Bursaspor’a Masachi’den ziyaret

Masachi Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan İşbaşaran ve Yönetim Kurulu Eski Üyesi ve Divan Kurulu Üyesi Mümin Pekcan, Başkan Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyesi Talip Aynigül’ü ziyaret etti.

Başkan Erkan Kamat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Masachi firmasının Bursaspor’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyaret sonrası Başkan Erkan Kamat misafirlerine forma hediye etti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    Bugün Bursa Store a gittim.Bırak XXL ı XL ve L bile kalmamış.Hazır gitmişken elim boş döneyim istemedim.Torunlara iki tane S beden forma aldım.

    19
    1. @Hastabursasporlu yorumuna yanıt olarak

     İyi yapmışın kardeş. Yarın öbür gün sorsan, onları bile bulamazsın bak. Erkan Kamat duymasın. S beden formanın arkasına 16 yazdırıp onu bile verir Alinur Başkana.

     4
     8
 1. Ziyaret bahane reklamlar şahane ! Bugün son gün !? Ceza kapıda…Adamlar pişmiş kelle gibi sırıtp hala forma dağıtıyor ! Ne faydası olmuş gelen gidenin onu açıklayın bari ??

  19
  10
 2. Başkan anca gelene gidene forma hediye ediyor bu gün son gün tahta yi açarsa namert im yazık gençlerin 3 puanı gitti ve gıdadan 6 puan cezası daha gelecek buyrun cenaze namazina

  16
  7
 3. İnşallah yardım eder ama cin bakışları var Buda çorbaya tuz atayım kazanın yarısını alırımcı olmasında

  10
  6
 4. yahu biz şehir olarak bitmişiz ne bursasporu ne tarftarı türkiyeyi gezen adamım hiç kimse bursasporu ve bursayı sevmiyo artık anlamıyormusunuz kendimiz ettik kendimiz bulduk hiç bir şeye sesi cıkmayan koskoca şehirden ne bekliyosunuz senaryo yazıldı oynandı biti bitti artık geçmiş olsun helal olsun antalya helal olsun malatya helal olsun ankara helal olsun alanya helal olsun fenerbahce helal olsun adanademirspora helal olsun göztepe yazıklar olsun bursaya ve bursasportaraftarına bütün değerlerinizi 10 yılda tükettiniz kına yakın şimdi

  10
  6
 5. Resimde en sağdaki Macır muhasebeci Mümin Pekcan. Yırllardır Bursaspor’da her salçaya maydanoz olur ama bugüne kadar bir halta yaradığı görülmemiştir. Hep rüzgar, hep tıraş. Başka bişey yok.

  8
  6
 6. Şov yapacagınıza kapalı kapılar ardında
  Neler konuşuluyo açıklayın bir forma
  Fotosuna karşılık kulübe ne katkısı olacak
  Gelen godomanların bunları her ay yapacagınız
  Basın toplantısında açıklayın şeffaf olun
  Millet ne kadar bilirse neler oldugunu o kadar fazla
  Destek verir kulübe kazanan bursaspor olur

  4
  4
 7. Bu nedir arkadaş, her önüne gelen böle kulubü ziyaret ediyosa gidip bizde ziyaret edelim, beleş forma felan alırız.

  2
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu