Bursaspor’a geri dönecek mi?

Bir sezon daha Bursaspor’da oynamaya sıcak baktığı belirtilen deneyimli ismin yeşil beyazlı formayı tekrar giyip giymeyeceği merakla bekleniyor.

2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarında yeşil beyazlı formayı terleten 36 yaşındaki Hurmacı, Bursaspor’dan ayrıldıktan sonra profesyonel futbolculuk kariyerini noktalandırdığını açıklamıştı.

Özer Hurmacı, daha sonra ise Plaj Futbolu Milli Takımı’na davet edilerek kariyerine plaj futbolunda devam etme kararı almıştı. Son lisansı Bursaspor’da çıkan ve başka takımla anlaşmayan Özer Hurmacı’nın Bursaspor’la sözleşme imzalamasının önünde bir engel bulunmuyor.

TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ
Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz da konuyla ilgili olarak İsmail Ertekin ve Tahsin Tam için düzenlenen imza töreninde, “Özer Hurmacı, transferini gerçekleştirebileceğimiz bir isim. Teknik heyet ve Sportif Direktörümüz bu durumu değerlendirecek ve görüşmeler yapacak. Bu konular henüz netleşmedi. Mevcuttaki iç transferimizi tamamlayıp sonrasında bunları da konuşacağız. Gerekli ölçümlemeler olacak ve hangi işlemleri yapmamız daha doğruysa ona göre hareket edeceğiz” açıklamasını yapmıştı.

KADROYA ÇAĞRILMADI

Bursaspor’da oynamaya sıcak baktığı belirtilen deneyimli ismin, Plaj Futbolu Milli Takımı’nın aday kadrosuna davet edilmemesi de Özer’in Bursaspor’la anlaştığına dair bir işaret olarak yorumlanıyor.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Harbici yorumuna yanıt olarak

   Teşbihte hata olmaz.
   Kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş.
   Bursaspor ‘un gündemine bakın?!.
   Uleyn özer kim yahu?!.
   Geri dönse ne olur? dönmese ne olur 😩😩😩
   Uleyn Rahmetli Başkandan bu yana her gün bu kulübün içine ediliyor, halâ mı gübre yok be arkadaş…

   12
  2. @Harbici yorumuna yanıt olarak

   Hocam yapmayın bu tavrımızdan artık vazgeçelim. herkese hain diyoruz ama kendimize bakmıyoruz. Bak tribün önde gelen isimleri ali ayı destekleyen ve emin adanuru destekleyen kişiler ile aynı bu yetmez gibi emin adanurla düğünlerde halay çeken kişiler. Şimdi sorarım sana tribün abilerimi hain yoksa volkan şenler özerler serdar azizlermi hain ? veya yeni çıkan formadan halen almayan desteği çok gören taraftarmı. 5 liralık bilet almayan taraftarmı hain. ne geldiyse başımızdan sırf bu yüzden geldi kimseyi beyenmedik herkes hain bi taraftar çok iyi. ama desteğe gelince yok

   23
   3
 1. Aynı görüşteler zaten, transfer etmeseler sasardim !? Koskoca Bursaspor kulübü kala kala playoff’ larda takımı superlige çıkacakken sabote eden, diğer topculari da ayartip kazan kaldiran bu adama mi kaldı ?!

  4
  4
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   En önemli günün arefesinde hır gür çıkarıp takımın huzurunu bozan ve takımın motivasyon kaybetmesine sebep olan birini KURTARICI diye takımın içine sokmak hangi aklın ürünü acaba . İşte bu kafalar yüzünden buralardayız zâten .

   4
   1
 2. Beceremiyorsanız bırakıp gidin sizin gibi çok kişiler vardır o koltukta oturmak isteyen madem oturuyorsunuz gereğinide yapın .Koltuk sevdalısı olmayın .

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu