Bursaspor’a Dusan Alimpijevic müjdesi

Bursaspor Basketbol Derneği Başkanı Sezer Sezgin bugün Barış Spor Salonun'da Baş Antrenör Dusan Alimpijevic ile üç yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Sezonun son maçını oynayacaklarını ifade eden Sezer SezinGenel Menajerimiz Nedim Yücel ve yönetim kurulumuz ile yaptığımız istişare sonucunda ortak aldığımız bir kararlara Koçumuz Dusan Alimpijevic ile üç yıllık sözleşme imzaladık. Kendisi sezon ortasında takıma katılmasına rağmen bizim kimyamız ve Bursaspor camiası ile uyuştu. Uzun vadede planlamalarımız var.” dedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir tarafta yıllardır ayağını yorganına göre uzatıp, ağır ağır basamakları çıkıp, Avrupa kapısına dayanan (Tutku Açık yanlışı hariç) bir yapı, diğer tarafta har vurup, harman savuran ve kapanmanın eşiğindeki bir yapı. Basketboldaki gibi Yönetici insan kalitesi olsa, insan kaynağı ve daha da geliştirilebilecek altyapısı hazır futbolumuz da uçar ama…. Adamlar lazım. Karışanı olmayan. Sabırlı taraftar lazım. 3 yıllık bir plana sabredecek. Bir olmak lazım. Örnek önünüzde. Seneye Basketbol takımı ilk 4 zorlar ve Avrupa’ya gider.

 2. Hayırlı uğurlu olsun.İNŞAALLAH BASKET Takımındaki bu güzel çalışma futbol içinde olur.Futboldaki altyapımz inanın baskette olsa her yıl iddialı oluruz ve şampiyonluklar dahi gelir.

 3. Tebrikler Sayın Başkan,
  İşi bilmek dogru hamleler yapmak ve
  İstikrar olunca başarı da kaçınılmaz olur
  Futbolda da gelecek olan yeni yönetimden
  Beklentimiz Mustafa Er ile 3 yıllık yeni
  Sözleşme yapılıp futbol kulübünün
  Yanına 3 yıllık anlaşma yapılıp sponsor
  Bir firma ile anlaşma yapılabilirse
  Dogru bir tercih olmuş olur;
  Ergünkent Bursaspor mesela
  50 milyon tl yıllık 3 yılda kasaya
  150 milyon tl kaynak getirecekse
  Bence olabilir

 4. Mantıklı ve doğru verilmiş bir karar 3 senelik sözleşme çok iyi olmuş kısıtlı kadro ile neler yapabileceğini gösterdi önümüzdeki sezon büyük bir ihtimalle yeni kadro yapılanmasına gidecektir ve neler yapabileceğini şimdiden tahmin edebiliyorum dusanın hedefi düzenli bir şekilde playofflar ve avrupa kupaları olacaktır.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu