Bursaspor’a FIFA şoku!

Bursaspor Kulübü transfer yasağı ile ilgili olarak FIFA'ya yaptığı başvuruda istediği cevabı alamadı.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor forması giyen Luka Capan‘ın başvurusu nedeniyle iki dönem transfer yasağı cezası alan yeşil-beyazlı kulüp FIFA‘dan davaya dahil olmayacağı cevabını aldı.

FIFA‘nın açılan davada arabuluculuğu kabul etmediği belirtilirken Bursaspor Kulübü Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nin (CAS)’ın vereceği dava tarihini beklemeye başladı.

Luka Capan’ın avukatları arabuluculuk davasına katılmayı kabul etmişti. Bursaspor Kulübü olumlu yanıt alamadığı FIFA‘nın ardından CAS’tan olumlu yanıt alması halinde transfer yasağını kaldıracak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Koskoca kulüp ne hale geldi!Şaka, maka, yıllardan beri alt liglerdeyiz, hepimiz bu duruma alıştık, futboldan soğuduk, eskiden şu siteye,yarım saatte bir girer bakardım, şimdi ise koca gün hiç girmediğim bile oluyor.Şehir destek vermiyor, tirübün liderleri mama peşinde veya bugüne kadar, yidiklerinden, aldıklarından dolayı sessizler,söylenecek tek şey var,Bursasporun bu hale gelmesine sebep olanların, Allah belalarını versin inşallah.

  28
  5
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Çapan Bursasporu Çarpmaya Çalışıyo Şantajla Tehditle istediğim parayı vermezseniz tahtanız açılmaz demeye getiriyo Bursasporun başındakiler casa şikayetleri vermeliler alıcağının 4-5-6 katını istiyo diyerekten hesap numarası istensin bankaya hakedişi yatırılsın dekont bildirilsin casa ağzı kapatılsın transfer parası ona çarçur edilmesin yetmediği yerde borca transferler yapılsın

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   dimi ya b yazıyoz arama yerıne devamı gelıyor zaten heyecanlı heyecanlı ne var ne yok diye bakıyoduk özellıkle transfer sezonu her 20dkda bir bakıyordum… hey gidi hey..şehirde bursasporlu kalmadı.

   3
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu