Bursaspor’a hangi siyasiler destek verdi?

Bursaspor İnfo Yatırım'ın deplasmanda Beşiktaş Emlakjet ile oynadığı karşılaşmada Dusan Alimpijevic'in Bursaspor benchine karşı yaptığı hareketi spor camiasında tepki çekerken Bursa'nın siyasi isimlerinden birkaç isim dışında yeşil-beyazlı kulübe destek veren çıkmadı.

Bursaspor için destek mesajı yayınlayan isimler arasında İyi Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, AK Parti Mudanya Belediyesi Başkan Adayı Gökhan Dinçer, Osmangazi Belediye Başkan Adayı Orkun Özeller, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Hasan Öztürk yer aldı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Ben hep söylüyorum �ster sağ ister sol siyasetçi Bursa o Neyse oy Vermeyeceksin arkadaş vermeyeceğim zaten bütün siyasetçilere Bursaspor’u taraftarı oy vermemeli sadece seçim zamanı atkılarını atarlar utanmadan Ondan sonracığıma çekilirler Bir daha da göremezsin Onun için oy vermeyeceksin kardeşim benim 110 oyum var ben vermeyeceğim verdirmeyeceğim Vallahi %10 var 110 oy çarp 4 ile 400 tane yapar düşün 25.000 taraftarı vermeyeceksin abi oy vermeyeceksin belediye başkanlığı seçiminde de araştıracaksın abi Bursalı değilsen vermeyeceksin abi ha ilçelerindenmiş vermeyeceksin abi

   7
   4
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Aç verilere bak öz Bursalı sayısı 1 milyon çoğunluk balkan türk göçmeni veya 25 ilden bursaya yerleşen kişilerdir.Örnek ben babam Orhangazili anne ise Reşadiyeli Üniversitede tanışıp evlenmişler. Önemli olan nereli olduğu değil liyakatli olmak malesef siyasiler koltuk için lüks bir şekilde yaşamayı düşünüyor halk için çalışan çok az o yüzden bu durumdayız. Bu şehir ekmeğini yiyoruz destek verilmesi gerektiği düşünüyorum bursamızdaki erzurumlusu, karslısı, gazianteplisi, samsunlusu, trabzonlusu vs bursaspora destek verenleri tanıyorum bizim kötü yanımız herkes kendi çıkarlarının derdinde birlik olmak yok

   9
   4
    1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

     Ne demek istediğinizi anladım. Benim demek istediğim memleketi fark etmeksizin kulübümüze destek veren var üstte yazdığım gibi malesef siyasiler göz boyayarak mevkiye geldiğinde desteğini kesiyor.Bursalı belediye başkanları gördük ama çalışan destek verenleride gördük örnek Hikmet Şahin gibi mesela yıldırım belediye başkanı Oktay bey yıldırımı yeniledi mesela ama adam erzurumlu önemli olan bursa halkını düşünendir malesef şuanda yok gibi şuan ki adaylar Mustafa bozbey, Alinur aktaş, Selçuk türkoğlu, Sedat Yalçın ve bağımsız Nasır Yıldız var sence Bursaspora hangisi katkı yapar şahsen alinur ve bozbey göz boyamaktan başka bişey yapmıyor bu sene büyük ihtimal oy vereceğim Selçuk bey veya Sedat Bey tabi hangisi samimi şekilde Bursasporla ilgili çözümleri varsa ama o koltuğa oturduğunda farklılaşma ihtimalleri var bilimiyor ama kulübün sonunu kendi çıkarlarını düşünenlerden oldu

 1. Hasan bey sağolsun tavrını koymuş Balkan göçmeni olarak . Ben Orhan saribala şaşırdım Bursaspor kapatılsın dememiş

  9
  2
 2. Bursa Öksüz bir şehir arkadaşlar bu ülkenin üçüncü sanayii şehri otomotiv üzerine hangisi vergisini Bursa ya ödüyor havasını kirletiyor alt yapısını üst yapısını kullanıyor. İkdadar partisinde kaç senedir birtane bakan yapılmadı Bursada ithal vekiller Bursanın sorunlarını ne kadar biliyor. Hızlı treni 15 sene oldu bitiremediler Bursada. Son cümlelerde spor üzerine olsun geçen sezon 9 maç ceza veren tff yi kim hangi Bursalı vekil Bursasporun hakkını korudu birde tff de Bursalı ikinci başkan varken Bursasporu 9 maç ceza aldırdı. Onun için Bursa her sahipsiz kalmış bir şehirdir.

 3. Amed maçı sonrası bu partiler değil miydi üstelik de Bursa da yaşayıp siyaset yapanlar bize demediklerini birakmamislardi. İyi parti başta olmak üzere. Şimdi neyin desteği..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu