Bursaspor’a çifte doping müjdesi

Bursaspor yönetimi, Manisa deplasmanı öncesinde, 20’şer bin liralık Denizlispor galibiyet primleriyle beraber, nisan ayının maaşlarını da yeşil-beyazlı futbolcuların hesaplarına yatırdı.

Pazar günü deplasmanda Manisa FK ile çok önemli bir lig maçına çıkacak olan Bursaspor’a yeşil-beyazlı yönetimden “çifte doping“ hamlesi geldi!..

HEM PRİM, HEM MAAŞ…

Ömer Furkan Banaz yönetimi, yeşil-beyazlı takımın, 20’şer bin liralık Denizlispor galibiyet primiyle birlikte, nisan ayının hak edişlerini de oyuncuların hesaplarına bugün yatırdı.

BÜYÜK MORAL KAYNAĞI

Bursaspor yönetiminin bu hamlesinin, cuma gününden Manisa’ya giden takıma büyük moral kaynağı olduğu bildirildi. Öte yandan yeşil-beyazlı yöneticilerin de 2 gün öncesinden Manisa’ya giderek, takımın yanında oldukları ve her konuda destek verdikleri ifade edildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Avrupada destan yazan basketbol culara vermeyin..bu utanmaz ruhsuzlara verin..avrupada yarı final oynayana yok.. küme düşmemeye oynayana var.. Utanç vericidir bu.

  52
  24
 2. Futbolcuların itici gücü banka hesaplarına geriden gelen ödemelerle birlikte güncel ödemelerin yapılmasıdır.
  Hesabı dolu olan oyuncu oynamak zorunda hisseder.
  Maalesef günümüzün gerçekleri bu şekilde.
  Artık spor karşılaşmaları gönül işi olmaktan ziyade paraya dayanan bir hal almış durumdadır.
  Bunun adına da profesyonellik denilmektedir.

  21
  3
   1. @Pro yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim.
    Bana cevaben yazdığın için teşekkür ederim.
    Kızmadım kırılmadım belirtmek isterim.
    Benim bahsettiğim o değil.
    Bizler 55% ile asgari ücretli çalışan ya da ortalaması 3.300 TL olan emekli maaşı ile geçinen insanların yaşadığı bir ülkenin mensuplarıyız ve bu ülkenin vatandaşı olmaktan da gurur duyuyoruz.
    Profesyonel futbolcuların kazançları milyonlar ile ifade ediliyor.
    Bizlerin maaşları ile onların kazançları aynı kategoride değil.
    Bu ülkede parasını alamayan emekçi çalışmıyorum derse sebep olur ve iş akdine son verilebilir.
    Onlar para alamadıkları için oynamıyorum derse sözleşmenin sonuna kadar ya da sonrasında tıkır tıkır ödeme alırlar.
    Anlatmak istediğim konu, profesyonellik böyle bir şey.
    İyi günler dilerim.

 3. Arkadaşlar bu adamlar 5 kuruşu dahi hakketmiyor tıpkı giydikleri formayı hak etmedikleri gibi berbat bir futbolcu gurubu ben asla ligde kalacağımıza inanmıyorum bunlar ruhsuz kişiler hiç bir şeyi hak etmiyorlar

  10
  8
 4. Bursaspor’a doping müjdesi falan yazmayın kardeşim bak, bu inbe federasyon bu sefer de Bursaspor’a doping yapmaktan men cezası falan verir, görürüz ebemizin damını. Başka bi laf yazın oraya. Çifte moral falan yazın. Karıştırmayın dopingi mopingi şimdi. Bakarsın yarın Manisa’da lazım olur o kelime.(!) Maçtan bi saat önce Namığın mamığın döte çaksınlar birer tane iğne, bak nası oynuyo o çöpler.

  6
  6
 5. Maaşlarını anladım amma sadece maç kazandılar diye kişi başı 20’er bin lira yerine bu 4 maçı kazanın size 100’er binlira prim dese idiniz daha tutarlı ve gerçekçi olurdu.Hani bir maçı kaybetseler işimiz SALAVATLIK.Öyle ise bunlar para ile aşka gelip oynayacaksa bu uygulama daha gerçekçi olurdu.

 6. PARA ŞÜPHESİZ ÖNEMLİDİR… AMA BİR İNSANIN ŞEREFİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR..SİZ EĞER SÜPERLİG ŞAMPİYONUNU 2.LİGE DÜŞÜRMÜŞ FUTBOLCULAR OLARAK ANILMAK İSTEMİYORSANIZ; Kİ BAZILARINIZ SIRF BU NEDENLE İYİ BİR TRANSFER YAPAMAZ, BAZILARINIZ DA 2.LİGDE TOPRAK SAHADA OYNAMAYI GÖZE ALIR. KISACA ŞEREFİNİZ İÇİN OYNAYIN BİR ŞAMPİYONU DAHA DA ALT LİGDEN KÜME DÜŞÜRMÜŞ BECERİKSİZLER OLARAK ANILMAYIN…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu