Bursaspor’a deplasman sponsoru

Lig'in 25. haftasında deplasmanda B. Boluspor ile karşılaşacak olan Bursasporumuzun deplasman sponsoru Referans Grup oldu. Başkanımız Erkan Kamat, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mesut Günal ve Coşkun Yavuz ile birlikte Referans Grup Başkanı Yusuf Yarar ve ortağı Salim Usta’yı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Erkan Kamat “Maddi manevi Bursaspor‘un yanında olan Referans Grup Yönetim Kurulu Başkanları Salim Usta ve Yusuf Yarar‘a göstermiş oldukları ilgiden dolayı Bursaspor camiası adına teşekkür ediyorum” dedi.

Referans Grup Başkanı Yusuf Yarar da, gençliğinde Bursaspor tribünlerinde bulunduğunu, şimdilerde ise maddi manevi desteklerle taraftarı olduğu kulübün yanında olmaya devam etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, Bursaspor‘a Boluspor karşısında başarılar diledi.

Başkan Erkan Kamat, Referans Grup Başkanı Yusuf Yarar‘a üzerinde firmanın isminin yazdığı 16 numaralı formayı hediye etti.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu