Bursaspor’a para dopingi

Bursaspor Kulübü'nde bugün oynananacak Hatayspor maçı öncesi takıma ve personele ödeme yapıldı.

Yeşil-beyazlı takımda sezonun ilk yarısının son haftasında bugün oynanacak olan Hatayspor maçı öncesinde BaşkanMesut Mestan takıma ödeme yaparak moralleri yükseltti. Personelin de bir maaşını ödeyen Bursaspor Kulübü yeni yıl öncesinde takımın ve personelin moralini yükseltmiş oldu.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Nedim yorumuna yanıt olarak

   Neden tek başına 15 tane yönetici yokmu ?yanında keşke üç puanımızı silmeden de gerekli yerlere ödeme yapsaydı ????

 1. Oyuncuların parasını verdiyse başkan bu maç adam gibi oynarlar bakın görün maçta eğer iyi oynarsalar anlayın ki para verilmediğinden düzgün oynamıyorlardı veya para aldıysalar ama gene düzgün oynamıyorsalar demek ki bu oyuncular işe yaramaz gönderilnesi gereken oyuncular demektir

  9
  2
 2. Bende büyük bir para dağıtılar sandım Maaş ödemeleri yapılmış ne acıki çalışanlar futbolcular gündelikçi hayatı yaşıyor! Gözümüzün önünde oturanlar sadece kısa vadeli günü kurtaracak gazete manşetleri ile uğraşıyor yok o öyle demiş vs Böyle saçma sapan şeyler ile uğraşacaklarına 500-600 Milyon Lira Borç nasıl ortaya çıktı bir onları araştırın ve son senelerde acayip oyuncu satıldı yüksek paralara aşağıda bazıları €60-70 Milyon Avro yani 400-500 Milyon Lira bu paralara ne oldu? Ve Şampiyonlar Ligi Katılım Paralarına Ziraat Kupa Finaleri paraları bir 500-600 Milyon Lira Daha Ne oldu bu paralara neden gizleniyor Stadyumu biz inşaa etmedik 2 milyar liraya yakın para bu işi neden böyle bırakıyorlar?
  Cédric Bakambu Villareal €7.5 Milyon
  Ozan Tufan Fenerbahçe €7.0 Milyon
  Alfred N ‘Diaye Sunderland €4.7 Milyon
  Serdar Aziz Galatasaray €4.5Milyon
  Enes Ünal Manchester City €4.4 Milyon
  Volkan Şen Trabzonspor €3.6 Milyon
  Pablo Batalla Guoan €3.5 Milyon
  Trost Ekong Udinese €3.3 Milyon
  Sercan Yıldırım Galatasaray €3.0 Milyon
  Balazs Duzudazak Wadha €3.0 Milyon
  Harun Tekin Fenerbahçe €2.75 Milyon
  Şener Özbayraklı Fenerbahçe €1.63 Milyon
  Aziz Behiç PSV €1.50 Milyon
  Say Say Bitmiyor Bunlar Transfer Sayfalarından Bazıları

  9
  1
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Transfer geliri 50 milyon eu yaklaşık 330 milyon tl yapar yan gelirlerle beraber 550-600 milyon tl yapar yani bugünkü borç kulüpten çalınan paranın aşağı yukarı tamamıdır..

  2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Çoğu futbolcu alacaklarını bırakıp gitti bu takımdan.Batalla 1.8 milyon Euro garanti 700 bin Euro prim olmak üzere 2.5 milyon Euro parasını bırakıp gitti.Sadece Ali Ay değil rahmetli başkan ALLAH nur içinde yatırsın İbrahim Yazıcı dan sonra gelen tüm başkanlardan hesap sorulması gerekir.Bonservis parası ödenmeden gelen Necid (daha bunun gibi çok)e ödenen menejerlik parasını o zaman ki dönemde kulüpte çalışan vicdanı rahat birisi lütfen açıklasın.

 3. bu takıma kimse sahip çıkmadı, bu saatten sonra bu takımı süper lige çıkartacak olan futbolcuları yapacak en büyük yardımı.Süper Lige çıkma ayakbastı parası geçen sene 80 milyon tl idi.BU sene de 90 olur minimum.Ocak ayında dilenip 10 milyon toplayamadık ama mayıs ayında 90 milyon tl kazanabiliriz.O yüzden 1-2 transferle kadro güçlendirmek şart. Çıkamazsak zaten batıyoruz.

 4. Bursaspor un gerçek sahibi taraftar dır denilir doğrudur lakin sevdalı sevdasına küser ise ,şin içine siyaset girdi deyip sevdasını bırakır ise,kendi arkadaşına küsüp tirbüncü mefeat aş ,iş sağlıyor deyip maça gelmez ise işde asıl en büyük tehlike o zaman başlar ben EK başkan oldu diye bırakmadım küsmedim sevdamdan,aynı şekilde RB da başkan oldu diye bırakmadım,AA da ,MM da ben Bursasporluyum tirbüncü arkadaşlarım ,kardeşlerim yanlış yapıyor ,aş,iş peşinde koşuyor diye de Bursaqspor dan vazgeçmem ben Bursaspor taraftarıyım Bursaspor sevdalısıyım yerim öncelikle tirbün ben o tirbünü terk etmem asıl thelike tirbünü terk etmek ben bu ihaneti yapamam gerisi de boş tur benim için

 5. Bursaspor sevdalıları lütfen hepimiz suçlu,hatalıyız Bursaspor a küsülmez nasıl ki o sevdayı o kişi bu kuruluş için tutmadık bizler sevmedik isek sevdamızın peşinden gitmedikçe bizler de düzlüğe çıkamayız lütfen kimse neden sebeplerin arkasına saklanmasın sevgisine neden sebep bulmasın sen o stadyuma gelmiyor isen en büyük suçlu sensin o kadar 3 milyonluk şehirde

 6. Yönetim parayı temin etmiş,tebrik ederiz.Para belediyeden gelmiş deniliyor ben zannetmiyorum.Belediyede para varsa önce iş yaptırdığı firmaların,çalışanlarının parasını öder.
  Şu an yönetim,teknik ekip,oyuncu,basın,taraftar hasılı tüm şehir kenetlenmek mecburiyetindeyiz.ETEĞİMİZDE NE KADAR TAŞ VARSA ONLARI SEZON SONUNA SAKLAMALIYIZ.KOL KIRILIR ,YEN İÇİNDE KALIR atasözü ile hareket edip her maçı alacak şekilde çaba göstermeliyiz.

 7. Arkadaşlar
  Para belediyeden değil mesut mestanın kendi cebinden çıktı
  Şuanda takımdaki hiçbir oyuncunun alacağı kalmadı ve bu çok başarılı bir hareketki başkan bunu yapmasa idi devre arası alacaklara istinaden tff ye başvuracak karakterde oyuncular mevcut takımda

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu