Bursaspor’a PFDK şoku!

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğulları yapılan açıklamaya göre Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'a sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle “Bursaspor Kulübü idarecisi Besim Hacıoğulları‘nın 28.11.2020 tarihinde oynanan Altay – Bursaspor TFF 1. Lig müsabakasındaki ‘hakareti’ nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı‘nın 41. maddesi uyarınca 01.12.2020 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   ulan futbolun katili mhk taff önce adaletli olsunlar sonra ceza kessinler goller sayılmaz bedavaya verilen penaltılar sonra demeç verdin mi disiplin kuruluna yanlis demeç yanlis olan sizlersiniz futbolun katilleri mhk ve tff

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu besim kardeşi yolda görsem tanımam ama takıma 8 trilyon nakit verdiğini başkan söyledi. Bundan başka ne para veren nede takımın hakkını savunan var gördüğümüz kadarıyla. Yine o bağırmış çağırmış hakeme anlaşılan.

   10
 1. Ey Tff.Geçen yıl Altay maçında
  Bursaspor’umuzu katleden kişiyi bir yıl sonra yine Altay maçına veriyorsun ve bu utanmaz yine Bursaspor’umuzun golünü vermeyerek takımımızı yine katlediyor.
  Şimdi soruyorum!
  1- Bir yıl önce Bursaspor’u katleden bu utanmazdı bir yıl sonra yine Altay maçına veriyorsun?
  2- Geçen yıl 2-3 metrelik ofsaytı görmeyen adamlarınız 1 metre geriden çıkan oyuncumuzu nasıl ofsayt olarak değerlendiriyorlar?
  3- Küme düşürüldüğümüz yıl da ofsayt olmayan pozisyonlardan yediğimiz goller,yine ofsayt olmadığı halde ofsayt denilerek verilmeyen göllerimiz,aleyhimize verilen penaltılar ve yine penaltı olduğu halde lehimize verilmeyen penaltılar,bunları taraflı tarafsız spor adamları TV lerde haykırdığı hatta Bursaspor’un doğrandığı ifade edildiği gerçeği ortada iken yine Bursaspor’un doğranmasına göz yumuşuyor.
  3- İki yıl üst üste aynı iki takımın arasındaki maçta hata yapan adam asla masum olamaz.Bizlerde bu tutumun kasıtlı olarak yapıldığı gerçeği oluştu.
  4- Bursaspor’umuzun hakkını korumak,yapılan haksızlıklara ses çıkarmak suç mu?
  5- Gerçek suçlu hakemden ona niye ceza verilmez?
  6- 2010 yılı tertemiz şampiyonluğumuzu hala hazmedemediniz mi?Bu hazmededeme ulusal basında da var.
  7-İşin bir başka boyutu gölü iptal edilen oyuncu daha 18 yaşında acaba bu gencimizin önünün kesilmesi mi isteniyor.
  8-Sayın TFFBaşkanı!Bakın hacca gitmiş,hacı ünvanı almışsın,Bu ünv an öyle bir şey ki! En önemlisi kul hakkı yenmektir.Siz kul hakkı değil koskoca bir camianın hakkını yiyorsunuz ve de yenmesine göz yumuyorsunuz.
  9- Ahiret gününde bu camianın haklarını nasıl ödeyeceksin? Orada zenginliğin de olmayacak.
  10- ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE…INŞALLAH.

  18
  1. @Çakır yorumuna yanıt olarak

   Duygularımıza tercuman olmuşsun ,sen çok yaşa
   daha bir sürü madde eklenir bu sıralamaya ama anlayana sivrisinek saz..

 2. Bursasporu tarihten silmek istiyorlar,ey Bursaspora başkanlık yapmış insanlar,Koyduğunuz temlikleri kaldırında,Transfer tahtası açılsın,Bursasporu sevdiğinizin belli etmenin tam zamanı,Takım süper lige döndükten sonra paralarınızı terkrar alırsınız

  7
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu