Bursaspor’a para ve hak mahrumiyeti cezası!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Bursaspor Kulübü'ne, Manisa FK maçında yaşananlardan dolayı hem para, hem de Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Enes Can Demir'e 15 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Bursaspor Kulübü‘ne, Manisa FK maçında yaşananlardan dolayı hem para, hem de Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Enes Can Demir‘e 15 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu‘ndan yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Kulübünün, 01.05.2022 tarihinde oynanan MANİSA FUTBOL KULÜBÜ-BURSASPOR Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 16.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Bursaspor Kulübü idarecisi ENES CAN DEMİR‘in, stadyuma usulsüz seyirci almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ümraniye maçında lütfen MERDİVENELRE OTURMAYALIM,SAHAYA YABANCI MADDE ATMAYALIM,SİN-KAFLI SÖZLER SARFETMEYELİM.

  CEZA ALMAMAIZA NEDEN OLACAK BU YANLIŞLARI YAPANALR SEVİYORUM DEDİĞİ BURSASPOR ‘A ZARAR VERMEKTEDİİİR.

  LÜTFEN DİKKAT EDELİM.ÖFKEMİZE HAKİM OLALIM.

  61
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sezon başında benim gidemediğim deplasamana adamlar gelip avantaj sağlamasın diye yasak bu sene için devam ediyor. Kimine göre mantıklı kimine göre değil. Bizim gibi takımlar için deplasman tribünü avantaj. Bu yüzden yasaklanıyor.

   17
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu