Bursaspor’a PFDK şoku!

Bursaspor Kulübü PFDK’ya sevk edildi.

TFF’den yapılan açıklama şöyle:

BURSASPOR Kulübü’nün 22.12.2019 tarihinde oynanan EKOL GÖZ MENEMENSPOR-BURSASPOR TFF 1. Lig müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Maalesef Bursaspor un lobisi olmadığı için bu durumlar başına geliyor.Başkanın bir an önce Bursalı siyasetçileride devreye sokarak kulis çalışmalarına başlaması gerekir.Yoksa daha çok Bursasporumuzun haksız yere canı yanar.

   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    PFDK YAZIKLAR OLSUN 3 PUANIMIZI SİLDİMİZ BİZİ RAHAT BIRAKIN ANKARA GÜCÜ VS BURSASPOR CAMİASI OLARAK SİZE DAVA ACARIZ HAHAHAH!!!!!!!

 1. Biz sahipsizis Başkan Başkan değil kimseye sözü geçmiyor açıklama bile yapamıyor siyasiler Bursasporlu değil bizim lobimiz yok bizi şerefsiz TFF bellemiş hiçbirşeyde olmasa kesiyorlar cezayı bizi yok etmeye çalışıyorlar

 2. Bir türlü doyuramadık bu şerefsiz pfdk yı sezon başından beri.ceza ceza bu nedir ya birileri buna bir dur desin .Mesut Başkan da federasyona karşı ne cezalarla ne de sezon başından beri verilmeyen penaltılarla bir ağırlığını, itirazını göremedik .Bu haksızlığı Bursalı milletvekilleri TBMM’ye soru önergesi versin .Birde Yalçın koşukavak hocaya tazminat ödendimi ödenmedimi bilen varsa beni bilgilendirirmi.

 3. Şok mu? ???.
  Ceza gelmemesi şok olurdu.
  Bu taraftarla bu kulübün işi olmaz ya..!
  Zavallı bursasporum çekilecek ne de çok çilen varmış!..

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu