Bursaspor’a Colin Kazım şoku!

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Bursaspor Kulübü'nün Kazım Kazım'a 46 Bin 666 Euro alacağının yasal faiziyle ödenmesine karar verdi.

Karar şöyle:

Futbolcu Kazım Kazım‘ın Bursadpor Kulübü Derneği ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu‘nun 05.10.2017 tarih ve E.2017/465 – K.2017/533 sayılı kararına karşı itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde;

– Duruşma talebinin reddine,

– Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararının kaldırılmasına,

– Davacı futbolcunun, alacak talebinin kabulü ile; net 46.666,66 Euro alacağın 14.08.2014 tarihinden fiili ödeme tarihine kadar 3095 sayılı yasanın 4/a maddesi gereğince devlet bankalarınca Euro mevduata uygulanan en yüksek faiziyle birlikte davalı kulüpten tahsil edilerek davacı futbolcuya ödenmesine,

– Harç, yargılama gideri ile vekalet ücretinin gerekçeli kararda belirtilmesine oy çokluğu ile karar verilmiştir.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

   Beceriksiz değil, sahtekar yönetimler. Ödeyeceğiz diye imza attırıp ödemeyen, sonra da kulübü yakıp giden bencil ve karaktersiz yöneticiler. Kazım’ın suçu yok. Kimse ona kızmasın. 2 sene sonra da Ali Dede’nin bugünkü hatalarının bedeli gelecek. Görün bak.

   2
   1
 1. Şirketleşmeye geçilmeli bence. Bu gidişle, yeni gelen her yönetim Bursaspor’umu gelene geçene kaz gibi yolduracak.

  43
  8
 2. EĞER borcun varsa her türlü alır. Adam akıllı transfer politikası yürütemezsen adam gelir çatır çatır alır paranı sende bakarsın.

  27
  7
 3. Biz yıllarca böyle oyuncular birşey vermediği gibi gitmeleri bile bela.Ben futbolcuda suç bulmam o futbolcuyu alanda bulurum alma.İyi incele araştır takip et bir futbolcuyu gerekirse 4 5 defa izleyeceksin canlı.

  4
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı