“Bursaspor’a Mourinho gelse boşa”

AJANSSPOR ÖZEL – Ali Tandoğan‘ın röportajından satırbaşları şu şekilde:

‘Bursaspor’da oyuncu kalitesi düştü’

“Bursaspor’daki olayların iç yüzünü bilmiyorum, oyuncular neler yaşadı bilmiyorum. Ali Ay yönetimi çok daha yeni ve yeni bir takım kurdular. Hamza hoca devamlı kadronun yeterli olmadığını söylüyordu. Bursaspor ikinci yarıda çok büyük düşüşe geçti. Bursaspor’da oyuncu kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Bir an önce şehrin seveceği, mücadele edecek oyuncular transfer edilmeli”

 ‘Bursaspor’a Mourinho gelse boşa’

Robert Prosinečki Bursaspor’un aradığı teknik adam mı?‘ Sorusuna ise Tandoğan; “Şu anda Bursaspor’a Mourinho gelse boşa. Bildiğiniz gibi Prosinečki Kayserispor‘dan gönderildi. Yabancı hoca konusunda katıyım, tabii ki Prosinečki gelebilir. Bu bence baskıdan kaçmaktır. Yıllardır aynı yabancı isimler geliyor. Yürekli olmak lazım, geriden bizler geliyoruz. İnşallah onlara fırsat vermeyeceğiz. Türk futbolunu iyi yerlere getireceğiz. Yabancı hoca bizim gibi genç jenerasyon için büyük handikap”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu