Bursaspor’a gençlik aşısı!

Bursaspor’a gençlik aşısı yapılıyor. Yeşil Beyazlı takımdan giden ve gitmesi planlanan futbolcuların ardından Bursaspor’un yaş ortalaması da düşecek. Bu sezon tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş’in yerli ve genç oyunculara şans tanıması beklenirken, yaptığı hamleler ve verdiği demeçler de bunu gösteriyor.

 

YAŞLILAR İSTENİLMİYOR

Kendilerine takım bulmaları istenilen futbolculardan Frey 34, Civelli 31, Taiwo 29, Pinto ve Kazım 28, sözleşmesi yenilenmeyen Basser ile geçen sezon kiralık olarak forma giyen Caja 30 ve takımdan ayrılan Sestak’ın 32 yaşında olduğu düşünülürse yeni sezonda Bursaspor, genç görüntüsüyle taraftarın karşısına çıkacak.

 

OZAN VE ENES GELİYOR

Ozan Tufan, ve Enes Ünal gibi genç futbolcuların A takımda sürekli forma şansı bulması beklenirken, Yeşil Beyazlı takımın kadrosuna kattığı iki isim olan Emre Taşdemir 19, Aydın Karabulut ise 26 yaşında. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, gidecek yabancı futbolculara göre transfer politikasını belirleyeceği, yönetime de genç ve yerli ağırlıklı bir liste sunacağı öğrenildi.

 

Yalım BARIŞ // Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu