Bursaspor’a PFDK’dan bloke ve para cezası!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 25.04.2019 kararları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

BURSASPOR Kulübünün, 19.04.2019 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. – BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN KALE ARKASI KAPALI G blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. GS MAÇINDA FB LİLER FATİH TERİM HAMAMIN DAMIIII FENERİN ÖLÜSÜ CİN CONU DİKEEERRR,VE ŞU ANDA HATIRLAYAMACAĞIM KADAR ÇOK VE GALİZ KÜFÜRLER ETTİ….CEZA?????

  20
  2
  1. @dr.timso yorumuna yanıt olarak

   Bir ara staddaydım. Yaptığımız tek kötü tezahürat koyduk mu idi. Bize ceza verildi. Rakip takım ise Travesti Texas , Ay Ayol .. Bursa gibi tezahüratlarda bulundu. Onlara değil ceza yine bize kesildi. Yani demem şu ki takımlar fark ediyor bu cezalar verilirken.

   18
   1
 2. artık kendi taraftarımızı kınayan söylemleri önce biz bırakalım,çünkü bizanslılar kendilerini, ufacık bir hareketimize verdikleri ağır cezalarda haklı görüyorlar,zaten HAK arayan birileri yok şu takımın başında ,bari biz en azından kendimizi savunalım.Çünkü biz taraftarlar her cezaya sessiz kaldıkça statta münferit olaylara bile toplu ceza keser oldu bu haydutlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı