Bursaspor’a Onur Market desteği

Bursaspor Kulübü yeni sezon forma kol reklamı için Onur Market ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleşen imza töreninde Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özen, Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Alp katıldı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz yaptığı açıklamada Onur Market ile üç sezondur forma kol sponsorluğu yaptıklarının altını çizdi. Yarın sırt ve çarşamba günü ise forma göğüs sponsorluğu lansmanı gerçekleştireceklerinin altını çizen Başkan BanazOnur Market, Bursa piyasasına giriş yaptıktan itibaren bize sponsorluk konusunda çok destek oldu. Bursaspor‘u sahiplenen, iyi ve günde destek veren Onur Market ile üçüncü kez birlikteyiz. Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özen‘e Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşım Onur Özen‘e teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Yarın ve çarşamba günü forma reklam sponsorluklarımız devam edecek.” dedi.

Onur Marketler Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özen ise Onur Market olarak Bursaspor‘a desteklerinin devam edeceğini belirtti ve bu sponsorluğun camiaya hayırlı olmasını diledi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bursaspora katkı veren bütün firmalara teşekkürler iyi ki varsınız bizim birkaç dangalak taraftar var hazmedemeyen onlarda teneke gibi ses çıkarıyor bi ise yaradıkları yok…

    10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu