Bursaspor’a para cezası geldi!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 06.10.2022 tarih ve 15 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar açıklandı.

TFF‘den yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Kulübü‘nün, 01.10.2022 tarihinde oynanan BURSASPOR-ESENLER EROKSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 14.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sadece kulüp değil zamanında Fairplay ödülü alan taraftar da kümeler düşmüş. Mahalle takımlarına bile küfrediyorsak bizim kafa iyice yanmış. Hani husumetin olur, sana bir fenalık yapmıştır anlarım ama tarihinde ilk kez karşılaşıyorsun. Durup dururken küfrediyorsun. Sonra niye herkes Bursaspora düşman.

  15
  1
 2. SİZİN GİBİ TARAFTAR OLMAZ OLSUN YETER LAN ARTIK GELMEYİN MAÇLARA HALEN BU KÜLÜBÜ KAPATMAYANINDA ALLAH BELASIN VERSİN

  7
  1
 3. bu cezayı corbacilara ödetmek lazım kimden emir aldıkları belli maaşlarından kesilsin nasıl sa belediye de büyük ihtimalle corbacilarin önde gelenlerinin isimleri vardır aldıkları maaşlarda parça parça kesilsin

  6
  1
 4. Maalesef taraftar grubu çoluk çocuktan oluşuyor aslında bu takımda taraftar grubu kalmadı senin takımın 3-0 yenilmiş biz gidip bize 3 gol atan takimi sucluyoruz kupada amatör takıma elendik gidip bizi eleyene küfrediyorum her maç ceza yiyen bir kulüp var ilginç Tahsin tam suçlu değil mi kupa maçında sanki hali saha maçı yapıyormuş gibi oynayanlar suçlu değil mi yıllarca bu takimi sömürüsü fabrikalarını batmaktan kurtarmış yiyiciler suçlu değil mi berat altindis gibi eren güler gibi deniz aydın gibi adamlar suçlu değil mi kamil sönmez hasan Ayanoğlu gibi adamlar suçlu değil mi sadece Banaz yönetimine suçlu demek yazık üzücü kurtarın bakalım takimi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu