbol seyretmek isteyecek dünki gibi kepazelik mi syretireceksiniz kis uykusundan çıkamadınız ne tribunu

 9. Şu forma yazanlar sürekli buraya haber almak için bakanlar hakikaten bursaspor sevdalıları ilk maç gününde bu formdakiler toplansak bir yerde yesek içsek maça beraber gitsek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu