Bursaspor’a dev misafir

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyeleri bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde Bursa'nın önde gelen isimlerini ağırladı.

Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ile yönetim kurulu üyelerini Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde ziyaret ettiler.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ile birlikte oturan Ali nur Aktaş “Bursa çok güzel ve özel bir şehir, Bursa’nın en önemli değerlerinde birisi Bursaspor’dur. Bursaspor şampiyonluk yaşamış ancak maalesef bu başarından 10 sene sonra küme düştü. Geçtiğimiz sene hedeflediği Süper Lig’e ulaşamadık. Bursaspor hepimiz için çok değerlidir. Geçmiş ile alakalı artık çok konuşmayalım. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi ve Yıldırım Belediyesi olarak şehrin tüm dinamiklerini kaçak güreşmeden taşın altına elini sokması lazım. Gönlümüz Bursaspor hep başarılı olmasından yanadır. Bu temennim bir belediye başkanı olarak değil, Bursalı olduğumdan dolayıdır. Özlüce Tesisleriyle ilgili aslı astarı olmayan projelerle değil,  daha gerçekçi projelerle destek olmalıyız.” dedi.

Başkan Erkan KamatMillet vekilerimiz ve belediye başkanlarımızın ziyaretlerinden heyecan ve gurur duyduk. Bursaspor Kulübü’nün içinde bulunana havayı olumlu şekilde değiştirdik. Çok güzel gelişmeler var. Mustafa Er ve ekibine de teşekkür ediyorum. Oyuncularımızı çok güzel hazırlıyorlar. Biz bu göreve talip olurken tüm Bursa’nın kenetlenmesiye başarılı olabileceğimiz için olduk. Bütün bilgi ve birikimimizle çok güzel günler yaşayacağımızı umuyorum. Hem yapılandırma hem de sponsorluklar ile ilgili önümüzdeki günlerde çok güzel haberler vermeyi umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

67 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Benim fikrim de naçizane şöyledir.
   Atılan adımlar güzel.
   Ozluce ye yapılan ziyaret guzel.
   Söylenen sözler güzel.
   Bu sözlerle birlikte verilen birlik beraberlik ve destek mesajları çok güzel.
   Herbirinde Allah razı olsun.
   Zaman çok çabuk ilerliyor.
   Tahtanın açılabilmesi için son gün geldiğinde önceden açıldı ise ne ala.
   Ya açılmaz ise ne olacak.
   Birden bu konuyu düşündüm.
   Tahta acilmaz ise söylenen sözlerin tamamı havada askıda kalmayacak mi.
   Bir de büyük önderin fotoğrafının olmaması durumu var.
   Bu konuda fazla uzulmeyelim.
   Çünkü önderimiz siyaset konusu değildir.
   Bilakis siyaset üstüdür.
   Fotoğrafı olsa da olur olmasa da olur.
   Çünkü kalbimize kazınmış bir kere.
   O yüzden fazla kafaya takmam aldırış etmem.
   Bu vatani silah arkadaşları ile birlikte yüzbinlerce şehit vererek.
   Bu toprakları şehitlerimizin kanları ile albayragimizin rengine çevirerek vatan eden büyük önderimizin ve silah arkadaşlarının bu tip siyasi konulara konu edilmesi kabul edilemez.
   Sözün özü.
   Bu topraklarda ezan sesinin devam etmesini albayragimizin gönder de kalmasını yüz yıl önce sağlamış büyük önder ve silah arkadaşlarına duyduğumuz minnet ve saygı hiç bir şekilde yok olmaz.
   Aynı zamanda ne diyoruz.
   Yaradilanı sevelim yaradandan ötürü.
   Özetle.
   Izmir marşı da bizim mehter marşı da.
   Yeterki harmanlamayi bilelim.

   5
   2
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bu eser 13 yaşında biri. Sakın dikkate alıpta cevap vermeyin değmez.bursasporla falan alakası yoktur maça dahi bizim sütçü emin abi var o götürmüş bir kere. Eser sende abicim git yaşıtların gibi oyun oyna bırak burayı abilerine.. Hadi git ötede oyna hadi abicim

   10
   8
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor da aynı senin duşüşüncen gibi yolmaya gelenler yüzünden bu durumlara düştü.Senin gibi biri oy verse ne olur vermese olur.Zihniyet zaten kötü.

   22
   34
   1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

    Sayın başkan.
    Sizden beklentimiz büyük önderimizin resminin olması gerektiği yerde olmasıdır.
    Bu konulara dikkat edelim lütfen.
    Fotoğraf ta herkesin resmi var fakat bu vatanın kurucusu unutulmuş.
    Bir zahmet Sayın başkanım.

    28
    10
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Siyaset yapan defolsun siyasetini başka yerde yapsın.. Bıktık sizden.. Burası taraftar sitesi parti mitingi değil.. Terbiyesizliğin lüzumu yok..

   45
   49
   1. @Gökhan yorumuna yanıt olarak

    Herkesin fotoğrafı olması siyaset değil bizim bu vatanın kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ün resminin kaldırıldığında tepki vermemiz mi siyaset sizin bu guvendiginiz Ali Nur Aktaş Ali ay Lada beraberdi az gözünüzü açın zaten siyaset bize mudahele ettiğinden beri bu haldeyiz biz

    4
    1
   2. @Gökhan yorumuna yanıt olarak

    Atatürk lafı resmi hiç bir yerde geçmemiş bütün yorumları okudum ama bir tek sen ortalığı karıştırmak için lafı Atatürke getirmişsin. Burada yaklaşık 30 yorum var Atatürk kelimesi bir tek sen kullanmışsın. Ve millete hakaret ediyorsun. Gökhan şu yorumla git siber masasına emniyete bak bakalım kimi hoplatıyorlar. Bunu yap gökhan kardeşim. Bu provokatörlete meydanı boş bırakma..

    4
    6
    1. @Nihat yorumuna yanıt olarak

     Pravakotör damgası yapıştır geç ! Oh be güzel bırakın bu kelime oyunlarını insanlar düşünce özgürlüğünü kullansınlar buna sen karar veremezsin !
     Ayrıca beni pravakatörlükle suçladığın için asıl ben senin hakkında dava açaçıcam…

     4
     3
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Adamın anasına hakaret etmişsin hoplatacaklar ananı diye. Yakışıyor mu. Bu hakaret yakışır mı. Dua ette şikayetçi olmasın hele adamın anası şikayetçi olursa yanarsın tacizden.

      2
      2
      1. @Nihat yorumuna yanıt olarak

       Hoplatacaklar mı demişim !? Ya harbinden film gibisiniz ! Tekrar oku okuman yoksa da okut ! Ben biliyorum sana yapacağımı “provakatörlük” neymiş öğreneceksin ettiğin bu hakaret yanına kar kalmayacak…! Bir de tacizcilik he !?

       3
       2
       1. @Eser yorumuna yanıt olarak

        Resman yazıyla taciz etmişsin ananı hoplatacaklar kelimesi tacize girer yazılı ve görsel taciz bencede gökhan arkadaş bu işin peşini bırakmasın. Analar kutsaldır küfür edilemez..

        2
        4
        1. @Barbaros yorumuna yanıt olarak

         Ver gazı ver hadi geçmiş olsun şimdiden sana amacın belli farklı nicklerle aynı kişi olarak ortalık karıştırmaya devam ediyosun…Benden günah gitti !

         3
         1
       1. @Eser yorumuna yanıt olarak

        İşşallah gökhan görür bu yazdıklarını. Çocuğun anasına hakaret etmişsin. Görürse yandın eser adalet peşini bırakmaz özür dile gökhan dan bence güzel kardeşim

        1
        3
        1. @Nihat yorumuna yanıt olarak

         Özür dilemezse verin spor masaya ve siber suçlara şikayet dilekçesi gökhan kardeş. Diğer forma tanıtım başlığında belediye başkanına ve 2 millet vekili ne hakaret etmiş yorumu orada duruyor.

         1
         4
         1. @Hulk yorumuna yanıt olarak

          🙂 çok korktum kime hakaret etmişim yorumlar orda düşünce özgürlüğü denen bişey var şarlatan seni ortalık karıştırıcı farklı nicklerle benzer yorumlar yandın sen ben konuşmam ama yaparım !

   3. @Gökhan yorumuna yanıt olarak

    Helal olsun sana kardeşim. Bursaspor sitesi burası. Pisletmeyin bu siteyi ayrıştırmayın insanları. Burada herkes bursasporlu

    13
    10
  5. @Eser yorumuna yanıt olarak

   500 milyon borç var beyler sonumuz eskişehir mi olsun? Ali ay kötüstan bölükbaşı hortumlarken paraları 1060 oy verip tekrar ali ayı seçerken aklınız neredeydi? Tutturmuş sunuz siyaset oy vs , bırakın bu işleri geçen yıl tahtayı açtıran kimdi? Borç morç buldurdu verdi parayı alinur aktaş, o olmasa şuan takımda kalanlarda olmazdı …

   45
   51
  6. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Siyaset de Bursaspor un paydaslarindan biri aynı bakış açısına sahip olmasi diğer paydaslar gibi imkanlar dahilinde maddi manevı destek olması kulübün cikarinadir. Ha bu arada site yönetimi logodan Atatürk fotoğrafını kaldirmissiniz dev diyince aklıma tek gelen kişi olunca gözüm oraya kaydı öyle farkettim hayırlı olsun.

   45
   12
 1. Eveet siyasetspor a hoşgeldiniz alinur nerde kaldı demiştim gelmiş bile. Hep aynı laflar bursa şehri öyledir böyledir yeri süper lig vs vs.. Siz önce katlı otoparkın hesabını verin sonra destek oluyoruz dersiniz. Sizin getirdiğiniz başkanlar yüzünden bu haldeyiz yetmedi mi hala? Ülkeyi yediniz bitirdiniz yetmedi Bursasporu bitirdiniz.Elinizi attığınız her şeyi kuruttunuz, ekonomi, işsizlik, eğitim, adalet sırada ne var? Kulübün kapısına kilit vurulmadan gitmeyeceksiniz heralde ?

  97
  33
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ne o matruşka daha iki gün önce bana burda ne işin var demiştin ‘’yazdığın yazıda Bursaspor ile ilgili kelime yok..hatırladınmı bu sözü..ne kalıpsız adamsın sen..burası siyaset yapacağın yer değil..madem gurbettesin sen oy da veremezsin..
   bir ata sözü varmış lucesku söylemişti: köpekler istedi diye atlar ölmez diye..
   Sonra benim aklıma şu ata sözü geldi : it ürür kervan yürür..
   Bu arada CHP Li belediye başkanı bir kadına tecavüz etmiş..Anladın sen onu…
   Atatürk’ün isminin ardına sığınan PKK yada dhkpc Destekçilerine mi oy var ¿¿¿

   5
   7
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Geldikleri gibi giderler. .Tükürdüğünü yalayan larla işim olmaz. . Ben Aylardan beri yazıyorum Türk futbolu ile beraber olmak üzere Türk sporunun içine siyaset girmiştir diye bangır bangır bağırdım. . Hele de BURSASPOR un içine siyaset i de senin düşündüğün oy verdiğin siyaset çiler sokmuştur. .. BURSASPOR bu halde ise sizlerin düşünenlerin yüzünden bu halde. . Bana ne yazacağım a nasıl düşüneceğime karışamassın. .. Senin sevdiğini bana zorla sevdiremezsin. . Keza bende sana benim gibi düşün deme hakkım yok buna. .. Benim sevdiğim çocuk luğumdan beri peşinde koştuğum BURSASPOR um bu halde ise işte bu siyaset in ve siyaset çilerin yüzündendir. .. Bu klübe siyaset ide savunduğun siyaset çiler sokmuştur. .. Şimdi 2. Lig deyiz takım gırtlağa kadar borç içinde nasıl eseriniz ile gurur duyuyor musunuz. ??? Takım bu halde ise dönün aynaya bakın. . Belki utanırsınız. ???

    1
    3
   2. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    İyide neden nilüfer b.baskani yok,bursaspor sadece akplilerden mi ibaret,akp diye diye gerçek bursasporlulari uzaklastirdiniz takim sadece corbacilarla akp yandaşlarına kaldı,alin tepe tepe kullanın.

    3
    2
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Zaten sen chplisin😂😂😂CHP li Nilüfer belediye baskani nerde hiç sesi cikmiyo vatana millete faydası yok sessizce yolunda…

   10
   23
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Ne olduğun nereli olduğun umrumda değil bu ülkenin başına kim geçerse geçsin saygı duymak zorundasın biz ülkenin başına kim geçerse geçsin saygi duyduk ve duymaya devam edeceğiz siz ve sizin gibi gerici zihniyet her yerde kaos ortamı yaratır Biz bu ülkeye de sahip çıkarız Bursaspor’da kudurmuş köpek gibi heryere saldirmayin

     2
     4
 2. tahtayı falan açmayın geçen sene açtık kaşar topçular gelip takımı baltaladi çocuklar aslan gibi oynarlarken. Vakıfköy geleceğimiz fantezisi son bulsun o gelecek geldi çünkü. genç,dinamik,istekli takımımızı izlemek için gün sayıyorum. Günü kurtararak birşey elde edilmiyor yapın 3,5 yıllık planlar uygulayın.

  55
  5
 3. mestan başkan olduktan sonra alinur aktaş ve belediyelerin ayağına gitmişti şimdi ise birleşip kendileri bursaspor kulübüne gelmişler. Bu kesinlikle bursaspor taraftarının vermiş olduğu tepkilerden kaynaklanmaktadır. çorbacı tayfalardan kurtulup doğru şekilde sesimizi yükselttiğimizde çok büyük bir camia olduğumuzu unutmayalım. sayın başkan kamatın sponsorluk ve yapılandırmadan bahsederken alinur aktaşa teşekkür etmemesi herşeyi kendisi ve yönetim kuruluyla gerçekleştirdiğinin göstergesi. inşallah bütün işlerinizde alinur aktaşı dışarıda bırakarak ilerlersiniz. alinur aktaş gidip 8jk sine yardım etsin. bütün 8jk maçlarında belediye locasına inegöllü 8jkli tanıdıklarını getirdiğini kimse unutmadı. artık bursasporu şunlara yedirmeyin.

  39
  5
  1. @texasmumu yorumuna yanıt olarak

   Haklısın ama boşuna umutlanma. Bu Alinur tüm başkanlara destek der aöa desteklemez. Başımıza ne geldiyse Akp kulübe karıştığı için geldi.

   18
   5
   1. @Tarık yorumuna yanıt olarak

    İbrahim yazıcı bunları kulübe karıştırmadığı için hiç sevmezler zaten. Umarım erkan kamat ta rahmetli yazıcının yolundan gider. Ben bunlardan destek filan istemiyorum zaten 1 verirler 1000 alırlar. Köstek olmasınlar yeter.

    4
    2
 4. Kamat baskan,sen bu üclū baskanlardan medet umuyosan vay bizim halimize,cok duyduk biz bu teraneleri ve gördūk sonunda neler oldu,sende gorurusun bak bakalim ne yapicaklar bu kulüp icin.bataği sevmez onlar😉

  33
  11
 5. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı… yerimiz süper lig… şehir dinamikleri… belediyelerimiz yanınızda… cek… cak… halamın bıyığı olsa amcam olurdu… bakın ne kadar mantıklı konuştum değil mi? Herkes anca konuşuyor, versene madem biraz arazi madem Bursasporlusun ? Konuşmakta ne var

  18
  5
 6. Kaçak güreşmeden elini taşın altına komak istiyorsanız öncelikle elimizden aldığınız otoparkı geri verin sayın aktaş sonra stad hallolsun artık yıllardır rezillik çekiyoruz. Önce siz elinizi taşın altına koyup otoparkı geri verin sonra diğerleri gerekeni yapmaya başlar

  13
  7
  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Bu eksileri kim veriyor, neden veriyor ilginç. Otoparkın geri verilmesini istemenin neyine eksi veriyorsun be beyinsiz. Eksi vereceğine cevabın ne onu yaz, yok çünkü cevabın. Kesin yandaş yalakasın, belediyeye kapağı atanlardansın. Çorbacı sın belli.

   3
   2
 7. Dev misafir mi? Benim için dev misafir rahmetli ibrahim yazıcının ailesidir,Mesut şenin ailesidir, Murat gülez in ailesidir ve Bursaspor a hizmet etmiş vefat etmiş başkan futbolcu ,teknik direktörlerdir.Bizler Bursaspor olarak vafa ve ailevi duygularımızı kaybettik.Bence Bursaspor bu insanlarla birlik beraberlik olur siyasetle parti ile olmaz.Küstürdünüz herkesi…

  12
  3
 8. 500 milyon borç var beyler sonumuz eskişehir mi olsun? Ali ay kötüstan bölükbaşı hortumlarken paraları 1060 oy verip tekrar ali ayı seçerken aklınız neredeydi? Tutturmuş sunuz siyaset oy vs , bırakın bu işleri geçen yıl tahtayı açtıran kimdi? Borç morç buldurdu verdi parayı alinur aktaş, o olmasa şuan takımda kalanlarda olmazdı …

  11
  21
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Anlamaz bunlar kardeşim ha chp ha hdp hepsi vatan haini Atatürk’ün arkasına sığınmış lar malı götürüyorlar ve hala utanmadan konuşuyorlar

   4
   1
 9. OY VARMI YOKMU HERKEZ KENDİ ADINA KONUŞSUN BOŞ YAPMASIN ŞAMPİYON OLDUĞUMUZ SENEDE YARDIM ETMİŞTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAM TAKIMA KARIŞTIRMADI ŞİMDİKİ BAŞKANLAR İŞ YAPMAYA GELMEMİŞKİ YA YEMEĞE YADA REKLAMINI YAPMAYA BELEDİYELERE LAF SÖYLEMEYİN ADAMLAR DAHA NE YAPSIN FARK ETMEZ BÜTÜN BELEDİYELER NİLÜFER DAHİL BİŞEY BİLİYORDA SANKİ BOŞ BOŞ KONUŞUYORSUNUZ

  10
  20
 10. millet vekilleri gelmeye basladıysa erken seçim kapıda ne yaparlarsa yapsınlar bursasporu her konuda yalnız bıraktıkları icin OY YOK vallahi YOK.belediye baskanına MSJ şu erzurum belediyesi gece yaptılar takım süper lige cıktı siz ne yaptınız vekiller baskanlar eee görecez bak secim gelsin 30000 kişiden oy yok buda iyi rakkam siyasetçi,ler için…

  10
  4
 11. Dev misafir mi? Allah Allah kim acaba bunlar.Erkan Kamat kendine gel siyaetçileri partiçileri toplayacağına spor adamlarını topla ne geldiyse siyasetten geldi belediyeden geldi akıllanmayız biz.Şu özlüce tesislerine gelen insanların %90 ı siyasetçi nerde eski başkanlar, eski yöneticiler, eski topçular yok biz anca belediye, vali, milletvekili ondan sonra başarı gelecek bu kafa ile devam edelim…

  9
  4
 12. Gün gelecek herkes Bursaspor için hesap verecek.Önce siz gidin Bursaspor için emek vermiş canını ortaya koymuş insanları tesislerde ağırlayın,gidin Yazıcı ailesine, nejat biyediç in ailesine, Mesut şenlere, Ersellere,majıd Musisilere,Fehmizatlara,Orhan özseleklere ,şükrü şankayalara gidin vefanızı gösterin ağırlayın ailelerini veya siz gidin.Forma gösteri yapacaksanız benden size tavsiye yazıcı ailesine, mesut şen ailesine ve diğerlerine gidin verin yeni formayı bıktık artık siyasetten belediyeden uzak tutun.Erkan kamat başkandan bir duruş bekliyoruz…Bizler onlarla büyüdük ve başarılar geldi.

  9
  4
 13. Biz bıktık siyasetten dedikçe bize hiçbir faydası dokunmayan bu sürüngenleri burnumuzun dibine sokuyorlar. Erkan Kamat, kendi için yapıyor gibi bunları. Alinur Aktaş tan gına geldi zaten. Söz de belediye başkanı olduğunda mayıs ayında timsalih kafası bitecekti. Çok önemli değil belki ama burada önemli olan verilen ve tutulmayan söz. Beşiktaş taraftarı zaten kendisi.

  9
  3
 14. taraftar o kadar sığ ki hala oy diyor onu diyor bunu diyor. ya arkadaş şampiyon olduğumuz sene faruk çelik çıkıp para toplamadı mı? o zaman şak şak yapıyordunuz. ne yazık ki türkiyede işler böyle. şuan lobimiz olsaydı süper ligdeydik. diyorsunuz ki lobi yok olmadı, lobisi şunun böyle güçlü, yok bu başkan cacık lobisi yok? bu lobi dediğin şey böyle oluyor. herkesi tanıyacaksın, herkes ile ilişkin olacak. bunun sağı solu olmaz. sen alabildiğin faydaya bakacaksın.

  6
  6
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Demişler ya haklısın ama alacağın yok…o zaman Ankaragücü,Kayseri,Malatya nasıl ligte kaldı onu bir anlat bakalım Corona sadece bu üç takımı mı etkiledi…
   Namık Kemal in fıkraları var hani onlar geldi aklıma ama buraya yazılmaz…
   Sadece futbolda değil her konu da dışlanıyor Bursa,biz Almanya’da yaşadığımız için daha iyi görüyoruz…
   Ben Akp li olmama rağmen ben de artık oy vermeyecğim,
   3 Milyon luk şehrin bir havaalanı yok,20 senedir de yapılmadı,nüfusu 500 bin olmayan yerlere yapıldı insanda bir utanma olur !
   Alinur Aktaş Bjk li öyle olmasa iki de bir de gelip Bursaspor un içini karıştırmaz…

   4
   3
 15. Şekerle tuz birarada olmaz içeceğimiz çaya katabilirmiyiz ? Spor ile siyasette aynıdır başarı 0 olur , kimse çocuğunu kan dır ma sïn . . . ! ! ! .

  2
  1
 16. 500 milyon borcun var o gelmesin bu gelmesin iyi çorbacılar gelsin sen bu takımın başkanıysan herkesi kucalıyacaksın herkezden faydalanacaksın karar mercii başkan yani mühür başkanda akıllı olsun takımın faydasına kullansın mühürü ibrahim başkan öyle yapmadımı biz taraftar olarak o gelmesin onu anasına küfür bu gelmesin onun ailesine küfür zor başkan buluruz bulduklarımızda çapsız parasız acaba nasıl reklamımı yaparım yada ne çalarım fiye baktı bu başkanda umutluyum inşllah bu dik durur kimsenin kuklasıda olmaz maşasıda takıma katkı koymak için gayret eder nize düşen desteklemek daha işin başında onunla muhatap olma bunu sallama bunu yolla adamın işine karışmayalım çok biliyosan sen gel işin başına derler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu