Bursaspor’a PFDK’dan para cezası!

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararlarını açıkladı.

Bursaspor Kulübü’nün, 19.10.2019 tarihinde oynanan Bursaspor – Cesar Grup Ümraniyespor TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Bursaspor Kulübü‘nün, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Arkadaşlar tff burdan sallamanın anlamı yok burda yapılan erkekliği tribünde torpil atana küfür edene merdivenleei boş bırakmayanlara yapın ! Stad dolmaz, forma alınmaz, storedan alışveriş yapılmaz, sms başlatılır destek olunmaz ama tribünden bir ton ceza yedittirilir klübe. Zaten para yok bir de her maç ceza ödüyoruz. Köstek okmayın artık takıma. Lafta hepüniz Bursaspor aşığısınız ama zarardan başka birşey yok… Yukarıda bahsettiklerimi yapmayanlar alınmasın ama bunlar gerçekler yeter artık gerçekten tribüne eğitim şart!!!

  10
 2. Yahu ttf Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın bı tek küfür ve hakaret yok haksızlık yapıyorsunuz Allah’ın dan bulun

  8
  4
 3. Kulube 5 kurus faydasi olmayan kendini bilmezlerin attigi o torpilleri ses bombalarini musait bir yerlerine 6222

 4. Borç içinde yüzen
  Ülkemizdeki Futbol kulüplerine
  TFF tarafından borç yüklemek
  Futbola yapılan bir ihanettir.

  TFF, UEFA’nın tezgahında bir oyuncak olmuş ve
  Ülke futbolunu bitirmek için çalışan bir taşeron haline gelmiştir.

  Bir an önce önlem alınmalıdır.
  Bu görev tüm Basın, Kulüp, Dernek, Siyasi parti ve Taraftarın görevidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu